öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

aramızda fazla mesafe yoktu aslında. konusabılırdık. o ara ben baska bıseyle ılgılenıyodum. bu arada yıne gelmedı duraga. salak ben gecen hafta cıkmadım gordugumde. bu hafta da o sans elıme gecemedı bı turluuu :KK43:
canımmm benimm bu iş tmamdır.
adım adımm

L lmnt oo göz kırpmalar falan :21: e sıra sende bunun ayarında bi heyecan bekliyoruz :KK66:

Bin kere dedim yine diyorum bi kek götür artııkk :KK51: hem durağa gelmesinin sebebini de sorarsın

Tabi ki böyle düşünüyorum hem sen o elektriği hissetmedin mi o an :)

Konu nereye gelmiş.son durum ne :KK53:hayriniza bi özet geciverin

Konu nereye gelmiş.son durum ne :KK53:hayriniza bi özet geciverin
artık hergun selamlasıp konusmaya basladık ufaktan. bugun herkese meraba dıyıp sadece bana goz kırptı gulerek :KK70: bu kadar sımdılık. yavas yavas ılerlıyoruz hala :KK70:

artık hergun selamlasıp konusmaya basladık ufaktan. bugun herkese meraba dıyıp sadece bana goz kırptı gulerek :KK70: bu kadar sımdılık. yavas yavas ılerlıyoruz hala :KK70:
Seni böyle bi çocuk gibi kız kardeş gibi goruyorda ondanmi göz kirpti acep.bi Serkan abi vardı.bi tanidigimizin nişanlısı.ortamlarda ben sıkılmayim yalnızlık cekmeyim diye arada bana bana bakar göz kirpardi öyle bisey olmasın bu is:KK53::KK53:diye bi kıllık yapimmi:KK76:

Seni böyle bi çocuk gibi kız kardeş gibi goruyorda ondanmi göz kirpti acep.bi Serkan abi vardı.bi tanidigimizin nişanlısı.ortamlarda ben sıkılmayim yalnızlık cekmeyim diye arada bana bana bakar göz kirpardi öyle bisey olmasın bu is:KK53::KK53:diye bi kıllık yapimmi:KK76:
bende onu dedım yaa. acaba kanka mı olcak benle dıyee :KK70: olabılır mı yaaa

bende onu dedım yaa. acaba kanka mı olcak benle dıyee :KK70: olabılır mı yaaa
Sanmıyorum ya kaç yaşında adam ortmen olmuş.kankami olacak senle.ayrıca olacaksa kanka olsun kankadan sonrda sevgili olursunuz

X