Popüler Konu Ödüller

İyi günler herkese 🤗 Pilav yemeği tarifi yarışmasında 1.olduğum için kazandığım hediyelerim geldi 😍😊 Çok ama çok beğendim, hem renkleri, hem tarzı çok şık , çok zarif bir kahvaltı takımı 😍😊 Bu güzel hediye için K Kazen ve isabel isabel çok teşekkür ederim 😍🙏😊👌🤗Ayrıca yarışmada her zaman, her türlü desteği sağlayan, temiz kalpli Nevreste Nevreste ve tarifime oy veren herkese çok teşekkür ederim 🤗🙏😍💝😊

Eki Görüntüle 2964141 Eki Görüntüle 2964142
Çok güzelmiş canım , her zamanki gibi çok zevkli bir seçim, güle güle ,güzel günlerde kullan 🥰🤗

Vayyyy süper bir jest hiç kıskanmadım :ıslık: :rolleyes: :KK200: :KK74:
Sende haklısın bunca yıl hediye gönderiliyor.Siz hep alıyorsunuz bir jest yapalım demediler😁
Yine mi güzeliz yine mi :KK73: :rolleyes:
Emeğinize sağlık keseniz dolu olsun🥰
firdefs firdefs bana bir kahvaltı sofrası kurar artık😁🤗🥰
Sorma demediler ,demiyorlar valla :KK12:
Sağol canım :KK36:
Kesinlikle hakkındır firdefs firdefs 'in elinden bir kahvaltı :KK19::KK60:

Ben sana kesinlikle alacaktım 2-3 yıl önceydi sanırım. Sonra dedim ki kız Antep'te bakırın cennetinde kesin vardır demiştim.
Bakır kesinlikle çok güzel sunumlar için, òzellikle Osmanlı mutfak yemeklerinde, yöresellerde vs...
Az çok sunumlarından anlarsın yöresel sunumu çok seviyorum🤩
Hiç nasip olmadı almak🤦🏻‍♀️Burada 1-2 parça annemden aldım.Az çok kullanıyorum🥰Ama 1-2 parça nasip olursa alacağım🤩

İyi günler herkese 🤗 Pilav yemeği tarifi yarışmasında 1.olduğum için kazandığım hediyelerim geldi 😍😊 Çok ama çok beğendim, hem renkleri, hem tarzı çok şık , çok zarif bir kahvaltı takımı 😍😊 Bu güzel hediye için K Kazen ve isabel isabel çok teşekkür ederim 😍🙏😊👌🤗Ayrıca yarışmada her zaman, her türlü desteği sağlayan, temiz kalpli Nevreste Nevreste ve tarifime oy veren herkese çok teşekkür ederim 🤗🙏😍💝😊

Ben daha yeni gördüm, iyi günlerde kullan canım 🥰Tekrar tebrikler ❤

hayırlı olsunnnnnnnnnnnn harika bir hediye
güle güle kullanın

Teşekkür ederiz🤗

K Kazen arada oy verenlere pro üyelik veriyor🥰
Birgün sana denk gelir umarım🎈
:110::110::110::110:

Herkese merhaba 🤗
Kış sebzeleri yemek yarışmasında 1. Olduğum için kazandığım hediyem geldi 🥰
Türkiye'de olmadığım için bazi aksaklıklardan dolayi hediyem anneme geç ulaşti. Yaza doğru memlekete gidince oradaki evimde severek kullanacağım inşallah 🥰

Öncelikle bizlere bu imkanlari sağlayan isabel isabel ve K Kazen sizlere çok teşekkür ederim. 🥰
Yilmadan her sorumu cevaplayan her zaman yardımcı olan Nevreste Nevreste ve bana oy veren herkese çooook teşekkür ediyorum 🥰🌸
IMG-20220202-WA0009.jpg
IMG-20220202-WA0010.jpg

X