oğluşum sürekli inliyor :(((

ebuka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
316
5
Kızlar oğlumu emerken sürekli inliyor. Tamam onu anlıyorum, keyiften :)) ama uyurken de arada sırada inliyor. Sizinkilerde böyle bir durum var mı? Ya da sebebini bilen? Şu anda annemin göğsünde inleyerek uyuyor oğlum. Neden olabilir acaba?

benimkide bazen yapıyor. büyüklere sorduğumda normal olduğunu söylüyorlar

benşimkide yapıyor bazen uyurken canım nedenini bilmiyorum ama bazen sanki canı acıyormuş gibi inlemiyormu içim gidiyor valla,

bazende önce inliyor uykusunda sonrada gülüyor o zaman rahatlıyorum

benimki de öyle yaa, inlerken birden kıkırdıyo uykusunda :))) ama sonra gene devam inlemeye (( annem de normal kızım evhamlanma diyo ama üzülüyorum yaa. emerken komik oluyo inlemesi, çok gülüyorum ama uyurken fena işte ((

benimkide son günlerde uykusunda sürekli inliyor ama hiç rahatsız görünmüyor o yüzden kafayı takmıyorum ben de

valla benimkilerde de var hem inleme hem gülme.. bende rüyalarında korkutuyorlar, yada güldürüyorlar diye düşünüyordum.. birde bazen içli içli inliyorlarmı dayanamıyorum kucağıma alıp okşuyorum rahatlasınlar diye...

benımkıde dogdugundan berı ınlıyor sureklı olarak uyurken emerken ve bır ıkınma halı var sureklı olarak gecer dıye beklıyorum sabırla

benim oğlumda emerken sürekli inliyor keyiften karnı çok doyduğunda da uyurken mırıldanır gibi inliyor ondan korkma ama kızarıyor yada yüzünde acı çeker gibi bir ifade varsa ya gazı var yada bebişimiz kakasını yapmaya çalışıyor ama her durumdada enoişelenmene gerek yok canım

Benim kızımda sırtını okşayınca inliyor bazen kendimden şüphe ediyordum acaba bir yerini mi acıtıyorum diye ama değil sanırım gazdan oluyor. Ebukacım sen yazana kadar hiç sorun gibi görünmemişti gözüme ama şimdi birden okuyunca ben de korktum.

benım kızımda ınlıyo vede sankı ıkınıyomu gerılıyomu tuhaf oluyo bazen anlamıyom babanem oyle oldugu zaman buyudugunu soyledı

benim kızım gazı oldugu için inliyor.her inleme sonunda gaz cıkarıyor..

Benimkide uykusunda inliyo :)
Ben tam olarak daldıgını inlediginde anlıorum :)

Benim kızda bu günlerde inlemeye başladı.Bende acaba hastamı oluyo kızım diye üzülüyorum öyle inlediğinde (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…