off off

maGalena

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
66
0
Kızlar biliyorum belki size çok saçma gelicek ama yine de buraya içimi dökmekk istedim
benim saçlarım çok uzunda belime kadar ve çok guzeldi yalnızca kopuyodu falan çok babam çok ısrar etti git kestir diye bende kestirdimm ama bu kadar kısa olacagını tahmin etmemiştim hiç yakışmadı saçlarım benim herşeyimdi nasıl kıydım onlara anlamıyorum durup durup ağlıyorumm bir an önce uzamasını istiyorum çok kötüyümm belki bana gülebilirsinz ama paylaşmak istedim sadecee bana çok ağır geldi alışamadım bu duruma içim içimi kemiriyor off of nası kestirdim off kısacık kaldı saçlarım yemin ediyorum hiçbirşeye konsantre olamıyorum aklm hep saçlarımda..

çok dert ediyorsan güzelim çıt çıt kullan bölece gözlerin eski saçını görüyor oluyor bunuda sorun haline getirmezsin bence

Ahh ahh ne diyim ki..
Allahım dert vermesin inşallah

Saç uzatma yöntemleri bölümüne göz attın mı?

Derdin bu olsun yani.Geçmiş olsun.

canım bu bana da olmuştu saçlarım çok uzunken babam uçlarından kestir diye tutturdu kuaför sağolsun saçımı

keserken kendinden mi geçti nedir azcık kısalmıştı gene omuzumu geçiyodu ama

ben uzun saçlı olmadığımda olmuyo rahatsız oluyorum çok söylenmiştim kızmıştım üzlmüştüm ama sonunda ne oldu saçlarım gene uzadı

kökü sende tatlım dert etme 2 ayda eski haline döner çok kısalmadıysa....... kendine sıkıntı etme bunu...

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi üzülmeyi kesin artık bu kadar basit bir problem için...Yapacak bişeyiniz var mı? Yok... O zaman geriye bir tek şey kalıyor..
Belliki bundan sonraki hayatınızda uzun saç kullanmaya karar vereceksiniz ve belkide ilk ve son olarak bu kısa saçları kullanacaksınız. Bunun tadını çıkarın.. Kafanızı taşlara vuracağınıza bunu keyfini çıkarın. Gidin kendinize tokalar alın ve ayna karşısında her gün değişik değişik modeller bulup kullanın, inanın model bulup yakıştırdıkça moralinizde düzelecek... Uzun saçta bu şansınız pek olmuyor çünkü..Şirin şirin bir çok model bulabilirsiniz.

Kökü sen de........

cnm biraz zaman geçsin kısa saçın rahatlıggına alışınca iyiki kestirmişim bile dersin belkide:)ama üzülmee bi sene içinde 12 cm uzar saç:)

bende kırıklarını aldırmaya gittiğimde kuaför bayağı kısaltmıştı üzülmüştüm falan ama bide baktımki yine uzamışlar.
oyüzden hiiiç dert etme eninde sonunda uzuyolar.

çokmu kısa kesildi. ben boyunu merak ettim şimdi... şu anda saçınızın boyu nerede...

ınsanlar işsiz kalıyor, borç ahrç içinde çocuklarına para götüremedikleri için intihar ediyorlar, insanlar aldatılıyor boşanıyorlar, insanlar dermansız hastalıklara düşüyor derman arıyorlar bulamıyorlar....
Seninki de dert mi... Kökü sende uzar nasıl olsa... Biraz gerçekçi ol ve senin saçının kısa olmasının bir dert olmadığının farkına var artık....

Kızlar sizlere nasıl teşekkür etsem bilemiyorumm..:)
Gerçekten bunun çok büyük bir dert olmadığının farkındaydım ama ben o kadar alışmışımki uzun saça kendime çok dert ettim bunu ve gereksiz,saçma olduğunun da farkındaydım.Belki yaşım gereği böyle saçma sapan şeylere üzülebiliyorum ama artık kısa saçlarıma da alışmaya çalışıyorum ve ağlamıyorum artık =)=)
sizler bana destek oldunuz karşılık beklemeden moral verdiniz sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır
benim annem yanımda olmadığı için bu tür şeyleri paylaşıcak insanda yok malesef o yüzden bu siteye üye olduğum için çok şanslıyım Sizleri çook seviyorummmm....

Ve de okypetecim saçlarım omuzlarımda şu an..

yani..
allahın gücüne gider böyle şeyler..
dertsiz başa dert resmen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…