ÖĞRETMEN yada çalışan 2009 ekim anneleriii......

mhrmh

her canlı bir mucizeee
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
338
2
doğum iznine nasıl ayrılcaz...32.haftam ağustosaa denk gelio.e ben zaten tatildeyim. 34.haftada ayrılıp kalan 2 haftayı doğum sonrasında kullanabilirim değil mi....tecrübeli anne adayları fikirlerini paylaşırsa süper olur...

canım ben sseneye calısmıcam kendi bebeğimi eğitecem kısmetse :)))

Canım bende ÇalıŞıyorum aĞustosun 1 ınden sonra ÇalıŞmıycam sonrasında da 1 sene kadar ÇalıŞmayı dÜŞÜnmÜyorum ...

canım ben anlatıayım..ben 2008 ekim annesiyim..19 ekimde doğum bekleniyordu..ağustosta doktorumdan 32. hafta da çalışabilir raporu aldım...ağustosa denk gelen kısımlar sayılmadı.. geçen yıl 1 eylül itibariyle göreve başlamamız gerekiyordu ya...sonra ben izni bozdurmak zorunda kaldım kaza yaptım..16 eylül de.....sadece iki haftayı doğum sonrasına atabildim...zaten 1 ekimde de doğurdum..

son üç hafta kalana kadar çalışabilirsin
ağustos sayılmaz
hatta bu sene 7 eylülde başlanırsa 1 haftan daha gidebilir iyi araştır
erken doğum olursa yine izin gidiyor
umarım faydalı oabildim

mhrmh canım bende dün araştırdım 32.hafta çalışabilir raporu alıcaz yani 23 ağustos gibi sonra 7 eylülde göreve başlamamız gerektiği için oradaki 2 haftayıda doğum sonrasına aktarıcaz..yani doğumdan sonra 13 değil 10 hafta kullanabilicaz..umarım anlatabilmişimdir..

arkadaşlar hepinize çook teşekkürler..ben de zaten 2.dönem ücretsiz izine ayrılamyı düşünüyorum...ama yazık olcak 2 haftamıza..neyse buna da şükür...tekrar teşekkürler...

dogumdan once 8, dogumdan sonra 8 olmak uzerek toplam 16 hafta ucretli iznimiz var.dogumdan onceki iznimizin 5 haftasını doktordan rapor alarak dogum sonrasına aktarabiliyoruz. yani dogumdan once 3 hafta izinli olabiliosun. dogum sonrası ise 13 hafta edio. ucretsiz izin hakkımızda 1 yıl. ben hepsini kullanmayı dusunuorum zemuszemus

canım ben de ücretsiz izindeyim keşke imkan olsa hiç çalışmasam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…