öğretmenler bakabilir mi?

Bende sizin ayniniz iş yaptım etüt merkezi öğretmenliği mezuniyet sonrası ilk isimdi kayıtta sorun olduğu için çok kısa süre çalıştım. İyi ki de öyle olmuş. Cuma ödevleride bir ders saatinde yetişmez ayrıca bunu ısrarla söyleyin haftasonu ödevleri üç gunluk oluyo. Sizin yerinize 30 senelik ogtemende getirse o ödevler bitmicek çünkü siz yapmiyosunuz çocuk yapiyo.

Cuma 2.30 saat diğer günler 1 ama yine de yetmiyo söyleyince bahanelere sığınma diyor o kargaşada sınıfta beynim duruyor benim

Okulun küçücük çocuklara bu kadar ödev vermesi normal fakat hayatımızı çocuklara göre düzenlemeliyiz demem mi garip geldi size ?
Ayrıca çocukların yapamayacağı düzeyde bir ödev çok ütopik geldi bana, peki sizin bir öğrenciye yetişemediğiniz düzende bir öğretmenden bunu ders çıkışı yapmasını beklemeniz nasıl bir mantık, bu nokta da biz de tavsiye alabiliriz bence

Çoğu velim gerçekten mecburdu. Yetersizlik, hayat mücadelesi derken biz sakinleştiriyorduk. Memnun değiller kesinlikle mecburlar.
Kim memnun olur ki bu durumdan,çocuğum şuan anaokunda ve benim çalışma saatlerim ve bakacak kişi çok uygun,yarım gün gidiyor ama bu şekilde imkanlarım da olmayabilirdi, ben de vermek zorunda kalabilirdim...hayat bu kadar zorken insanlar zorla mutlu olmaya çalışırken bir de böyle yorumlar yapılıp iyice dibe cekilmesini anlamıyorum...

Cuma 2.30 saat diğer günler 1 ama yine de yetmiyo söyleyince bahanelere sığınma diyor o kargaşada sınıfta beynim duruyor benim
Ya beni inanilmaz yipratti o iş zaten cogunlukla evde ödev yaptirilamayan çocuklar kursa yollaniyo. Çık çıkma diyemem maddi durumunu bilemiyorum ama maddi durumun uygunsa kendini fazlaca yipratmamani öneririm. Ne ogremenisin

Tabiki istemem uzun vadeli düşünceyle girmemiştim sanırım vade sona erdi

Evet bir kere daha yazdığımı okuyunca orası ağır olmuş bende fark ettim.
Bir çocuğun o kadar uzun süre okul ortamında kalması Hele ki bu kadar küçük yaşta ağır geldi bana.

Ben öğretmenin tüm çocuklara yetişmesiyle ilgili bir beklenti içinde değilim. Bunu kasteden bir mesajım da olmadı üstelik. Demagoji yapmak yerine değerli tavsiyelerinizi yazın lütfen. 1 saattir yargı dağıtıyorsunuz anne babalara. Hayatımız çocuklarımıza göre nasıl düzenlemeliyiz? Lütfen yazın!

Şikayet ediyormuş veliler ödevler eksik yanlışlar var diye

Öğrencilerin ailelerinin hali vakti yerinde çoğunlukla düşündüğünüz kesim 1-2 öğrenci ya var ya yok

Bir de etüt merkezleri türedi, evde ana babanın yapacağı desteği para karşılığı başkaları karşılıyor, atanamamış bir sürü de öğretmen var, oh mis, veli rahat, çocuk rahat, merkez sahibi hepsinden rahat, üstelik zenginleşmeye devam ediyor. Olan öğretmene olsun, üç kuruşa anasını ayrı, danasını ayrı, ticarethane sahibini ayrı idare etsin. Allah yardımcınız olsun.

Ve sanıyorum ki bir anne için en ağır ithamlardandır. Ne deyim haklısınız...

Kendini yetersiz hissetme konu sahibesi,çalıştığın yer sömürücüpatron da klasik yvşak ve sömürücü patron. Boş yere üzülme ağlama lütfen dağmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…