ocuk istiyorum ama...

Oğuzhan paşanın daha gelmeye niyeti yok, ılknur'can kadın programları izlemek ve beklemekten bunalmış durumda. Her dk fb'ta sağolsun, haberlerini alıyoruz. Eğer orada da göremezsek tamamdır oğlan geliyor diyeceğiz

hahhahaaa pelin sen sekreterliğimi yap bacum.
kızlar ben hala doğurmadım.akannehir
do-ğu-ra-ma-dımmm maalesef. :1no2: sata göre son 3 güne girdik ama hala tık yok bende kuzular. bakalım şu pazartesi günü de bi gelsin, doktorumuzla konuşalım ne dicek ona göre son kararı vercez heralde. hiç gelcek gibi diil bu oğlan eşşek yerini sevdi zaar. bide hareketli ki sormayın gitsin, hareketler azaldığında fiili doğum süreci başlıyormuş, bizimki hoplayıp zıplıyo valla, çok enercikkkkk. ağrım sızımda yok herşey alabildiğine normal, nolcak bu iş hiç bilmiyorum. gelişmelerden haberdar ederim sizi, olmadı kızlar haber eder. öpüyorum herkeşleri..

nur valla sonuna kadar bekleyen nadir gebelerdensin bence tadını çıkar ehueheuehuehe :))))))

Handecim tedavin sorunsuz devam eder inşallah Rabbim sağlıkla kucağına da almayı nasip eder :) Kayınpederine Acil şifalar diliyorum evet sayfamız epey geriledi ve sinemde yok nedense :) Ne yaptı ya yeni araba aldı diye bizi ihmal edio fallaaa Çizcem arabayı fallaaa sempatiksalakcinni
Herkese sağlıklı günler dilerim :))))))))

yok yaww sen miydin ooo bilmiyorumkismile
neyse o erdi muradına darısı senem ile sana şekerim :)))))))))))))

geçmişler olsun tatlım..

hahahhihohohaaa sen misin oğlana emirvaki yapmaya çalışan, otur bekle şimcik SATını delikafadulden

sen arabayı bırak, şimdi bak herkes bindi bir bebek trenine gidiyoo şu krediyi ödeyiverin de sana da bir yer ayıralım trende sırnaşık şey

hahhahahaaa çiz kızzz fallaaaa alemsinnnn..:roflol::roflol::roflol:

yannız sinemin araba çizilmiomuş, peluşla kaplımış çünküm eueuheeuue..

doğuramamak insana neler yaptırıo hey büyük rabbimmmm..:Saruboceq:

Melabaaa kızlarrr, ben geldimmm...

Ay ne iyisiniz yaww sizi okudukça gülümsememe engel olamadımm, kısaca toparlarsak herbikeşlerin keyfi az çok yerinde gibi gibi, yani yaşam devam etmekte. En tatlısı da yeni bir kızçe daha geliyorrmuş yaşasınn bayıldım bu habarer, tebriklerrrr ve nur hocamda hamişliği son ana kadar yaşamakta, ne diyimm artıkın kavuşun be anacımmm şöyle en sağlıklısından, bu arada face de gördümm tulumlu müthiş resmini, çok gtatlı bir annesin senn, bende hamişliğim bitcek şu fenomene sahip olmayı hep unutuyorum yaw, edinemedim bi türlü şu tulumlardan, neyse artıkın kimbilir belki başka bahara

Bana gelince evet bi süredir yoktum buralarda malesef ama pek keyfim yoktu hiçbişeyle ilgilenmedim bi süredir. Benim tayin işlerim sarpa sarmaya devam ediyor ama burada detaylandırmayacağım çünkü eşime ve bebişime söz verdim önümüzdei dört ay sadece onları düşüneceğim ve bi daha tansiyonumun pörtlemesine izin vermeyeceğim. Bugün herşey daha bir pembe uyandım, gittim bebişime bi şeyler aldım onları yıka ütüle vs Allahım çok şanlıyım çokk sana şükürler olsunnnnn :Saruboceq:

Ya bi de sanırım acayip aktif bir iş hayatından böyle atıl bir duruma düşemkde pek bana iyi gelmedi gibi, zira bu çarşamba yasal 8 haftalık iznimi aldımmm, halbuki benim gibi turp durumdaki bir hamişin 5 hafta daha çalışmamaıs için hiç bi sebep yokken evde ... büyütmekteyimmm!

Neyse işte ben iyiyim sziler iyisinizzzz,şimdiden tüm annişlerin ve anniş adaylarınınnn yani bu demek oloor ki hepimizinnnnn anneler gününü yürekten kutlarımmmmm.... hihoyyyt :dance: kaydirigubbakcemile5

evet hayatım serüvenim başlıyor..hihoyyyt ne zamana gelinceeeeeee...önümüzdeki ay umarım size güzel haberler verebilirim...(Allah hayirlisiyla versin bebsimi de!)yerimseniben

Kızlar hepinizin annler gününü kutluyorum, sevgilerimi ve öpücüklerimi sizlere gönderiyorum .opuyorumnanaktan

Alarm alarm alarmmmm...

Ya zaten öyle yazıyordu ben farketmemişim ya da bizim hocahanımmm doğuma gittiiii...

Topiciğimiiziinnn ikinci paşasıda gelmek üzere ya da geldi, bilemedimm, herneyse hayırlı uğurlu olsunnnn....

yok yokkk deliler gibi gezdim koca gün ne gelen var neeee giden. :sm_confused: yarın bakalım doktorumuza görünücez ne dicek? gelişmeleri yazarım.fisfisfis

tüm annelerin, adaylarının ve aday adaylarının annecikler günüsü kutlu olsun. öpüldünüz koccamaaannnnnnn..
a.s.

Son düzenleme:

ee ilahi hocamm ne demeye öyle doğuma gittim falan yazıyorsunn bendeee dedim noloorrr, ama bu arada olsun be artıkın yawwww ya da hayırlısı bakalımmm

merhaba güzel hanımllarrr... anneler.. anne adayları ve anne olmaya hazırlananlar.. hepinizin anneler günü kutlu olsun. babacımızla müthiş bi hafta sonu geçirdik ve çook mutluyuz bugün. annelerimizin anneler gününü kutlarken, bi taraftanda anneler günü kutlanan bi anne olmak harika bir duyguydu.. :CüvCüv:

nur hocam yahuu.. bu ne azim sizdeki akannehir inş. bugün iyi haberlerini bekliyoruz. gelsin artık yakışıklı batur aklinialirimsmile yerimseniben

ben yine gelirim güzel hatunlar.. görüşürüüzz... opuyorumnanaktan

Selam hanımlarrrr...

Sessiz bir hafta başı yaşamaktayız anlaşılannn, Nur annişden henüz müjdeli haber de yok sakin sakin oturmaktayız anlaşılan. Beni soracak olursanız bugün aşırı tembel moddaydımmm, yatıp tv izleyip yine yatmak ve arada bol bol kitap okumakla geçmiş miskin günümde sadece yürüyüşle hareket katabildim. Kafamı dağıtayım başka şeyler düşüneyim diye bi sürü değişik dergi doldurdum eve ama ben yine dönüp dolaşıp hamişilik ve yeni doğan çocuklarla ilgili almadan durmadığım kitaplara gömülmüş buluyorum kendimi. Aslında bi bakıma iyi de oluyor bu kitaplar çünkü malesef Samsunda doğum öncesi hiç bir eğitim verme anlayışı yok, emzirmeyide doğum sonrasında ebeler kısaca göstereceklermiş. Neyse işte bunlardan arta kalan şu kör karanlık gece vakitlerinde de nette az biraz vakit geçiriyorum. Nedense evde bazen bilgisi ve interneti unutuveriyorum o nedenle böyle geç vakitlere kalıyorum. Gece gece de çenem açılmış yaww öyleee uzatıyorum lafı... Hadi bakalım nerlerdesiniz bir ce deyin yafuuu... Hande hanım kayınpederin nasıl oldu daha iyidir umarım?

Flaş, Flaş, Flaş!!!

Kızlar dün ılknur'dan güzel haber geldi, doğum başlamış. En azından dün akşam sancıları yarım saatte birdi ve bu sabah doğuracağını umuyordu. Sena'ya bakarsanız bu gece de doğurmuş olabilir. Yani şimdi haber bekliyoruz Hocahanım'dan.
ınşallah Oğuzhan sağlıkla ve annesini fazla yormadan gelivermiştir dünyaya.
Darısı başımıza opuyorumnanaktan

Kizlar günaydiiiiinopuyorumnanaktan
Herkes iyi, keyfi yerinde gibi görünüyorsositososito
Nur hocam da bebisine kavusmustur sanirim..Insallah kolay ve saglikli bir dogum olmustur.Güzel haberlerini bekliyoruz.

Sinemcim sen de tam gece kusu oldun ciktin vallahi...

Kizlar bende calisip duruyorum, cok yogun bu günlerde ama bir ceee deyip kacicam simdi...

Hepinizi kocaman öpüyorum opuyorumnanaktan

günaydııınnnnn.... opuyorumnanaktan

neler olmuş neleerrr... topiciimizin ikinci yakışıklısı yollara düşmüüüşşş.. inş. annesini de çok üzmeden gelmiştir. nur hocam şimdiden hayırlı, uğurlu olsun.. feyza teyzesi onun topiş bacaklarını ısırsın.. uff.. ay göslerim doldu yaa :sinifsinif: Allahım o günleri bize de göstersin, sağlıkla inş.

bu hamilelik beter bi şi yahuuu.. ben biraz ağliimm gelirim yine :gitme:

merhabaaa
Sinem aplam da gece kuşu heee çok ararsın sen bu gece kuşlu durumlarını fallaaa :ecrin_bebek: hihohoh şimdi bizimle ilgilen bol bol Nur annemizde oğlunu aldı kucağına demekkkk çok güzel yaaa dilerim çok güzel bir ömür onların olur :))) darısı diğer gebelerimize ve anne adaylarımıza sağlıkla kucaklara alırız inşallah ben bi gebe kalamda :) kızlar ya ben bi karar almaya başlıyorum gebe kalmadan önce bi psikologamı gitsem yoksa kafamda bir sürü soru ya şöyle olursa ya böyle olursa ya şu olursa ??? sorular düşünceler çok sıkıldım bu stresi yaşamaktan akannehir hazirana da az kaldı hanii yaşımda geçiyo ve bende aslında sinem ablanın yaşadığı AMA lar bende fazlasıyla var....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…