oğlumun ismi için anketime katılırmısınız.....

oğlumun ismi için anketime katılırmısınız.......

• çınar

OY: 89 49,4%
  • çınar hamza

OY: 11 6,1%
  • çınar tuğra

OY: 80 44,4%

• Ankete Katılan
    180
canim ya bence tugra tek basina daha guzel.ozel ve farkli olur.
cinar agac adi yani cok bir anlami yok saniyorum. verilen isimler kisinin karakterini etkiliyor biliyorsundur.
daha guzel isimler var biraz daha arastirin bence.
sevgiler

hamza tugra daha hoş.çınar bey bana komik geliyor.ama hamza bey yada tuğra bey daha asil büyüdügünde.çınar bey köknar bey gibi bişey:))

iki isim her zaman cok karizmatiktir canım cınar tuğra ismine bayıldım tebrikler ii isim secmişsin
adıyla yaşasın sağlıkla dogsun inşallah ne olursa olsun hayırlı evlat olsun

çınar tuğra yı seçtim çünkü iki isme de bayılıyorum ve de çok fazla kullanılmayan isimlerkaydirigubbakcemile5

sağlıkla gelsin prensinŞeniz

Bende çınar tuğradan yanadan kullandım.ama tuğra daha iyi geldi.çünkü benim iki ismim var.ve hayatım boyunca sorun oldu.okulda ilk adım ile seslenirdi hocalarım benim hiç umrumda olmazdı.çünkü onun benim ismim olduğunu anlamazdım kullanılmadığı için.evraklara yazmayı unuturdum.bence tek isim daha iyi ama.tabi k, seçim senin canım.

Bence sadece Çınar olsun, çift isim konulmasına ben şahsen karşıyım evde ayrı isim okul hayatında ayrı isim kullanılmasına sebep olabilir resmi işlemlerde sorun yaşanabilir, yine de karar sizin bebeğiniz ismiyle yaşasın güzel günler görün inşallah:Saruboceq:

Bazı çift isimlerin kulağı çok yorduğunu ve söylemesinin de zor olduğu düşünüyorum ben.(hepsinin değil)

Kusurabakma da arkadaşım bunlar da bana biraz zor geldi..

Sadece Çınar bence..

sağlıkla al kucağına canım.ben 2 isim sevmem o yüden çnınar......
allah uzun ömürler verisn canım bebeğine.
ben hala isim bulamdım kızıma.minik kıızm diye seviyorum.
arada da nil diyorum baklaım .
nil de pek kısa sizce de mi çok kısa bir isim acaba?
nil

X