Oğlumun arkadaşı

yexsxxsxim

*dışı buz içi b@l’ım*
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
968
1
bir kaç saat önce oğlumun sınıf arkadaşının başına gelen bir olayı anlatacağım sizlere...
oğlumu etütten almaya gittim bir saat önce bir baktım kapıda oğlumun sınıf arkadaşının annesi ağlıyor yanına gittim şaşırdım bu saatte okulda olmaması gerekiyor çünkü oğlu etütte kalmıyordu. Ne oldu dedim ağlayarak öğretmen oğlumu dışarı da bekletmiş dedi.Neden dedim okulda etüte kalan öğrencilere cuma günleri yarım saat verilen ingilizce dersi var oğlu etüte kalmıyor ama ingilizceye kalmayı çok istiyormuş müdürle konuşmuş müdür cuma günleri öğrenciniz etüte kalabilir demiş o da çocuğu bırakmış saat üçte ingilizce dersi bitmiş sınıf öğretmeni derse girince çocuğu dışarıya çık anneni bekle demiş çocuk tam bir buçuk saat bu soğukta dışarda beklemiş annesi gelsin alsın diye kadın hüngür hüngür ağlıyor diyor ki bana bir telefon etseydi hiç değilse etütün parasını vermedim diye mi böyle yapıyor dedi şaşırdım kaldım bizim öğretmenimiz nasıl böyle bir şey yapar diye o çocuk bahçede beklerken hiç mi içi sızlamadı anlayamadım ...
çok üzüldüm gerçekten üzülmekten öte çok kırıldım çok şaşırdım bir eğitimci aklım almıyor ..
Paylaşmak istedim dinlediğiniz için sağolun arkadaşlar

Oyyy yavrum benim
kiyamammmm
nasil insanliktir bu yaa
hiç mi vicdani yokmus
çok uzuldum :-(( ben olsam bende aglardim hungur hungur
yazik yazikk

bana danıştı ne yapmalıyım dedi müdürle konuşacağım dedi
ben de en güzeli öğretmenle konuşman gerekiyor dedim

beni dinler mi dinlemez mi bilmiyorum ama acaba dedim bütün sınıf anneleri toplaşıpda öğretmenle mi konuşsak ne yapsak ya

çok garip umarım hasta olmaz öğretmen nasıl böyle birşey yapar anlamadım

işin garip yanıda okul çok kaliteli bir okul bu okulda böyle şeyler olmuş olması gerçekten beni çok üzdü

öğretmen büyük ihtimalle diyecek ki ingilizce dersi bitti ve ben onu dışarı yolladım bütün etüt saatlarinde kalacağını bilmiyordum diyecek kendini aklamaya çalışacaktır mutlaka müdürle konuşsa daha mı iyi olur acaba bilemedim ki

olmamıştır mutlaka ya da bahçede görmüşse de anlamamıştır zaten etüte kalmasına öğretmen değil müdür izin vermiş ücretsiz ingilizceyi seviyor diye cuma etütte kalabilir demiş.
Öğretmen demiş ki ingilizce dersi bitti oğlunuzu dışarı çıkardım keşke erken gelip alsaydınız..
bi de kadına öyle söylemiş

müdürün haberi yoksa müdürle konuşsun...müdürün haberi yoksa kaymakamlığa şikayet etsin.

özel okulsa uğraşmasınlar çünkü devlet okulunda okuyan öğrencileri daha çok koruyorlar...bilmem anlatabildim mi?

devlet okulu canım ama bu sene ya da gelecek sene özel statüye girme ihtimali var diye konuşuluyor

olmamıştır mutlaka ya da bahçede görmüşse de anlamamıştır zaten etüte kalmasına öğretmen değil müdür izin vermiş ücretsiz ingilizceyi seviyor diye cuma etütte kalabilir demiş.
Öğretmen demiş ki ingilizce dersi bitti oğlunuzu dışarı çıkardım keşke erken gelip alsaydınız..
bi de kadına öyle söylemiş

anlamadığım çocuk neden okulun içinde beklememiş...okul kapısını kilitlemişler mi?

yurt dışında bir çok öğrencisi ödül almış bir öğretmen hemde ben çok afalladım ya

yurt dışında bir çok öğrencisi ödül almış bir öğretmen hemde ben çok afalladım ya

Bu hicbirsey kanitlamazki arkadasim!!:nazar:

Keske her ögretmen ayni zamandada insan olabilse...benneyaptımki

Duymadikmi, okumadikmi, ögrencilerini tekme tokat dövenler, hakaret edenler, asalayanlar, küfür edenler!!:kızgın:

Sikyate bulunun, üstünde durun bu olayin!!
Böylelerinin cocuklarimiza egitim verdigini görüdügm zaman ürküyorum resmen..:1no2:

X