oğlumu göremiyorum.

Bir tanıdık arkadaş vs yokmu gidip baksa sizin için belki dışarı çıkarken vs bir foto veya video alabilir. Sizin durumunuza biri benden bunu istese nöbet tutardım valla

Kadın çocuğun nerede olduğunu bilmiyor yazmış dwfalarca
Ne saldırıyorsun ya hayrola. Önce okuduğunu anla . Alıntı yaptığım yorumda evini biliyorum yazmış. Öf bitmediniz bu ne saldirganlik. Millete saldırınca prim falan mı yapıyorsun tatmin mi oluyorsun. İnsan gibi yorum yapmak zormu

Sizin için ayrı, çocuğunuz için ayrı üzüldüm.
Allah hiç bir evladi kendisini koz olarak kullanan ebeveyne denk getirmesin.

Saldırganlık mı? Okuduğunu anlamaktan aciz bir kul. Haddini bil ve uza.

Saldırganlık mı? Okuduğunu anlamaktan aciz bir kul. Haddini bil ve uza.
Ya aynen öyle. Hatasını anlayıp özür dilemekten aciz bir canlı . Sen uza ben sana laf attimmi haddini bil saygısız. Millete salça olma .Terbiye yoksunu . Hadi bugünde birine salça oldun görev tamam rahat uyu

4 yaş çococuğa bir ay çok uzun bir süre. O kararı veren hakim hayatımda çocuk görmedi herhalde

Bugün 5 gün kaldı.
Yarın 4 gün kalmış olacak kavuşmaniza
Dileriz sağlığı yerindedir kuzunuzun

Bugün 5 gün kaldı.
Yarın 4 gün kalmış olacak kavuşmaniza
Dileriz sağlığı yerindedir kuzunuzun
o kadar güzel insanlarsınız ki bazı kişiler anlamasa da burada yazılan çoğu kelime insana bir nebzede olsa umut oluyor. ailene arkadaşlarına dile gitremediklerini yazıyorsun buraya belkide. şu süreçte şu kelimler ilaç gibi Allah hepinizden razı olsun

Ne yalan söyleyeyim konuyu ilk okudugumda hakkiniza girdim, abarttiginizi düşündüm, babası ya dedim, çocuk çok küçük elbet arar dayanamaz, kadincagiz paniklemis abartıyor dedim. Kusuruma bakmayın aklımdan geçirmiş dahi olsam olumsuz düşündüm hakkınızda. Ama şimdi,
Takip ediyorum gün gün. Haber alsanız içime su serpilecek, hala serpilemedi. İnşallah az kaldı. Ya sabır ya selamet. Az kaldı kardeşim.
Dualarimdasiniz.

Rabbim bir anneyi evladıyla imtihan etmeye çalışan bir eşe düşmanımı bile düşürmesin çok zor. bende yaşadım hala da yaşıyorum sizin yavrunuzda sağlık sorunlarıda varmış. Üzülmeyin sakin kalmaya çalışın sizde bu arada biraz kendinize zaman ayırın bu sizede iyi gelecektir Allahım o sabiyi korur onlar günahsız melek . Bir hadis okumuştum ne olursa olsun bir anneyi yavrusundan ayıranı Allah da kıyamet günü onu sevdiklerinden ayırır. Kalbinize inşirah ferahlığı gelsin inşallah

Yahu bence bir anneye boyle velayet gibi sikintili bir surecte

Cocugunun nerede oldugunu bilmeme
15 gun telefonla gorusturmeme gibi seyleri yasatmanin bir yaptirimi vardir, yoksa da bence mahkeme konusu edilmesi gerekir en azindan hakimde kanaat olusturur.

Bu arada azicik kaldi Efsa kardesim, sariliyorum sana

Sizi üzmek için çocuğunu harcıyor. Vicdansız adam.

Avukata sormuş ama bir şey yapamazlarmış. Konu sahibinin beklemekten başka çaresi yok yani

Avukata sormuş ama bir şey yapamazlarmış. Konu sahibinin beklemekten başka çaresi yok yani
Hayir demeye calistigim bu degil, ortak velayet soz konusuyken zaten yapamaz ben de biliyorum.

Ben bu 15 gunun mahkeme zaptina gecmesi gerektigini soyluyorum, 4 yasindaki bir cocugun annesinden zerre kadar haber almadan 15 gun gecirmesi cok travmatik ustelik bu cocuk hassas ve hasta bir cocuk. Hakim tabiki donup eline cetvelle vurmayacak adamin ama zihninde bir kanaat olusacak, bu adam bakim sorumluluklarini yerine getirmiyor diyerek. Boyle boyle detaylarla o velayet davasinin seyri degisecek cunku.

görüşecek elbette babasıdır ama 15 gün pat diye anneyle iletişim kesmek vicdansızlıktır. anlatmaya çalıştğım buydu hatta daha fazlasydı ama kimi anlamak istedi kimi yanlış anladı herkesin canı sağ olsun. ağlıyorum ders çalışıyorum derken öldürmeye çalışıyorum günleri ama Allah büyüktür asla bu yanlarına kalmayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…