Oğlum demir damlasını sevmedi:(

Viola

Yiğitim bitanem..
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
1.278
3
46
Doktorumuz 4.ayı doldurduğundan itibaren kullanmamız için ferro sanol demir damlası verdi..ama çok zor içiriyorum bende tattım,gerçektende berbat..siz veriyor musunuz?adı ne ve tadı nasıl,başka seçeneğim var mı merak ediyorum...

canım bende ferro sanol veriyorum tadı kötü ama şimdilik içiyor bakalım bir de bizim dr.kızım 6,350 kğ şimdi bu yüzden sabah 6 akşam 6 damla vereceksin dedi kiloyla alakalıymış bideee...:uhm:

evet canım bende kilo başına 1 damla veriyorum.benim oğlum 8100 gram..8 damla veriyorum hemen peşinden de su veriyorum yoksa çok kötü oluyor yavrum..

evet canım bende kilo başına 1 damla veriyorum.benim oğlum 8100 gram..8 damla veriyorum hemen peşinden de su veriyorum yoksa çok kötü oluyor yavrum..

benim oglumda hıc sevmedı,aynı damlayı kullanıyoruz.tadı gercektende ıgrenc ama ya.bende hemen arkasından su verıyorum yoksa kusacak gıbı oluyor

Bizim doktor aç karına dört damla vereceksin dedi oğlumu görseniz büzülüyor suratını ekşiiyor çıkarmaya çalışıyor.Öyle böyle bir haftadır veriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…