Kekler - Pastalar Oktay Usta Profiterolum resimli

ben iki kere denedim ikisinde de kabarması pişmesi iyi oldu fakat tepsiye yapıştı neden olabilir. birde libyana oktay ustanın şatobrian tarifi var mı sende?

ben iki kere denedim ikisinde de kabarması pişmesi iyi oldu fakat tepsiye yapıştı neden olabilir. birde libyana oktay ustanın şatobrian tarifi var mı sende?

Evet var canım...Ama ben fransız bır arkadastan yemıstım chato birian ondan aldım tarıfını harıkaydı..kaydirigubbakcemile5
Denedıgım zaman resımlı eklemek ıstıyordum ama ıstersen hemen eklıyeyım tarıfı Senın ıcın

Kızlar benim elimdede farklı bir tarif var benzeri diyebilirim Oda 4 yumurtalı, ama hamuru piştikten sonra bana yumurta kokuyo sanki yaa bide vıcık vıcık oluyo elde şekil veremiyorum anca kaşıkla.
sizlerde de böyle bir problem varmı??

istersen denediğin zaman eklersin canım çünkü resim merak eden olacak. hatta dediğim gibi hiç mi eklemesen bencilim biraz ama sırnaşık şey
orijinal tarif daha da güzeldir herhalde .. nasıl istersen gurmecim...kaydirigubbakcemile3

ben haftasonu yapmıştım yıllardır yaptığım bir tarif var onu kullandım yine, yalnız tepsinin yarısı söndü bende şiş olanları doldurdum sönenleride parçalayıp kremayla karıştırdım kaseye koydum üzerini de erimiş çikolayla kapladım, görüntü olarakta güzel oldu, lezzeti zaten aynı, kabarmayanları atmayıp bu şekilde kullanabilirsiniz..

ARZUCO alemsın hayatım ya ayrıca cıdden bencıl olsan der mısın acaba ben bencılım dıye
Kızlar evet buuu pasta poff dıye soenebılıyor en ıyısı fırını kapatıp ıcınde sıcaklıgıyla pısmesını kurumasını beklemek bıraz...
Arkadasım Senın fıkrın de guzelmıs parcalalannanları tbakta kremayla sosla da susleyebılırız harıka olur

Arzuco tepsıye yapıstı demıssın ya canım yaglı kagıt kullanabılırsın ne yapısır ne bişi

aaaaaaaaaaayy ben profiterröle bayılırımmmmm, libyana allah seni neetmesin yaaa kaç tane tarifin var senin yaaaa :1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…