oje sürmekte çok zorlanıyorum!!!

kubraaa333

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2016
1
0
41
kızlar merhaba,
oje sürmek için kuaföre gitmeye vaktim yok zaten para da yetiştirmek zor evde tek başıma oje sürerken de çok zorlanıyorum. sürekli taşırıyorum bildiğiniz bir yöntem var mı yardım edin bana lütfeeeen

Taşan yerleri kulak pamuğuna biraz aseton dökerek oje sürme işin bittiğinde silebilirsin.

tırnak etlerinize çok yaklaştırmadan sürmeye çalışın, en kanarlarına ve en altını birazcık boşluk bırakırsanız bulaşmaz :) Bulaşanları da kulak pamuğuna aseton döküp siliyorum ben.
ojeyi sürerken tırnağınızın orta kısmına sürün ilk, sonra fırçayı tırnağınızın dibinden kenarlara doğru çekerek tırnağınızın yanlarına uygulayın. yazarak pek anlatamadım sanırım :)

derdinize derman olacak süper bir ürün çıkmış. geçen gün aldım denedim acayip işime yaradı. care it easy diye bir marka . gittigidiyor.com da satılıyor. gittigidiyor.com a girin. arama bölümüne " care it easy " diye yazın direkt çıkıyor karşınıza. açıklama bölümüne youtube videolar da koymuşlar. bir arkadaşım söyledi yurt dışında varmış bu ürün, nereden bulabilirim derken internette görmüş bunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…