ocuk istiyorum ama...

günaydın hanımlarr.. muhabbetler 'ama' larda dolaşıyor hala. bi zamanlar bende cebelleşmiştim ama..ama.. ama.. diye.. yalnız evlendikten sonra bi gece 'ne olur bizimde bebeğimiz olsun' diye ağlaya ağlaya bi çark ettikten sonra anladım bu içgüdüsel bir şey.

neyse oraları geçelim handeee neredesin yaaa. sendin de mi benim bebişin cinsiyeti hakkında yorum yapaaannn.. gel kızz.. cinsiyetimiz belli oldu olumunekankayizsmile

dün hafta sonuna randevu almak için doktorumu aradığımda 3 gün yokum bugün gel deyince koşa koşa gittim. iyi de oldu yoksa hafta sonuna kadar nasıl sayardım şafağı bilmiyorum. doktor teyzemis baktı, sevdi, çok sağlıklı görünüyor dedi.:nazar: ve sonra bi kız bebeğimiz olacak gördüğüm kadarıyla dedi. o an sanki dünyalar benim oldu. öyle ki boyunu kilosunu bile sormamışım :kedi:

işte o andan beri yere ayak basmıyorum. böyle ağzı kulaklarında bi surat ifadesiyle dolanıyorum.sositososito doktor kız bebek dedi ya sanırım doğana kadar sürecek bu halim kaydirigubbakcemile3

asıl eğlenceli yanı ise erkek diye tahminde bulunan herkese hayılll kız benim bebekim demek olacak :sm_cool: çok kötüyüm de mi :dilcikar: ama napim gören herkes erkek dediydi yavruma beniiimm. hele dün bi arkadaşım sende benim gibi göbek yapmışın deyince öyle bi 'göbek diil o, bebek' diyişim vardı ki görmeliydiniz hihoyyyt

neyse ben yine gelirim.. sizde boş bırakmayın buraları anacım..

sena annecik sen nerelere kayboldun yaaa...

Bizim kızların testleri temiz çıktı :))) Toxo free zemuszemus Çok sevindik...
harikaaa süperrrr kızlara ambargo yok desene .. çok sevindim !!!!

napiosunuz şirin anneler ve anne adayları
mesainin son dakikalarını sayarken bi bakim dedim bizim topikte neler oloor. dolu dolu geçen bi haftasonu tatilinin ardından gelen pazartesi iş günlerini hiiiç sevmiyorum ama neyseki atlattık. bahsettiğim gibi annemcim geldi ve onla ayaklarımıza kara sular ininceye kadar gezdik. bugün de gelsin dolmalar börekler oohh değmeyin keyfime

bu arada ben yokken burası pek bir kaynaşmış gözümden kaçmadı facebooklar msn ler alınmış ev ziyaretleri yapılmış ne guzel. çok kıskanç gördüm kendimi canım:jeyyar:

herkesin keyifleri yerindedir umarim optum hepcinizi görüşenzi

eee şekerim sen de gel katıl FB kervanına ...buradan yakalayamayınca birbirimizi hemencecik oraya dönüyoruz :pPPP

selam fistikcim opuyorumnanaktan
vallahi benim kocis is degistirme karari aldi, biraz keyfim kirik belki de bu yüzden, bebis isi de dolayisiyla bir süre ertelenecek gibi görünüyor:bbo:

Ahh be Sibel cim,
diğer yazdıklarını9 da okudum..herkes çok doğru şeyler söylemiş.. ama benim diyeceğim tek bir şey var.. bebek yapıp pişman olmak, bebeği yapmadan pişman olmaktan iyidir.. ben eşim yüzünden 2 sene geç başladım tedaviye.. şimdi hata ettim benim yüzümden oldu üzgünüm diyor.. diyor daa giden 2 sene geri gelmiyor, bence siz bu konuyu etraflıca bir kez daha konuşun...

ayy valla delisin sennnn, bu neşene hayranım ayollll... umarım 38. hafta bende böyle cooll kalabilirim. Hoş bugün başka biri aynı şeyi bana söyledi, beni pek bi rahat bulmuşşş ama kendimi pek öyle hissetmiyorum, içimdeee pır pırı dinmeyenn kuşlar uçuşmaktaaa, oyyy oyyy

Bu arada maşallahh oğluşuna boya posa bak maşallahhhhhh :nazar: hocam anlaşılan herbişeyler yolunda ve normal doğum yolunda ilerlemektesiniz, bende en başından berii sezeryanı düşünmkteyken çark etmiş durumdayımmm ve dilerim herşey sağlıcakla giderde normal normal doğurabilirim, hoş içimde çok ciddi endişe ve meraklarda var ama hayırlısı bakalımmmm eyvahedigeldismile

dualarım sizinle annesi oğlusu :Saruboceq:

hadi bakalım bir normal doğum cengaveri daha çıktı.. hayırlısı olsun inşallah.. samsun havaları yaradı benim balık kadınıma :))))

topiğimiz yine asıl amacına ulaştı.. sibel i çok iyi anlıyorum ve de hak veriyorum onla aynı durumda biri olarak. portakalım sen de çok haklısın yaş konusunda hep kızardım bebek yapmayı 30 una kadar erteleyenlere ama onlardan biri oldum.:kedi: bu yıl gebe kalmalıyım artık başka oluru yok bunu biliyorum ama işte şartlar bla bla.. bilmiyorum herşeyin bir zamanı varmış önceden belirlenen derler ya galiba doğru önce ben istemiyordum hiç hazır deildim psikolojik olarak şimdi de ben istiyorum ama hep bişeyler çıkıyor önumuzu tıkayan ekim ayından beri hep tarih belirliyoruz sonra o tarih geldiğinde hep engeller... artık oluruna bıraktım inşallah en doğru zamanda gelir dünyaya meleklerimiz :Saruboceq:

Aslı cım, boşver tarihi marihi.. koyver gitsin yaaa, nasıl da büyük bir mutluluk ve süpriz olacak o hesaplanmadığı ayda gelşen melek..

günaydın hanımlarr.. muhabbetler 'ama' larda dolaşıyor hala. bi zamanlar bende cebelleşmiştim ama..ama.. ama.. diye.. yalnız evlendikten sonra bi gece 'ne olur bizimde bebeğimiz olsun' diye ağlaya ağlaya bi çark ettikten sonra anladım bu içgüdüsel bir şey.

neyse oraları geçelim handeee neredesin yaaa. sendin de mi benim bebişin cinsiyeti hakkında yorum yapaaannn.. gel kızz.. cinsiyetimiz belli oldu olumunekankayizsmile

dün hafta sonuna randevu almak için doktorumu aradığımda 3 gün yokum bugün gel deyince koşa koşa gittim. iyi de oldu yoksa hafta sonuna kadar nasıl sayardım şafağı bilmiyorum. doktor teyzemis baktı, sevdi, çok sağlıklı görünüyor dedi.:nazar: ve sonra bi kız bebeğimiz olacak gördüğüm kadarıyla dedi. o an sanki dünyalar benim oldu. öyle ki boyunu kilosunu bile sormamışım :kedi:

işte o andan beri yere ayak basmıyorum. böyle ağzı kulaklarında bi surat ifadesiyle dolanıyorum.sositososito doktor kız bebek dedi ya sanırım doğana kadar sürecek bu halim kaydirigubbakcemile3

asıl eğlenceli yanı ise erkek diye tahminde bulunan herkese hayılll kız benim bebekim demek olacak :sm_cool: çok kötüyüm de mi :dilcikar: ama napim gören herkes erkek dediydi yavruma beniiimm. hele dün bi arkadaşım sende benim gibi göbek yapmışın deyince öyle bi 'göbek diil o, bebek' diyişim vardı ki görmeliydiniz hihoyyyt

neyse ben yine gelirim.. sizde boş bırakmayın buraları anacım..

sena annecik sen nerelere kayboldun yaaa...

Portakalım benim,
kızçen şimdiden hayırlı uğulur sağlıklı olsun. ailenizin şekli şemali değişecek, ne güzel, öperim o gobüşünden kızçeni senin...Ben Doruk la o kadar cebelleşiyorum ki inanın yazı yazacak bazen halim yok..tuvalete izinle gidiyorum ayol ne yazması :kedi:...sık sık giremeyebilrim artık eskisi gibi.. oolan kucak kuşu onu taşımaktan belim ve sırtım ayrıldı resmen bilmiyorumkismile

öpüyorum hepinizi..

Bu arada HANDEM tam gaz çalışmalara başladı ancak işten külübeye giremiyormuş bunalımda delikafadulden

merhaba herkeseee FEYZAAAAAAA kızın mı olcekkk ii aman aman nufüsu dengeleyin anacım hep erkek erkek olmaz ki ama demi sositososito çok çok sevindim valla Rabbim hayırlı sağlıklı kızçeler nasip etsinnnnnnn :) SENAAAAAAAA ya bu oğlun kucaktan hala inmiyomu annesi yaa yazık sana da valla PıŞ PıŞDA PıŞ PıŞ :) Allah yardım etsin geçte kalmış sayılmasın canım boşşşver herşeyin bir zamanı var diyede boşuna demiyorlar bizim elimizde değil bazı şeyler kii...Kimisi korkudan doğurmaz kimisi ister olmaz ben gibilerde tembellik eder korkar olmaz sürekli bahaneler uydurarak erteler ne bilim yaaa valla bu çocuk süreci çok zor çokkkk :bbo:
Sinem aplaamm yeni düt dütünüz hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler olsun inşallahhhhhgamyoncuiremsu :)
Hande çalışıyo demek hem geceleri hemde gündüzleri Rabbim yardımcısı olsun inşallah emeklerini boş çıkarmasınnn

SıBEL aplammm ya bak erteleme yok valla herkes ertelememenden yana neyse sende de böyle bir potansiyel görüyor ve tez zamanda göbüşüne bir melek konması dileklerimisleeee opuyorumnanaktan

Nur napıo aceba doğum yaptı mı yoksamm eyvahedigeldismile

Portakalım benim,
kızçen şimdiden hayırlı uğulur sağlıklı olsun. ailenizin şekli şemali değişecek, ne güzel, öperim o gobüşünden kızçeni senin...Ben Doruk la o kadar cebelleşiyorum ki inanın yazı yazacak bazen halim yok..tuvalete izinle gidiyorum ayol ne yazması :kedi:...sık sık giremeyebilrim artık eskisi gibi.. oolan kucak kuşu onu taşımaktan belim ve sırtım ayrıldı resmen bilmiyorumkismile

sena annecik yaa ben bu kucak işinden çok korkuyorum. şöyle yattığı yerde sevsek sıkılınca bıraksak olmuyo mu kii..akannehir şaka bi yana ne yapcam bu konuda pek telaşlıyım. e büyük ihtimalle çalışacağım doğumdan sonra. düşünce öyle olunca da bebekim uslu, hanım hanımcık bi şi olsun istiyorum. -istemekle oluyorsa tabii..- şimdiden uslu kızım, akıllı kızım diye seviyorum. bi şeyi kırk kere söylersen olurmuş ya aklinialirimsmile bulantısız bi ilk trimester atlatmamı da bu telkinlere bağlıyorum ve şimdiden çocuğun beynini yıkıyorum. sempatiksalakcinni işin kötü yanı kayınvalidemle bu konuda biraz savaşacaz gibi. annem anlayışlıdır da kayınvalidem şimdiden laf dokunduruyo eltimden dem vurarak. o çocuğu hiç kucaklarına alıp sevmelerine izin vermemişte tee teee.. off :eek:klava: savaş şimdiden başlıyo kaydirigubbakcemile ona da telkin yöntemini uygulasam tutar mı ki... delikafadulden

merhaba herkeseee FEYZAAAAAAA kızın mı olcekkk ii aman aman nufüsu dengeleyin anacım hep erkek erkek olmaz ki ama demi sositososito çok çok sevindim valla Rabbim hayırlı sağlıklı kızçeler nasip etsinnnnnnn :) SENAAAAAAAA ya bu oğlun kucaktan hala inmiyomu annesi yaa yazık sana da valla PİŞ PİŞDA PİŞ PİŞ :) Allah yardım etsin geçte kalmış sayılmasın canım boşşşver herşeyin bir zamanı var diyede boşuna demiyorlar bizim elimizde değil bazı şeyler kii...Kimisi korkudan doğurmaz kimisi ister olmaz ben gibilerde tembellik eder korkar olmaz sürekli bahaneler uydurarak erteler ne bilim yaaa valla bu çocuk süreci çok zor çokkkk :bbo:
Sinem aplaamm yeni düt dütünüz hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler olsun inşallahhhhhgamyoncuiremsu :)
Hande çalışıyo demek hem geceleri hemde gündüzleri Rabbim yardımcısı olsun inşallah emeklerini boş çıkarmasınnn

SİBEL aplammm ya bak erteleme yok valla herkes ertelememenden yana neyse sende de böyle bir potansiyel görüyor ve tez zamanda göbüşüne bir melek konması dileklerimisleeee opuyorumnanaktan

Nur napıo aceba doğum yaptı mı yoksamm eyvahedigeldismile

saol canım benim darısı sizlerin başına.. yahu yazıldınız mı siz nur hocamın listesine. daha doğrusu nur hucam da uğurlu liste yaptı mı? :sm_confused:

selam kızlarrrrrrrrrr
porttakal çokkk tebrik ederim canım ekolojik dengeyi korumamız lazımdı artık yaaa oğlan oğlannn, şirin kızlar da eklensin topiğimize. dimi kız senaaaa daha biz senayla kolkola girip kız bakmalara gitcez. enemmmm çiçekçikkk duymasın valla onlan göbek kerttiydik biz çocuklara. heheheheeee

kızlar görüldüğü üzere ben hala doğurmadım. öyle görünüyor ki bu oğlan 40. haftayı da dolduracak sanıyorum. bide erken doğum tehtidi felan denmişti pehhh!! hahahhahaaa
kalbimden geçen çok güzel bir tarih var teee en başından beridir hatta çocuğu yaparken bile o tarihi düşünmüştük eşimle keşke o gün doğsa diye. kısmetmiş bu kadar yaklaştık ama bakalım sonrası kısmet olacak gerçekten.

istediğimiz tarih: 5 mayıs. ne özelliği mi var? eşimin doğumgünü. eşimde babasının doğduğu günde doğmuş sanki aile geleneği gibi komik bişey ama eşim babasına çok düşkündür, malum aynı gün doğdukları için de karakterler aynıdır. oğlumuzda geleneği bozmasa diyoruz hıdirellez günü doğsa mesela. bu arada 05.05.2010 çok uyumlu bir tarih olduğu için o güne bissürü sezeryan günü konmuş doktorumun hastaları tarafından. kadın sakın o güne doğurma demeye getirdi, ama hastanede olduğunu da belirtti. bakalım o güne kadar sıkcem kendimi doğurmucem, olmadı anneler gününe mutlaka yetişmeli bu çocuk hahhahahaa..

şaka bi yanaa bende hiç bir doğum belirtisi yok, biz daha bekleyeceğiz gibi geliyor bana. beni izleyin anacım..
aklinialirimsmile

selam kızlarrrrrrrrrr
porttakal çokkk tebrik ederim canım ekolojik dengeyi korumamız lazımdı artık yaaa oğlan oğlannn, şirin kızlar da eklensin topiğimize. dimi kız senaaaa daha biz senayla kolkola girip kız bakmalara gitcez. enemmmm çiçekçikkk duymasın valla onlan göbek kerttiydik biz çocuklara. heheheheeee

kızlar görüldüğü üzere ben hala doğurmadım. öyle görünüyor ki bu oğlan 40. haftayı da dolduracak sanıyorum. bide erken doğum tehtidi felan denmişti pehhh!! hahahhahaaa
kalbimden geçen çok güzel bir tarih var teee en başından beridir hatta çocuğu yaparken bile o tarihi düşünmüştük eşimle keşke o gün doğsa diye. kısmetmiş bu kadar yaklaştık ama bakalım sonrası kısmet olacak gerçekten.

istediğimiz tarih: 5 mayıs. ne özelliği mi var? eşimin doğumgünü. eşimde babasının doğduğu günde doğmuş sanki aile geleneği gibi komik bişey ama eşim babasına çok düşkündür, malum aynı gün doğdukları için de karakterler aynıdır. oğlumuzda geleneği bozmasa diyoruz hıdirellez günü doğsa mesela. bu arada 05.05.2010 çok uyumlu bir tarih olduğu için o güne bissürü sezeryan günü konmuş doktorumun hastaları tarafından. kadın sakın o güne doğurma demeye getirdi, ama hastanede olduğunu da belirtti. bakalım o güne kadar sıkcem kendimi doğurmucem, olmadı anneler gününe mutlaka yetişmeli bu çocuk hahhahahaa..

şaka bi yanaa bende hiç bir doğum belirtisi yok, biz daha bekleyeceğiz gibi geliyor bana. beni izleyin anacım..
aklinialirimsmile

dilim tutuldu vesselam,anammm bir ailenin topu birden mi şenlüklü olur ??!!!??

sena annecik yaa ben bu kucak işinden çok korkuyorum. şöyle yattığı yerde sevsek sıkılınca bıraksak olmuyo mu kii..akannehir şaka bi yana ne yapcam bu konuda pek telaşlıyım. e büyük ihtimalle çalışacağım doğumdan sonra. düşünce öyle olunca da bebekim uslu, hanım hanımcık bi şi olsun istiyorum. -istemekle oluyorsa tabii..- şimdiden uslu kızım, akıllı kızım diye seviyorum. bi şeyi kırk kere söylersen olurmuş ya aklinialirimsmile bulantısız bi ilk trimester atlatmamı da bu telkinlere bağlıyorum ve şimdiden çocuğun beynini yıkıyorum. sempatiksalakcinni işin kötü yanı kayınvalidemle bu konuda biraz savaşacaz gibi. annem anlayışlıdır da kayınvalidem şimdiden laf dokunduruyo eltimden dem vurarak. o çocuğu hiç kucaklarına alıp sevmelerine izin vermemişte tee teee.. off :eek:klava: savaş şimdiden başlıyo kaydirigubbakcemile ona da telkin yöntemini uygulasam tutar mı ki... delikafadulden

tabii tabii kaynanaya zırnık işlemez güzelim sen yorma kendini boşuna kaydirigubbakcemile3

Selam kızlarrr, nasılsınız? Ben haftasonu geldiği için çok mutluyum. Bu hafta işte yoğundum ve bayağı kasmışım kendimi. Dün akşam boynuma vurdu ağrısı. neyse Ptesi iş arkadaşım doğum izninden dönüyor, bayağı rahatlayacağım :)
Biz evde tadilata giriştik. Pazartesi banyo, hol ve mutfağa usta girecek. Bebek geliyor diye sevinirken bir anda kendimizi evi yenilerken bulduk. Allahtan annem bizimle de haftaiçi biz işteyken herşey hallolacak.
Bebekle ilgili de bir sürü planımız var ama daha çok erken diye ben bir çorap bile almıyorum. Mothercare veya diğer bebek mağazalarının önünden geçerken eskiden bakıp bakıp iç geçirirdim, şimdi bakmıyorum bile. Nasılsa zamanı gelecek ve içeri girip bol bol alacağım diye herhalde. Aslında cinsiyeti bekliyorum, yani daha en az 4 haftam var alışverişe başmaya :)
Hala mide bulantısı yok, hiç olmayacağına iyice inandım. Annem ve şirketten bir arkadaşım yüzük falı baktı. Kız diyorlar. Ben zaten kız istiyorum ya eşimle tatlı tatlı atışıyoruz evde. O "oğlum" diye seviyor. Bakalım sonunda kim galip gelecek. Yarışa döndü bizimkisi :))

Neyse benden haberler böyle. ılknur'cum doğuma giderken benim arkadaşı unutma. Ben Sena'Nın listesine çok inanmıştım. Seninki de uğurlu gelecek kesin. ınşallah 5 mayıs'ta doğurursun oğluşunu ve babasıyla geleneğini sürdürür.

Öptüm herkesiii

Günaydiin , iyi haftalar kizlar:)))
Hepinize tesekkür ederimdesteginiz için.., süpersiniz opuyorumnanaktan
Bu arada esimle konustuk detaylica..önümüzdeki aylarda (diyorum Allah ne zaman nasip edecek hic bilmiyorum, umarim en kisa zamanda olur) bir hamile daha katilabilir araniza hihoyyyt bu ay bisiler olacagini sanmiyorum ama yaz mevsimi insallah yüzümüze gülerek baslar yerimseniben

Hafta sonu nasil gecti, gene bisi anlamadim kafamçokkarıştı bir cuma geliyor ve sonra hemencecik pzt...dün esimle yürüyüse ciktik, ne oldugunu anlamadan kendimi alisveris merkezinde buldum..neden geldik vs derken esim bize bisiklet alacagimizi söyledi, "ben binemem, edemem" derken bisikletleri aldik mi!.bi de demez mi eve bisikletle gidecegiz diye..benim pacalar tutustu,:1shok: kizlar halimi görecektiniz, acemi acemi ben ve bisiklet yollara koyulduk:))bu arada gidecegimiz yol yaklasik 10-15 km...yavas yavas ve esimin de destegiyle ite kaka 2-3 saatte evimize geldik.sositososito.bugün yataktan kalkamayacagimi düsünürken hiç de öyle olmadi, masallah bomba gibiyim vallahi:)) sadece popom agrimis birazcicik:bbo:ama nasil iyi geldi sahilde bisiklet kullanmak anlatamam..temiz hava, günes, insanlar bicir bicir...
keyfime diyecek yok bugün...

oh ho maşalllaaahhhh maşllah :) herkes mutlu mesut hep böle olun inşallahhhhhh
Bende hafta sonu bir sürü misafir ağırladım malum hayırlı olsuna geliolar ama kendimi restaurantta çalışanlar gibi hissettim öğlen ayrı misafir akşam ayrı çok yorumldummmmm :) Pazar günü eminönüne gittik eşimle kocaman saksılar ve fideler aldık bugünde tokrak alacağız akşam bir sürü işim var :KK70: BıRDE KIZLAR inanmıyacaksınız ama eminönünde hayvan kuş vsvs satılan yerde ikitane çocuk ellerinde bir kutu baktım birileri ile pazarlık yapıo bende hemen gittim tabi yanlarına kutuda bişiler var bide ne göreyim köyden Yavrulu tavukları getirmişler adam şu fiyata ver diyor oda diyor olmaz neyse ben uzaktan izlerken bu civciv tavuk satan kişi geldi dedi bana civcivleri sat tavuğu istemem tavukta o yavrularına nasıl sahip çıkıyor anlatamam kanatlarının altında o kalabalık stresinde hala onları korumak için var gücüile uğraşıyor bende hemen gittim çocuğun yanına ve eşimi çağıdırdım ve evet anne tavuk ve 6 tane yavrusunu aldık ! laelaelaelaelae Ne anne yavrularını bıraktı nede minik civcivler ayrıldı annelerinden eve gelince hemen terasıma bıraktım acıkmışlar susamışlar yemlerinide almıştım zaten anneleri hemen yavrularını çağırıyor yediriyor yaa okadar güzelllerki anlatamam eşimin okulunda hizmetli var okulun bahçeli evinde kalıyor ve hayvanları çok sevdiğini biliyorum tavukta besliyordu 2 tane bugün eşim sölemiş gözüm gibi bakarım asla da kesmem diyor zaten kontrol edicem :) yani bir hayvanın merhametine hayran kaldım haberde bugün 3. çocğu kız olduğunu öğrenince diri diri gömmekle suçlanıyorlar otopsi için emzardan çıkarılmış dilerim gerçek değildir ama gerçekse aynı durum kendilerine yapılmalı :kızgın: hala haberin şokunda bir okadarda bir hayvanın 6 tane yavrusu üşümesin diye gece onları altına aslında duygulandım ne aşamalardan gelmiş belki oraya :nazar: hama hala gözü gibi bakıyor ve bu bir HAYVAN! :1no2: ışte böle arkadaşlar....

kızlar liste için isimleri alayım. özelime mesaj atıp isim sölerseniz sevinirim şekerlerrrrrrrrrrrrr..
ben hala doğurmadım bu arada, bu gün kontrolümüz var bakalım neler olcekkkkkkk?
öptüm hepsinizi..

oh ho maşalllaaahhhh maşllah :) herkes mutlu mesut hep böle olun inşallahhhhhh
Bende hafta sonu bir sürü misafir ağırladım malum hayırlı olsuna geliolar ama kendimi restaurantta çalışanlar gibi hissettim öğlen ayrı misafir akşam ayrı çok yorumldummmmm :) Pazar günü eminönüne gittik eşimle kocaman saksılar ve fideler aldık bugünde tokrak alacağız akşam bir sürü işim var :KK70: BİRDE KIZLAR inanmıyacaksınız ama eminönünde hayvan kuş vsvs satılan yerde ikitane çocuk ellerinde bir kutu baktım birileri ile pazarlık yapıo bende hemen gittim tabi yanlarına kutuda bişiler var bide ne göreyim köyden Yavrulu tavukları getirmişler adam şu fiyata ver diyor oda diyor olmaz neyse ben uzaktan izlerken bu civciv tavuk satan kişi geldi dedi bana civcivleri sat tavuğu istemem tavukta o yavrularına nasıl sahip çıkıyor anlatamam kanatlarının altında o kalabalık stresinde hala onları korumak için var gücüile uğraşıyor bende hemen gittim çocuğun yanına ve eşimi çağıdırdım ve evet anne tavuk ve 6 tane yavrusunu aldık ! laelaelaelaelae Ne anne yavrularını bıraktı nede minik civcivler ayrıldı annelerinden eve gelince hemen terasıma bıraktım acıkmışlar susamışlar yemlerinide almıştım zaten anneleri hemen yavrularını çağırıyor yediriyor yaa okadar güzelllerki anlatamam eşimin okulunda hizmetli var okulun bahçeli evinde kalıyor ve hayvanları çok sevdiğini biliyorum tavukta besliyordu 2 tane bugün eşim sölemiş gözüm gibi bakarım asla da kesmem diyor zaten kontrol edicem :) yani bir hayvanın merhametine hayran kaldım haberde bugün 3. çocğu kız olduğunu öğrenince diri diri gömmekle suçlanıyorlar otopsi için emzardan çıkarılmış dilerim gerçek değildir ama gerçekse aynı durum kendilerine yapılmalı :kızgın: hala haberin şokunda bir okadarda bir hayvanın 6 tane yavrusu üşümesin diye gece onları altına aslında duygulandım ne aşamalardan gelmiş belki oraya :nazar: hama hala gözü gibi bakıyor ve bu bir HAYVAN! :1no2: İşte böle arkadaşlar....

ayyhy canım vallahi duygulandım,afgferim be iyi etmişsin,
hayvana merhameti olmayanın insana olur mu, bu çocuk gömme işini ben de duydum gazeten vallahi kanım dondu beee allahım sen büyüksün senin işine karışıulmaz ama niye başkalrını evlatsızlıkla terbiye ediyor da bunlara bol bol veriyor bilemiyorum ki :KK43:(((((

Günaydiin , iyi haftalar kizlar:)))
Hepinize tesekkür ederimdesteginiz için.., süpersiniz opuyorumnanaktan
Bu arada esimle konustuk detaylica..önümüzdeki aylarda (diyorum Allah ne zaman nasip edecek hic bilmiyorum, umarim en kisa zamanda olur) bir hamile daha katilabilir araniza hihoyyyt bu ay bisiler olacagini sanmiyorum ama yaz mevsimi insallah yüzümüze gülerek baslar yerimseniben

Hafta sonu nasil gecti, gene bisi anlamadim kafamçokkarıştı bir cuma geliyor ve sonra hemencecik pzt...dün esimle yürüyüse ciktik, ne oldugunu anlamadan kendimi alisveris merkezinde buldum..neden geldik vs derken esim bize bisiklet alacagimizi söyledi, "ben binemem, edemem" derken bisikletleri aldik mi!.bi de demez mi eve bisikletle gidecegiz diye..benim pacalar tutustu,:1shok: kizlar halimi görecektiniz, acemi acemi ben ve bisiklet yollara koyulduk:))bu arada gidecegimiz yol yaklasik 10-15 km...yavas yavas ve esimin de destegiyle ite kaka 2-3 saatte evimize geldik.sositososito.bugün yataktan kalkamayacagimi düsünürken hiç de öyle olmadi, masallah bomba gibiyim vallahi:)) sadece popom agrimis birazcicik:bbo:ama nasil iyi geldi sahilde bisiklet kullanmak anlatamam..temiz hava, günes, insanlar bicir bicir...
keyfime diyecek yok bugün...

maşallahhhhh keyifli serüvenin biri daha başlıyor kokuyu alıyorum ben :))))))))))))))))
hadi bakalım ne zaman gelecek bebiko..??!??

Selam kızlarrr, nasılsınız? Ben haftasonu geldiği için çok mutluyum. Bu hafta işte yoğundum ve bayağı kasmışım kendimi. Dün akşam boynuma vurdu ağrısı. neyse Ptesi iş arkadaşım doğum izninden dönüyor, bayağı rahatlayacağım :)
Biz evde tadilata giriştik. Pazartesi banyo, hol ve mutfağa usta girecek. Bebek geliyor diye sevinirken bir anda kendimizi evi yenilerken bulduk. Allahtan annem bizimle de haftaiçi biz işteyken herşey hallolacak.
Bebekle ilgili de bir sürü planımız var ama daha çok erken diye ben bir çorap bile almıyorum. Mothercare veya diğer bebek mağazalarının önünden geçerken eskiden bakıp bakıp iç geçirirdim, şimdi bakmıyorum bile. Nasılsa zamanı gelecek ve içeri girip bol bol alacağım diye herhalde. Aslında cinsiyeti bekliyorum, yani daha en az 4 haftam var alışverişe başmaya :)
Hala mide bulantısı yok, hiç olmayacağına iyice inandım. Annem ve şirketten bir arkadaşım yüzük falı baktı. Kız diyorlar. Ben zaten kız istiyorum ya eşimle tatlı tatlı atışıyoruz evde. O "oğlum" diye seviyor. Bakalım sonunda kim galip gelecek. Yarışa döndü bizimkisi :))

Neyse benden haberler böyle. İlknur'cum doğuma giderken benim arkadaşı unutma. Ben Sena'Nın listesine çok inanmıştım. Seninki de uğurlu gelecek kesin. İnşallah 5 mayıs'ta doğurursun oğluşunu ve babasıyla geleneğini sürdürür.

Öptüm herkesiii

Pelin cim,güzel kadın,ben artık her seferinde bu şarkıyı duymaktan bıktım, o şarkıyı söylemek istiyorum deyişini anımsadım..kalbi kırık bir şekilde gidiyorum ben bir süre yokum deyişini bilmiyorumkismile.. ne mutlu ki şimdi bu satırları yazıyorsun..seni seviyoruz, moralini heepp böyle yüksek tut lütfen...

kızlar liste için isimleri alayım. özelime mesaj atıp isim sölerseniz sevinirim şekerlerrrrrrrrrrrrr..
ben hala doğurmadım bu arada, bu gün kontrolümüz var bakalım neler olcekkkkkkk?
öptüm hepsinizi..

Kızım sen hala liste yapmadın mı ayol 39 bitmiş, kritik hafta 40 a girmişsin
eneemmm eneeemmmmm vallahi çatır çatır bir normal doğum daha geliyor,
bir zahmet doğum kesisi açarken ellerini korkak alıştırmasınlar sööle 2 cm idealdir , altına zorlamasınlar benim arkadaşımı :))) ayyy cok heyecanlı yafff 2 gün görünmeyince şimcik senden şüphelenicez deseneee :))))))))))))))))))))))))))

merhaba kızlaarrr.. bakıyorum herkesin hafta sonusu güzel güzel geçmiş. bizde sizin kervandaydık. valla halsiz düşüyorum son günlerde ama yine de yılmıyorum. havalar güzelleştikçe daha eğlenceli oluyo hafta sonları.. gezme tozma yürüyüş temizlik derken baya bi hareket etmeye çalışıyorum. anlaşılan yazı böyle geçireceğiz ve bi bakmışız sonbahar gelecek, ekim gelecek, bizim de tatlı prensesimiz gelecek (inş.)

sizlerinde iyi olduğunuzu bilmek bizi sevindiriyo. bi de sesi soluğu çıkmayan arkadaşlar tıklasın bakimmm.. atk, sinem aplaaaa, handeee hadin bakemm olumunekankayizsmile

kulaklarım çınladıııı:) meraba kızlarr,valla ne zamandır yazamadım topiğe. Gerçi hergün girip bi kolaçan ediyodum ne var ne yok die ama bi türlü elim gitmedi klavyeye. Hala ara ara bezginliklerim sürüyo, sanırım ondan yazmadım. Neyse pek sesim çıkmamasına ramen iyiyim ben merak etmeyin. Bebişim de iyi:) Kıpırtılarını hissetmek çok güzel:) Gerçi küçük bey bugün biraz tembellik ediyo ama neyse.
Topiğimizin ikinci paşası da gelmek üzereymiş, Allah bi çırpıda kurtarsın TIFFcım. Arayı soğutmadan yine uğrarım kızlar. öptüm hepinizi

merhaba güzellerim benim herbirinizi çok özledim ve merak ettim. yokluğumda yazılanlara şöyle bir baktım da alelacele çok farklı bir durumumuz yok sanırım. sinem annecik arabanız hayırlı uğurlu olsun. sibelcim sen de bebek işini erteleme, hazır karar vermişken bu yola girmişken devamını getirin, ha deyince gelmiyor bu pamuklar biliyorsun.

bana gelince işten giremiyorum kulübeye senamın dediği gibi. durumu özetleyeyim kısaca. lucrin iğnelerime başladım 21. günümde. biraz önce 8. iğnemi yaptım. bugün 28. günüm regl olmayı bekliyorum. lucein iğnesi kist yapabiliyormuş o oluşmasın diye 10 gün bir hap kullanmıştım onu bıraktıktan 3-4 gün sonra regl olmam gerekiyordu bugün 4. günüm hap biteli ve ben regl bekliyorum ama olmadım =( bir an önce olsam da diğer iğnelerime başlasam diyorum. çok gecikmem inşallah.

bu arada kayınpederimin ciddi bir rahatsızlığı var ve ağırlaştı son bir haftadır =( hastaneye yatma durumu var. bugün yatacak diye bekliyorduk ama dr yarın tahlillerden sonra bakalım dedi. ben işten kayınpedere ordan eve yatmaya geliyorum bir süredir. bu nedenle sizleri ihmal ediyorum kusura bakmayın lütfen. ama senamdan, ilknurumdan ve pelinimden haberlerinizi alıyorum. benden haberler şimdilik bu kadar.

bu gece hıdrellez unutmayın. öncelikle sağlık sonra da isteyen herkese ve bana sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı, hayırlı evlatlar diliyorum.

sevgiyle, sağlıkla =)

bu arada senam şarkıyı duymak yetmiyor söylemek istiyorum deyip de çekip giden bendim kuzucum =))))))) Allah söyletti ama ben de bağıra bağıra şarkımı söyleyerek gelicem yakında inşallah. öperim çok :)

ayyy gevezeliğim tuttu ama ilknurum bacım sıra başı beniiiiiiimmmmmmmmmmm di miiiiiii muuuuuck

merhaba güzellerim benim herbirinizi çok özledim ve merak ettim. yokluğumda yazılanlara şöyle bir baktım da alelacele çok farklı bir durumumuz yok sanırım. sinem annecik arabanız hayırlı uğurlu olsun. sibelcim sen de bebek işini erteleme, hazır karar vermişken bu yola girmişken devamını getirin, ha deyince gelmiyor bu pamuklar biliyorsun.

bana gelince işten giremiyorum kulübeye senamın dediği gibi. durumu özetleyeyim kısaca. lucrin iğnelerime başladım 21. günümde. biraz önce 8. iğnemi yaptım. bugün 28. günüm regl olmayı bekliyorum. lucein iğnesi kist yapabiliyormuş o oluşmasın diye 10 gün bir hap kullanmıştım onu bıraktıktan 3-4 gün sonra regl olmam gerekiyordu bugün 4. günüm hap biteli ve ben regl bekliyorum ama olmadım =( bir an önce olsam da diğer iğnelerime başlasam diyorum. çok gecikmem inşallah.

bu arada kayınpederimin ciddi bir rahatsızlığı var ve ağırlaştı son bir haftadır =( hastaneye yatma durumu var. bugün yatacak diye bekliyorduk ama dr yarın tahlillerden sonra bakalım dedi. ben işten kayınpedere ordan eve yatmaya geliyorum bir süredir. bu nedenle sizleri ihmal ediyorum kusura bakmayın lütfen. ama senamdan, ilknurumdan ve pelinimden haberlerinizi alıyorum. benden haberler şimdilik bu kadar.

bu gece hıdrellez unutmayın. öncelikle sağlık sonra da isteyen herkese ve bana sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı, hayırlı evlatlar diliyorum.

sevgiyle, sağlıkla =)

Handecim bizde seni merak ettik...opuyorumnanaktan sesin solugun birden kesildi...neyse iyi olduguna sevindim.Bebis icin hazirliklarin da son sürat devam ediyor...bakarsin ayni zamanda bebislerimize kavusuruz yerimseniben süper olur vallahi....

kayinpederine de acil sifalar dilerim

ben hidrellez oldugunu unuttum amaaaa:çok üzgünüm:
ama olsun bende burdan duami ediyim bari..bende senin gibi saglikli bir hamilelik, saglikli, hayirli bir bebek diliyorum Allahimdan..:Saruboceq:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

selam güzel hanımlar nasilsiniz?
ben çok hastaydim haftasonundan beri:sinifsinif: bugun toparlandım neyseki. ama durgun gordum buraları herkes nerde

bu arada kızlar tiff en son 3 gün önce uğramış. yoksaaa...?delikafadulden

merhaba hanımlaarrr... nasılsınııız.. biz bebişimlen uyumuş kalmışız çalışma masamda kaydirigubbakcemile3 şimdi işe dönecezde size bi bakalım dedik.. yoklama alalım sağ baştan naniknanik

selam güzel hanımlar nasilsiniz?
ben çok hastaydim haftasonundan beri:sinifsinif: bugun toparlandım neyseki. ama durgun gordum buraları herkes nerde

bu arada kızlar tiff en son 3 gün önce uğramış. yoksaaa...?delikafadulden

selam aslıcım. çok geçmiş olsun. yaz geldi diye açıldık saçıldık çarpılıyoz galiba.. neyse çabucak atlatırsın inş. bu arada nurhocamı bugün gördümdü forumun bi yerlerinde. sanırım 40 haftayı devirecek delikafadulden

X