Oğlum için hangi isim? Pars 🐆, Ateş🔥 , Atlas 🌏

Pars veya Ateş

Atlas

Kuzenimle aynı zamanlarda gebe kaldık tedavi ile, ikimizde erkek olursa Atlas kız olursa Güneş istiyorduk ..
Onun Atlas oldu benim ise Güneş
56. ve 28. Günümüz dünyada ve harika ilgili keşifçi mutlu bebeklerimiz var

Birde ekleme yapayım yorum istemişsiniz.. Ateş isminde eski müdürüm vardı evli çocuklu eşini hergün aldatan, yalancı ve utanmaz bir adamdı elbette genelleme yapılamaz fakat Ateş isminden bu yüzden nefret ederim

Benim 2 oğlum var biri atlas biri okyanus . Atlas 5 yaşında ve uslu bir çocuk ama çok hareketli okyanus 3 yaşında ve ismi gibi maşallah yerinde durmuyor içlerinden en güzeli bence de atlas , oğlumun adı diye değil ama diğerlerini pek bilemedim pars artık insan ismi için pek kullanılmıyor ateşi de ben sevemedim

Toros ismi çok güzel
Ben de beğeniyorum ama insan çevresindeki insanların görüşlerinden etkileniyor maalesef. Kızımda kimseye (çevremdekilere) fikir danışmadan direkt koymuştum, oğlumda da öyle yapmalıyım sanırım.

Farklı isim önerilerine de açığım bu arada kızlar. Uydurma gibi durmayan türkçe manâlar barındıran isimlerden hoşlanıyorum

Okyanus. Çok orijinal bir ismi varmış, daha öncesinde hiç duymamıştım. Oğlunuzun ismini ilk duyanlardan nasıl tepkiler almıstınız peki?

Okyanus. Çok orijinal bir ismi varmış, daha öncesinde hiç duymamıştım. Oğlunuzun ismini ilk duyanlardan nasıl tepkiler almıstınız peki?
Şimdiye kadar duyupta şaşırmayan kimse olmadı sanırım ama herkes çok havalı buluyor ben de çok seviyorum ilerde genç bir erkek olarak düşününce okyanus ismi kulağıma hoş geliyor hiç kötü anlamda “hmm değişik” vs gibi yorumlar almadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…