oğlumu göremiyorum.

Çok şey yaşamışsınız ve korkuyorsunuz haklı olarak. Acaba eşinizin karakterini çok bilmeden soruyorum bunu, oturup ortada ikimizin bir kuzusu var ve kalbinde sorunu var çocuğumuzun. Biz medeni insanlar olup onu en hasarsız şekilde büyütmeliyiz diyerek artık bir orta yol bulabilir misiniz ? Çocuğa yazık yani hadi sizi geçtim size zaten çok şey çektirmişler ama azıcık insafı olan küçücük kuzuya bunu yapmaz. Belki görümcenizi kv yi geçtim eski eşinizin başka bir aile büyüğü varsa laf söz dinletebilecek onlara ulaşıp çocuğunuz konusunda daha mantıklı hareket etmesi için zorlayabilir mi ? En azından düzgünce birisi oturtup eğriyi doğruyu anlatıp akıl versin şu adama. Bir umut insafa gelir belki

Avukatınız aracılığı ile avukatına ulaşıp bilgi verilmesini isteyebilir misiniz

Gerçekten bu kadar vicdansızca yorum yapmaya iciniz nasil el veriyor. Çocuğu hastaymış ve kaçırmış bu adam kadının endişesini normal görmemek nedir.
İlk yorumunuzu yaptınız kadın açıkladı, kusura bakma bunlar olduysa haklisin demek yerine nefret kusuyorsunuz. Sizin için üzüldüm

çok teşekkür ederim beni anladığınız için dua edin bana en büyük destek bu olur

Avukatınız aracılığı ile avukatına ulaşıp bilgi verilmesini isteyebilir misiniz
2 güne bir bile arasam yeterdi. sanırım çok zor iletişim kurmam. avukatında yapabileceği bir şey yok olsa yapardı diye düşünüyorum. çünkü yatılı vermemek için en azından 15 gün çok uğraştı.

Yani düşündüm taşındım aklıma gelen tüm fikirleri söyledim... başka nasıl ulaşabilirsiniz bilmiyorum.. Sayılı gün çabuk geçer.. siz bu süreçte tablet işini halledin en azından bir sonrakine hazır olun.. Elden bir şey gelmiyor ama kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş.. Hızır yetişsin imdadınıza..
Evet babasınında hakkı var ve ne yaşanmış olursa olsun bir annenin bir babanın çocuğuyla her süreçte iletişim kurabilmesi gerekir. Oğlunuz sizde iken sizde lütfen babasıyla iletişim kurmasını engellemeyin.
(şiddet veya absürt bir durum olmadıkça)

yapabilir de ama dozu çok fazlaydı. babayla görüştürmemek için uğraştığımı sanıyor galiba kendisi. ama öyle bir durum yok. benim zorumla görüştüklerini ben her türlü ispatlarım. ama çoğu şeyi buraya yazamıyorsun yazsan destan olur. ilk kez ayrı kalıyoruz bu derece uzun oğlumla umarım iyidir.

ben asla buna engel olmadım. kendisine de söyledim uzaklaştırman var diye oğlumuzunu görmene engel değil dedim istediğin zaman arayabilirisn dedim ama ha duvara dedim ha ona

avukata sorsanız bir avukatını arayıp çocukla ilgili bilgi almak gibi bir koşul var ise uygulayabilir mi..
çocuk babada iken annesi ile iletişim kurmasını destekleyen yasa kanun bir şey yokmu? istediğiniz tek şey çocuğun bulunduğu yer bilgisi ve sağlıklı olduğunu öğrenme bilgisi sonuçta

Sizi o kadar iyi anlıyorum ki... İşe başladığım ilk gün, bebeğime anneannesinin çok çok iyi bakacağını bildiğim halde aklım ondaydı. 7 ay oldu çalışıyorum, hala gün içinde aklım onda.
Ama merak etmeyin. Size belli ki çok çektirmişler ama karşınızdaki de nihayetinde babası. Ona iyi bakacaktır, içinizi ferah tutun, kötü düşünüp kendinizi harap etmeyin.

ben asla buna engel olmadım. kendisine de söyledim uzaklaştırman var diye oğlumuzunu görmene engel değil dedim istediğin zaman arayabilirisn dedim ama ha duvara dedim ha ona
Nasıl üzüldüğünüz yazılarınızdan bile belli oluyor gerçekten. Zaman size su gibi gelsin inşallah. Bence komşulardan birine durumu söyleyin oturmaya gider gibi gitsin baksın en azından iyi mi değil mi ona bakar çaktırmadan foto/video çekmesini rica edebilirsiniz. Karşınızda normal insan yok belli ki vicdansızlar, nasıl yürekleri el verir anlamıyorum. Yatılı kalmaması için başka yollara bakın pedagog vs değiştirin illa kararı etkileyecek bi yolu vardır

Biraz sakin olun. Yok mu halasının numarası arayın.

Geçen bir yerde gördüm, kadın çocuğun spor ayakkabısına airtag yerleştiriyordu. Hani dil dediğimiz kısım var ya, onun içine koyup dikiyordu. Tek bir ayakkabı giyiyorsa öyle bir şey yapabilirsiniz farkına varmazlar dolayısıyla müdahale edemezler. Bir de kalbinden rahatsız olduğunu söylemişsiniz, kalp pili vs var mı bilmiyorum ama takip için bir cihaz kullanacaksanız önden doktoruna bir sorun isterseniz. Garanti olsun yani. Bir de eşinizle oturup bir konuşmayı deneyin çocuk kötü etkilenir gibisinden, bir ihtimal insafa gelir belki. Umarım su gibi akar günler.

Konu sahibi size çok üzüldüm içim acıdı. Öncelikle Allah yavurunuza hayırlı bir şifa versin onu size sizide ona bağışlasın. Bir annenin evladından haber alamaması (çocuk babada bile olsa!) çok çok kötü bir durum. Allah insaf merhamet versin karşı tarafa. Umarim bir an once evladinizdan haber alırsınız. Lütfen bu süreçte dirayetli olmaya çalışın. Olumlu şeyler düşünün. Kısa bir zaman sonra geçecek bu durum gönlünüzü ferah tutun.

aslında çok tehlikeli yaptığı yakalnırsa mahkemede sürecinde çok kötü olur. akıllı saatine alıştıracağım ya da tabletini kullanacak başka yolu yok. belki beni görmedi ya uzun süre artık oda ister. çünkü oğlum gidip bir gece kalıp gelecek diye düşündü hep öyle olduğu için anlattım ama çok da yer etmedi aklında

çok teşekkür ederim Allah razı olsun. geçecek zaman bende oğlum için güçlü kalacağım biliyorum ki annesi olmayanın babası da olmaz.

yazdım onuda dedim hiç kimse anlamazsa bile senin beni anlaman lazım o çocuk bizim dedim neeler dedim. hatta şu konuyu açtıktan sonra tekrar aradım yazdım oğlum iyi mi diye cevap vermedi insafa gelir mi bilmem ama çok zor. annesi ablası ilah onun için onlarsız bir şey yapmaz o bende onları arayamıyorum çok yalvardım zamanında onlara evliliğim için ama ne çare

3. pedeog istemem. artık son pedegogda 3 kişi gelddiler. oğluma bir şey olsa ine çıakacam karşınıza dedim ama yok işte baba kötüde olsa baba yatılı kalsın ama 15 gün 4 yaşındaki çocuğa çok dedim rapor da elimde hatta ama malsef kanunlar kurallar

saat aldımda takmadı. oyun oynadı etti. anlattım da aslında bak babaya gideceksin anneyi özlüyorsun ya hani ararım ben seni kullanmasını da biliyor. istemedi. belki şimdi bir dahaki sefer kendi ister götürür
Farklı şekilde cprs de var sanırım. Yanlış yazdım galiba ama bakamicam.simdi Google a

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…