öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Yok kayinbiraderinmi deseydi herif bildiğin yürüyor sanaayak altında kalma ezilirsin
sende bu herif benden hoşlanıyorum diye konu aç lmnt den neyin eksik
Ciddi misin:) ben de nerden görümcemmiş canım sen de dedim:) o da lafın gelişi tabi görümcen değil de yani falan dedi :) ayyyh öyle mi dersin

Gelin gelin hoşgeldiniz ne içersiniz
Deli şerbeti var. Uyumamâ hapı ha birde lmnt nin melankolik derdi ha birde @-agnes- çıktı başımıza birde @elaamiz var.
Bu kk nın derdi hep büyük yaa :) benim bebiş var uyudu mı uyuyorum uyandı mı uyanıyorum öyle geçinip gidiyoruz bazen o deli şerbetini biraz fazla kaçırdığımı hissediyorum

Ciddi misin:) ben de nerden görümcemmiş canım sen de dedim:) o da lafın gelişi tabi görümcen değil de yani falan dedi :) ayyyh öyle mi dersin
Uyuz seyyar minareyi niye bozuyorsun oğlan yürümüş sen dur demissin.
Zarf atmış tepki ne bakmış bidaha görümcen derse aptal aptal sirit ok.
bozma oglani sonra yarım şimdi neredesin diye konu acarsin benim dualarda kurtaramaz seni

Bozmadım daha değil dedim:)) ahhaah hemen sevinsem olmaz ama ağırdan alcam inşallah olur:)

Yarın ilk gelen yazsın bacım hadin iyi geceleee gari:)
hayılı sabahlarrrrr
Bi merak konusu daha cikmis.nur topu gibi bi meragimiz daha oldu.hadi gozumuz aydin.
elaaaam canim insallah hamilesindir.ben de dua etcem senin icin.test yap hemen
allah razı olsun bıtanem ınsallah bgunde olmam yarın kan verırım

Buyuk bi ihtimal hamilesin canim.hadi insalah bi test yap ama .@lmnt de bi gelisme yok henuz bari sana sevinelim
cok ıstyorum avazım cıktıgı kadar hamıleyım demeyı cokkkkk

Sakııın canını sıkma teyzemler de öyleydii:) sonra bi baktı olmuş hamile:) kendiliğinden:)
ınsallah cnm ınsallah bnmkıde kendılıgınden olur

Kiz ipeqbojuqu kiz yalin kuflensin cemiyeti icinde yalisi kuf kokuyo diye adi cıksın hemi

Dun gece ben cıktıktan sonra hepiniz coşmuşsunuz ben size demedim mi kıskaniyom erkwn uyuyun diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…