offff gaz sancımız geri geldiiii :((((

gulizgul

gulizgul.blogspot.com
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
4.581
9
kızımda ilk 2 ay çok gaz sıkıntımız oldu neler denediysem iyi gelmemişti.en son nurse Harvey's bizi rahatlatmıştı artık gazımız falan yoktu çok iyiydik... ama ne olduysa oldu son 1 haftadır eski halimize geri döndükkk. şu anda 4 ayı doldurup 5 ten gün aldığımız halde..ne yapsam kızlar ya....bana bi çareeeee ....

bende aynı sıkıntıları yaşadım ilk aylar cok ağlıyordu herşeyi denedik ama geçmedi 3 ayında kendiliğinden geçti şimdi 4.5 aylık bizimde bazen tutuyo sancısı sonra geçiyo zaten ara ara olur daha inşallah seninkide gecicidir :Saruboceq:

sapsimlex kullan bizde 2 ay feciydik ama sap bizi kurtardı ara ara bizdede oluyor veriyorum anınnda kesiyor 10 damlaya kadar çıkabilirsin demişti doktorumuz

canım biz de hala gaz sorunu yaşıyoruz..4,5 ayı doldurduk ..hatta geçen hafta acile gittik gaz sancısından..sab ve nurse kullanıyorum hala ve düzenli...bana mısın demiyor..belk, de iyi geliyor da kullanmzsak halimiz ne olurdu bilemem..
doktorum sabret dedi...6. ayda b.ter dedi..artık son 1,5 aydır umarımm

Bizimde ara ara geliyor gaz sancimiz.arada metsil veriyorum cok rahatlatiyor bizi.

cnm çörek otu yağı ver.yada bir çay kaşığı çörek otuyla bir çay bardağı suyu kaynatıp ılık ılık bi kaç kaşık içir çok iyi geliyo doktorumuz söylemişti bizde işe yaradı.

en ufak soğuk algınlığı gaz sancılarını geri getiriyor ve enaz 1 hafta sürüyor.. benim oğluma laktazim damla ii geldi şiddetle tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…