oğlumu göremiyorum.

hayır kasıtlı zarar verme olmaz. oynar güler eğlenir ama 2 saat. 2 saat sonra o çocuğu bırakacak yer arar babası. ama kendisi 45 yaşında annesinden ayrılamıyor 4 yaşında çocuğu annesinden bu kadar ayrı tutmak en büyük zarar zaten

bende sayıyorum son 10 gün hatta ayın 30 unu saymıyorum son 9 diyorum. gerçekten Allah düşmanıma vermesin derler ya boşanma değilmiş dedikleri şey bu çocuktan ayrı kalmakmış

Avukatınız ne söyledi. Bakanlık ile görüşür müsünüz?

Bende anneyim, çocuğumu merak ederim yani. Hasta olmasa da ederim. Aman babası demem... Komşular söylemiş ya, aralarında iletişime geçebilecek biri yok mu?

Hmmm Komşulardan aranız iyi olan kimse yokmu hatrınıza öylesine bi aramış gibi arayıp biraz ağızlarından laf alabilecek birisi, neredeler ne yapıyorlar falan

Bir ara boşanmak istiyordum(sorun çözmeye çalışıyoruz) . En çok düşündüren şey bu kısım. Yani sizi çok iyi anlıyorum. Oğlum 8 yaşında olmasına rağmen korkuyorum. Kv psikolojik hasta çünkü. Eşim de bakmaz...

onlarda bana şahitlik yapacakları için o yolda kapalı. her yolu denedim her yolu inanın. şahit olacaklara gidip yanlarına çekmeye çalışan insanlardan söz ediyorum

Delirmeniz çok normal. 5 gün haber alamasaydım delirirdim. Şuanda sizin canınızı yakmak için yapıyorlar bunu emin olun. Az da olsa sakin olmaya çalışın.

Karalar bağlamayın, siz annesiniz oğlunuzun süpermanisiniz var bir yol ve sadece aklımıza gelmiyor.. illaki aratacak yada arayacak birisi var

Ya simdi cocuk babaninda cocugu, size ne eziyet etmis olursa olsun kanun onunde baba ve anne esit haklara sahip ki bu dogru olan, zira cocugunun iyiligi soz konusu.

Ama en azindan sizin evladiniz gibi takipli hastaligi olan cocuklar icin hakim takdiriyle farkli kararlar alinabilmeli bana kalirsa. Yani cocugu yine baba 15 gun gorsun ama takipli doktorunun oldugu sehirde ya da babanin oldugu sehirde cocuk icin 2.takip doktoru edinme zorunlulugu gibi birseyler ne bileyim iste, su bir gercek cok nadir babalar, anne gibi evhamli ve ihtimamli oluyor.

Bi de su cocuk kacirma meselesi bence hafife alinmamali ama işte orada da oncelikle bosanmanin kesinlesmesi ve velayetin net cizgilerinin olmasi bekleniyor

Sabredin, evladinizin iyi oldugunu dusunun o da sizi ozluyordur ama degisikligin de keyfini çıkarıyordur sadece, sonucta epi topu 4 yasinda. Allah evladınızı size bagislasin. Evine dondugunde bizleri de bilgilendirin olur mu?

ben çok sabretim ve oğlum 7 8 yaşına gelene kadar sabredecektim öyle söz vermiştim kendime. herşeyi attım görmezden geldim sustum. ama çocuğumun sağlığını hiçe saymasına dayanamadım ve bir daha gitmedim. ve gördüm ki hasta insanlar sömürmüş beni beş kuruşsuz çıktım ama şimdi daha iyiyim çok şükür. ben tektim konuşmaya çalıştım konuşmadı türlü türlü isteklerde bulundu. demem o ki eşiniz yanınızdaysa sorunları çözme taraftarysa siz koşun o yürüyorsa bile. biz bir şekilde devam ediyoruz. inanın çocuklar kalıyor arada. ve şu an oğlum 7 yaşına gel se de rahatlasam diyorum çünkü ona bağlı kalmadan oğlumdan haber alabileceğim yaşa gelecek.

Arkadaş çevrenizden iş çevrenizden ortak irtibatta olduğunuz kimse yok mu
eşimle ortak arkadaşımız yok malesef kendisi benden 11 yaş büyük olduğu için ne kendi arkadaşlarıyla tanıştırdı napacakmışım o ortamda ne d benim arkadaşlarıma geldi küçükmüş onlar ne konuşacakmış. nereden tutsam elimde kalan bir evlilik. oğlumun yaşının biraz daha büyümesinden başka çarem yok sanırım

Görümcenizin eşine ulaşma imkanınız olabilir mi sonuçta onlarda sorunlu ya hani güç birliği yapabilir belki o çocuklarını aradığında sizin çocuğunuz hakkında bilgi alabilir ?

Ha aklınızda olsun, oğlunuza konum takipli saat v.b birşey alabilirsiniz bu süreçte en azından konum bilgisini görebilirsiniz. Tuşlu telefonda henüz beceremezler ama tablet gibi hem oynayacağı hemde size paralel bilgi gönderen cihazlar var. Örneğin sizinde göreceğiniz mailin kurulu olacağı bir cihaz ile cihaz nerede, cihazda ne yapmış.
Şimdi insanların leptopların kameralarını bile uzaktan açabiliyorlar.

E Efsa0705

Ufaklik eve dondugunde kendisine hemen cocuk saati alin. Saat dikkat ceker diyorsaniz cantaya giysiye takilan tagler var, bir arastirin.
saat aldımda takmadı. oyun oynadı etti. anlattım da aslında bak babaya gideceksin anneyi özlüyorsun ya hani ararım ben seni kullanmasını da biliyor. istemedi. belki şimdi bir dahaki sefer kendi ister götürür

saat aldım da takmadı istemedi. geldiğinde tekrar kullanması için uğraşacağım. olmadı tabletine takacağım hattı yeri vardı diye hatrlıyorum gece geldi aklıma buda. annemlerde kalıyorum şu an ilk iş bu sorunu çözmek olacak zaten geldiğinde

Siz yinede bir oyuncağının yada çantasının gizli bölmesinin içine yerleştirin en azından konumunu bilirsiniz, belki yakındadır atlar bi uzaktan izler içinizi ferahlatırsınız. Çocuk bu tabiki durumun ciddiyetini anlayamaz ve kavrayamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…