öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Güzel fikir valla :)) ama başkaları olmasın ortamda sonra duyup bizde gelelim diye tutturmasinlar :)
ya o degılde. sankı bı ogretmen arkadasta benımle ılgılenıyo gıbı gıbı. gordugu yerde tuhaf tuhaf bakıyo. sureklı benım yanıma oturmaya calısmalar falan. konusmaya calıslamarr. cooook korkuyorum
hoca efendımı etkılıcem dıyee baskalarıı etkılenmese yaa. umarım yanlıs hıssedıyorumdur

Yada otobüste yan yana otur.sen eline telefonu al sinemadaki filmlere bak gözüne şoka soka. Belki gidelim der

Ahahah umarım olmaz öyle bisey :) eğer öyle bisey varsa bizim hocaefendiye gidip demesin ben lmnt dan hoşlanıyorum falan sonra yandı gülüm keten helva :/ :)

Ahahah umarım olmaz öyle bisey :) eğer öyle bisey varsa bizim hocaefendiye gidip demesin ben lmnt dan hoşlanıyorum falan sonra yandı gülüm keten helva :/ :)
ayy demez umarım. ben pek ılgılenmıyorum. sordugu soruya cevap verıp donuyorum hemen. veya telefonla falan ılgılenıyorum ama hayırlısı yaa

ayy demez umarım. ben pek ılgılenmıyorum. sordugu soruya cevap verıp donuyorum hemen. veya telefonla falan ılgılenıyorum ama hayırlısı yaa
Yok yok merak etme şaka yapıyorum :) sizin iş olacak ben hissediyorum

Bu da tahminlerimiz arasinda vardi.al iste insallah bizim hoca efendi farkederde azcik kiskanclik krizlerine girip elini cabuk tutar.bizim kiz gidiyo elden. @EvvelAhir ipeqbojuqu siz ban yiyin kaybolun ortadan.simdi yorumlari ziyaretci olarak okuyup catliyosunuz dimi cvp ta veremiyosunuz.oh olsun size

Bende bunu düşünmüştüm şimdi gelişmeleri merak ederler diye ziyaretçi olarak okudukları aklıma gelmedi nedense :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…