Popüler Konu Ödüller

İyi günler herkese 🤗 Pilav yemeği tarifi yarışmasında 1.olduğum için kazandığım hediyelerim geldi 😍😊 Çok ama çok beğendim, hem renkleri, hem tarzı çok şık , çok zarif bir kahvaltı takımı 😍😊 Bu güzel hediye için @Kazen ve isabel isabel çok teşekkür ederim 😍🙏😊👌🤗Ayrıca yarışmada her zaman, her türlü desteği sağlayan, temiz kalpli Nevreste Nevreste ve tarifime oy veren herkese çok teşekkür ederim 🤗🙏😍💝😊

Eki Görüntüle 2964141 Eki Görüntüle 2964142
Çok güzel canım. Güle güle kullan 🤩

İyi günler herkese 🤗 Pilav yemeği tarifi yarışmasında 1.olduğum için kazandığım hediyelerim geldi 😍😊 Çok ama çok beğendim, hem renkleri, hem tarzı çok şık , çok zarif bir kahvaltı takımı 😍😊 Bu güzel hediye için @Kazen ve isabel isabel çok teşekkür ederim 😍🙏😊👌🤗Ayrıca yarışmada her zaman, her türlü desteği sağlayan, temiz kalpli Nevreste Nevreste ve tarifime oy veren herkese çok teşekkür ederim 🤗🙏😍💝😊

Eki Görüntüle 2964141 Eki Görüntüle 2964142
Ne hoş bir set bol kahkahalı sofralarda kullan canım çok güzel 🤗🤗

Yok canım Karaca bırak Yılbaşı hediyesi vermeyi günahını vermez...:KK12:Kazandığı hediyesi yanına bir de küçük bir Yılbaşı hediyemiz olsun dedik :KK36:
Vayyyy süper bir jest hiç kıskanmadım :ıslık: :rolleyes: :KK200: :KK74:
Sende haklısın bunca yıl hediye gönderiliyor.Siz hep alıyorsunuz bir jest yapalım demediler😁
Yine mi güzeliz yine mi :KK73: :rolleyes:
Emeğinize sağlık keseniz dolu olsun🥰
firdefs firdefs bana bir kahvaltı sofrası kurar artık😁🤗🥰

X