Oğlum 18 aylık 2. Çocuk?

Bence psikolojik olarak da fiziksel olarak da hazırsanız yapabilirsiniz. Çünkü insan rahata alışınca ikinci çocukta toparlaması zor olur. Açıkçası ikinci çocuğu hiç düşünmüyordum ama geçenlerde tek çocuk olan birinin bi yazısını okudum . Bu yazı üzerine neden olmasın diye düşündüm. Şuan oğlum 12 buçuk aylık . Hayat zaten zor oğlum buyuyene kadar da kolaylasmayacak . Ayrıca ömrümden ayrı ayrı yıllar gitsin istemiyorum yani ikinci çocuk erken olursa bu zor süreci tek seferde yaşamış olurum diyorum.

Çok teşekkür ederim kesinlikle sizinle aynı fikirdeyim. İnş Allah bana ikinci cocugu hayırlısı ile nasip eder. İsteyen herkese de

Çocuklarımın arasında 17 ay var küçüğüm 16 aylık şuan ve yeni yeni rahatlamaya başladım. 16 aylık sürecin zorluğunu anlatamam yaşamak gerek ama ablasıyla oynamaya başladı beraber yatıyorlar yemek yiyorlar yani herşeyi beraber yapmaya başladılar. Bu zaman gelmek kolay olmadı tabi ki çok çok zor ama Hamdolsun rahat zamana ulaştık. Herşey gönlünüzce olsun

Oğlum 21 aylık olmak üzere. Çok hareketli bir çocuk beni bayağı yoruyor açıkçası ama kardeşime öyle düşkünüm ki oğlumun da bir kardeşi olsun çok isterim tabi ki takdir i ilahi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…