Oğlu olanlar isim belirleyelimmmmm

ne kadar zormus bu isim işi bizde takıldık kaldık ne olsun diye :) aklımızdan geçenler yağız,efe,kaan ama bilmemki ne yapsak

bizde mustafa koyacagiz imsini oglumun ama ben ikinci isimde düsünüyorum yasir cok hosuma gidiyo mustafa yasir olabiliir

isim işi gerçektende çok zor herkes karışıyor dolayısıyla da kafalar karışıyor ama sanırım bu sefer netim ARDA BERK ULUDAĞ canım oğluşum yüce rabbim bizi ve tüm hamişleri sağlıcakla kurtarsın...

noyan ismini hayatımda ilk defa duymuştum ve gerçekten yakışıklı biriydi :KK70: ilginç ve güzel bir isim hemde pek fazla kimsede olamayan bir isim düşünebilirsin

yakınlarımız tarafından bıze onerılen ısımler
emır
eren
erdem
fatıh
eyup
kerem
yakup

ama esımle ben karar verecegımız ıcın bebesımız ısmıyle gelecek dıye susturuyoruz herkesı
emır ısmıne ben sıcak bakıyorum ama karar vermıs degılım

Eralp-alperen-harun-melih efe-

eralp:yüksek mimar
alperen :avukat baro başkani
harun : Genel cerrah
melih efe:kimya mühendisi

valla ben isimlere göre insan karakterlerinin uyduğuna inanirim bunlar bizim aileden kuzenler.....sen bilirsin sağlikli doğsunda .....

Merhaba bugün öğrendim oğlum oluyomuş isim arıyorum ben berke berk doruk düşündüm ama fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum:nazar:

CADIARZU canım bence BAHADIR koy çok güzel isim oğlumun adı ve anlamı eski savaşlarda üstünlük kazanan kişi diğer isimlerde
batuhan
oğuzhan
samet
yakup can
bora
berkcan da ollabilir canım şimdilik bu kadar hoşçakal
a.s

kızlar benimde oğlum olacak adına YİĞİT EFE koyacaz. nasıl bir isim sizce

HEM EFE HEMDE YİĞİT İKİSİNİN ANLAMIDA ÇOK GÜZEL İYİ DÜŞÜNMÜŞSÜNÜZ ADI GİBİ OLUR İNŞALLAH BENDE ARDA BERK DÜŞÜNDÜM ARDA YASİN SURESİNDE GEÇİYOR BERKTE SAĞLAM GÜÇLÜ YÜREKLİ EE AKRAP BURÇLARIDA GÜÇLÜ OLUYOR İNŞALLAH BİZİMKİDE SAĞLAM VE GÜÇLÜ VE DİNİNE BAĞLI OLUR :nazar:

kocıs gecen gun alperen olsun mu dıye soruyordu
dun de karar verdım emıralp olsun dıyor

eşin alp ismini çok seviyor herhalde her isme yapıştırmış benimde berk berke takıntım vardı sonunda arda berk olsun dedim ama alperen daha önce benimde dikkatimi çekmişti bence çok güzel bir isim düşünebilirsin cnm:nazar:

ben emır ıstıyordum sanırım alperen ısmınden emıralp'e onun ıcın gecıs yaptı
bılmıyorum karar veremedım
ama ıkısınınde anlamı cok guzel ve bırbırne cok yakın

X