ocuk istiyorum ama...

feyza kıs sen ne çacuk 16 hafta oldun maşallah sanaaaaa:nazar: Sibel senden de beklioruz güsel haberleri ben veremiom bari siz verin :):1hug:
Handee nerelerdesin ?
Sena da yok :dilcikar:
pelin ablam cinsiyeti öğrenmeye az kaldı ya inşallah erkektir :palkisalkisalkis

tubişiimm canım merhabaa... seni gördüğüme sevindim. görüyorsun di mi zaman nasıl çabuk geçiyo ve geri dönüp bakmaya vaktin olmuyo. istediğin kadar amalarla boğuş içinde kıpırdayan varlığı hissettiğinde duyduğun mutluluk herşeyi unutturuyor. Allahım sizlere de tattırsın. kendini frenleyemeyeceğini düşünüyorsan destek al derim açıkcası. çünkü hamile kaldığında hormon dengelerin alt üst oluyo ve kendin bile şaşırıyorsun haline.. ama eşimin dediğine göre bu halim de ayrı bi tatlıymış.. :asigim: huysuzluğunda bebişimizi görüyorum diyo :eek:

her gün farklı bi kaygı yaşıyorsun ve şimdi bende hazırlıkları yoluna koyma telaşı başladı. yetiştiremeyeceğimi düşünüyorum biliyo musun kafamçokkarıştı planlama aşamam zaten beni çok yoran kısmı ve düşünürken araştırırken bi yol çizerken ruhum yoruluyo.. şu ara bununla iştigalim. eşim sağolsun huyumu biliyo da gezdiriyo, benimle beraber araştırıyo, o da ilgileniyo. yoksa bunalımlara girerim.

ama hepsi tatlı telaşlar.. ben bu hallerle savaşırken sizler de hamilelik yoluna girersiniz inş. hadi bakalım hayırlı haberler bekliyoruz. sendeeenn, handedeeennn, aslıdaaannn ve sibeldeennnn.... boshayallersmile

sena anneee seni özledik yahuuu... :sinifsinif:

merhabaaa
Sinem aplam da gece kuşu heee çok ararsın sen bu gece kuşlu durumlarını fallaaa :ecrin_bebek: hihohoh şimdi bizimle ilgilen bol bol Nur annemizde oğlunu aldı kucağına demekkkk çok güzel yaaa dilerim çok güzel bir ömür onların olur :))) darısı diğer gebelerimize ve anne adaylarımıza sağlıkla kucaklara alırız inşallah ben bi gebe kalamda :) kızlar ya ben bi karar almaya başlıyorum gebe kalmadan önce bi psikologamı gitsem yoksa kafamda bir sürü soru ya şöyle olursa ya böyle olursa ya şu olursa ??? sorular düşünceler çok sıkıldım bu stresi yaşamaktan akannehir hazirana da az kaldı hanii yaşımda geçiyo ve bende aslında sinem ablanın yaşadığı AMA lar bende fazlasıyla var....

tubişş bence de git bir görün ne kaybedersin..
en kötü aa işime yaramadı der bırakırsın ya da iyi ki geldim içimi boşalttım dersin.. ama iyi birini seç git yoksa baştan boşa gitmiş olur bazıları çok odun oluyor :)))))))))))))))))

tubişiimm canım merhabaa... seni gördüğüme sevindim. görüyorsun di mi zaman nasıl çabuk geçiyo ve geri dönüp bakmaya vaktin olmuyo. istediğin kadar amalarla boğuş içinde kıpırdayan varlığı hissettiğinde duyduğun mutluluk herşeyi unutturuyor. Allahım sizlere de tattırsın. kendini frenleyemeyeceğini düşünüyorsan destek al derim açıkcası. çünkü hamile kaldığında hormon dengelerin alt üst oluyo ve kendin bile şaşırıyorsun haline.. ama eşimin dediğine göre bu halim de ayrı bi tatlıymış.. :asigim: huysuzluğunda bebişimizi görüyorum diyo :eek:

her gün farklı bi kaygı yaşıyorsun ve şimdi bende hazırlıkları yoluna koyma telaşı başladı. yetiştiremeyeceğimi düşünüyorum biliyo musun kafamçokkarıştı planlama aşamam zaten beni çok yoran kısmı ve düşünürken araştırırken bi yol çizerken ruhum yoruluyo.. şu ara bununla iştigalim. eşim sağolsun huyumu biliyo da gezdiriyo, benimle beraber araştırıyo, o da ilgileniyo. yoksa bunalımlara girerim.

ama hepsi tatlı telaşlar.. ben bu hallerle savaşırken sizler de hamilelik yoluna girersiniz inş. hadi bakalım hayırlı haberler bekliyoruz. sendeeenn, handedeeennn, aslıdaaannn ve sibeldeennnn.... boshayallersmile

burdayım budayım.. ilknurun doğum yapıp yapmadığını öğrenmeye geldim belki bir ceee demiştir diye hatta şüpheleniyorum ben acep bu hatun gece doğurdu mu diye bakalım haberler nasıl gelecek.. hepinize iyi haftalarr öpüyorummm

Melabaaa gece kuşunuz normal bir vakitte aranızdaaa :KK66:

Merakımdan çatlamak üzre olduğum sevinçli haberi almak üzre şöyle bi bakayım dedim ve sanırım doğmuş yeni prensimizzz, e hadi hayırlı uğurlu olsunnn, darısı bizlerinn başınaa. Nur annecik bi ce dese biz iyiyiz dese tam rahatlayacağızz, hadi bakalımmm

merhabaaa
Sinem aplam da gece kuşu heee çok ararsın sen bu gece kuşlu durumlarını fallaaa :ecrin_bebek: hihohoh şimdi bizimle ilgilen bol bol Nur annemizde oğlunu aldı kucağına demekkkk çok güzel yaaa dilerim çok güzel bir ömür onların olur :))) darısı diğer gebelerimize ve anne adaylarımıza sağlıkla kucaklara alırız inşallah ben bi gebe kalamda :) kızlar ya ben bi karar almaya başlıyorum gebe kalmadan önce bi psikologamı gitsem yoksa kafamda bir sürü soru ya şöyle olursa ya böyle olursa ya şu olursa ??? sorular düşünceler çok sıkıldım bu stresi yaşamaktan akannehir hazirana da az kaldı hanii yaşımda geçiyo ve bende aslında sinem ablanın yaşadığı AMA lar bende fazlasıyla var....

kız nooloorr bakim sana, benim bildiğim fezoşun en büyük sıkıntısı fazla kilolarıydı birazcık verebilsee tamamdı bu işş, ama şimdi bambaşka tasalar kaygılarrr. Valla tabiiki boyutuna göre değişir ama endişeler uzun bi yol almışsa tabiki profesyonel yardım alınmalı ama bence sende durum o boyutta değillll, sen azıcık bi kendini dinle bi de eşinii eminimm doğru yola gireceksinizdirrr... Bu arada doğru diyorsun ben bu vakitleri çok ararım çokkkk :KK66:

herkesin vakti kerameti kendine göreee, bana sorarsan telaşlanman için çok erkennn, netekim bana 7. aydan önce bir çöp dahi almak almayı düşünmek yasaklanmıştı ve bu da beni epey rahat ettirdi ama sonrasında beni durdurabilene aşkolsun. Şimdi bi elimde kitaplar diğer elimde not defterlerim sürekli bi listeler hazırlar haldeyim, yok odanın eşyaları, yok hastane çantaları, yok banyo bakım malzemeleri vs vs vs ama seninde dediğin gibi çok tatlı telaşlar bunlarr delikafadulden

herkesin vakti kerameti kendine göreee, bana sorarsan telaşlanman için çok erkennn, netekim bana 7. aydan önce bir çöp dahi almak almayı düşünmek yasaklanmıştı ve bu da beni epey rahat ettirdi ama sonrasında beni durdurabilene aşkolsun. Şimdi bi elimde kitaplar diğer elimde not defterlerim sürekli bi listeler hazırlar haldeyim, yok odanın eşyaları, yok hastane çantaları, yok banyo bakım malzemeleri vs vs vs ama seninde dediğin gibi çok tatlı telaşlar bunlarr delikafadulden

seni bu saatte görmek beni çok mutlu etti müdürüm..

ya aslında biliyorum erkeenn :kedi: ama kendime laf anlatamıyorum. huyumdur biliyo musun sinem annee.. delikafadulden ben onların büyük kısmını hazır etmezsem bütün yazı bu telaşlar ve planlar içinde geçiririm ki böyle şeyler beni mahvediyo. çok temkinliyim bu konularda.. erkenden herşeyim hazır olsun isterim.. kocacım da alıştı artık napsıınn bana yardımcı olmak için çabalayıp duruyo... Şeniz

bi de ben yazdan çok korkuyorum sinem anne. 7. ayım temmuza felan gelecek ve o sıcaklarda alışveriş için dolaşamam gibi geliyo.. bi de çalışmam devam edecek nasipse.. bakalım napcazz.. :sm_confused: senin nasıl son ayların.. ağırlaşma oluyo mu insanda..

feyza kıs sen ne çacuk 16 hafta oldun maşallah sanaaaaa:nazar: Sibel senden de beklioruz güsel haberleri ben veremiom bari siz verin :):1hug:
Handee nerelerdesin ?
Sena da yok :dilcikar:
pelin ablam cinsiyeti öğrenmeye az kaldı ya inşallah erkektir :palkisalkisalkis

hayatım inan güzel bir haber vermek en büyük isteğim şu aralar...bu ay bir süpriz olur mu acaba diyorum, diğer yandan olamaz diyorum ama olmasını çok da istiyorum...çok değişik duygular içersindeyim aslında, karışık kuruşuk bir sürü şey var kafamda..ama herşeye rağmen ne istediğimi biliyorum en azından..15 mayısa kadar gelecek olanlar gelmezse eğer,sihirli bekleyiş başlayacak benim için..gelirse de canimiz sağolsun diğer aya deyip bu ayı kapatacağız yerimseniben

seni bu saatte görmek beni çok mutlu etti müdürüm..

ya aslında biliyorum erkeenn :kedi: ama kendime laf anlatamıyorum. huyumdur biliyo musun sinem annee.. delikafadulden ben onların büyük kısmını hazır etmezsem bütün yazı bu telaşlar ve planlar içinde geçiririm ki böyle şeyler beni mahvediyo. çok temkinliyim bu konularda.. erkenden herşeyim hazır olsun isterim.. kocacım da alıştı artık napsıınn bana yardımcı olmak için çabalayıp duruyo... Şeniz

bi de ben yazdan çok korkuyorum sinem anne. 7. ayım temmuza felan gelecek ve o sıcaklarda alışveriş için dolaşamam gibi geliyo.. bi de çalışmam devam edecek nasipse.. bakalım napcazz.. :sm_confused: senin nasıl son ayların.. ağırlaşma oluyo mu insanda..

Şekerimm Allah nazarlardan saklasın buradakilerde diyorya ben az biraz ballıyım, hamişliğim başından beri beni hiiiçç yormadıı, tek ve en büyük sıkıntımız tarama testleri sırasında yaşandı, ve halada beynimin bir köşesini kemrimekte. Ama başkada bi sıkıntımız yok, ya da ben pek aldırmıyorum, akşamları yürüyüşlerimi yapıyorum, kremlerimi sürüyorum, arada bir mide yanması oloorr onuda renee duo ile halldeiyoruz, bi de ufaklık pek bi hareketli dört dönüyor gibi sanki yaramaz kzızım ama inan her hareketi beni çookk mutlu ediyor geceleri uyutmuyor ama olsuunn diyorum çünkü bazen öyle sessiz oluyor ki o zamanda ben deliriyorum bi hareket etsede rahatlasam diye.

Eveettt reklamlar kısmı geçtiii az birazda gerçeklee dönelimmmm, 31. hafta müthiş değişik tanımlayamayacağım ve bir dakka durmayan karın spazmları başladı ve bana dedirttiki galiba ben hamişimmm, sonra uyku düzeni kalmadı çabuk yorulmalar bi türlü yatış posizyonu bulamamak da cabasıı.... lülülülülülü amanınnn yok yokkk evet bunlar gerçek ama olsun beee nolcekkk herbişeyi neşeyle karşılayabiliyorsun değişik bi durum bu hamişlikkk, Allah hekeşlere nasip etsinnn.Kısaca ben şu moddayım en başından beri öyle sıkıntı çekenler varkiii ben çok şanslıyım ve herşey sorunsuz geçip gidecek, bunu diye diye ama yürekten diye diye de böyle geçmekteee...

günaydın hanımlarr..

sinem anne maşallah sana ve kuzunaa :nazar: inşallah doğumunda sıkıntısız ve sağlıklı bi şekilde gerçekleşir..

sonra sıra tuğbanın prensi ile benim prensesime gelir boshayallersmile

bu arada nur hocamdan ses soluk yok..:sm_confused: oğuzhan dünyaya gelmiştir gelmesine de inş. ikisinin de sağlıkları ve keyifleri yerindedir...

oyyy bu topicike nazarlar mı değdi, neredesiniz hanımlarrr. Evete kesinkes kesinleşmiş durumda topiğimizin ikinci prensi Oğuzhan bey aramıza teşrif etmişlerr ve sanırım büyük çoğunluğunuz biliyorsunuzdur zaten, hoş geldin aramıza Oğuzhann darısı Didoşumun başına :Saruboceq: :nazar: Bu arada Nur hocam şöyle bi toparlansında çabucak geliversin ve anlatsın bakalım macerasını nasıl oldu nasıl geçtii doğum şimdi nasıllarrr, büyüyk meark ve heyecanla bekliyorum hocam serüvenini....

Bu arada ben iki gündür pek iyi , herşey yolunda diye diye nazar mı ettim kendime bilemedim. Dünden beri tansiyonum bi tuhaf, hoş zaten biliyorsunzu hastyanede hep yükselen bir seyirdeydi zaten ama bu sefer evdede 13- 14 büyük tansiyonu görünce korktuk açıkçası, bu öğlene kadar bekledim baktım olmayacak aradık doktoru, o da bu haftalar için olabileceğini önemli olan küçük tansiyonun 8 geçmemesi 9 olduğundada alarm çalınması gerektiğini söylediki, Allahtan o 6-6,5 seyirlerde. Offf en bilim yaww zor bi süreç bu en ufak bi aksilikte çok fena tedirgin oluyorum ben yaww, halbuki bilmez miyim sakin olmam gerektiğini!!!

Neyse haberlerinizi bekliyorum hanımlar nerlerdesiniz yawww???

Ben buradayım Sinem'cim. Akşamları giriyorum klübe, bakıyorum kimse yok, bende yazacak çok şey de yok. Ctesi kontrolümüz var ben de hem heycan, hem merak hem de endişe gırla. Gidip görsem herşeyin yolunda olduğunu rahatlayacğım inşallah.
Senin de doğuma az kaldı. Nerelerden nereler geldin, inanmıyorum bazen. bana da bu hamilelik çok uzun ve hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor. Cinsiyet öğrenip, hareketini hissedene kadar da pek inanamayacağım herhalde.

Evin tadilatı da bitti çok şükür. Çok güzel oldu :) Zor oldu ama..

Pazar günü de Sena'm ve Hande'mle tanışacağım, çok mutluyum :))

Öpüyorum hepinizi gıdıklarınızdaaaan

nurcum gözün aydın,analı babalı büyüsün oluşun inşallah. Darısı başıma hayırlısıyla...

Ben buradayım Sinem'cim. Akşamları giriyorum klübe, bakıyorum kimse yok, bende yazacak çok şey de yok. Ctesi kontrolümüz var ben de hem heycan, hem merak hem de endişe gırla. Gidip görsem herşeyin yolunda olduğunu rahatlayacğım inşallah.
Senin de doğuma az kaldı. Nerelerden nereler geldin, inanmıyorum bazen. bana da bu hamilelik çok uzun ve hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor. Cinsiyet öğrenip, hareketini hissedene kadar da pek inanamayacağım herhalde.

Evin tadilatı da bitti çok şükür. Çok güzel oldu :) Zor oldu ama..

Pazar günü de Sena'm ve Hande'mle tanışacağım, çok mutluyum :))

Öpüyorum hepinizi gıdıklarınızdaaaan

Ah be şekercimm şu herşeyin yolunda olup olmadığına ilişşikin endişe hiç bitmiyor desem acaba hata mı etmiş olurum, amma velakin durum bende aynen böylee. Bende aynene senin gibi bi harketleini hissetsemde olaya kendimi tam versem derdindeyken şimdide en ufak bi sessizlikte olaki onu hissedemezsem deli gibi paniğe kapılıyorum. Eşime de söyleyip duruyorum belki sizede daha önce demişimdir benim hamilelik işim tam anlamıyla 31. hafta başladı gibi. Karnımdaki o anlaşılmaz ağrılardan sonra ben pek bi kendini dinler oldumm. Allah biliyorda başından beri beni pek bi tökezletmedi yoksa vay halimizeee bende bu strese meyilimlilik varkennn çok zor geçerdi bu hamişilik.

Ama eminim seninde sonuna kadar böyel sorunsuz geçecek bitecek, her anın tadını çıkarmak lazım, zira hiç bitemeyecekmiş gibi gözüksede bu rahat günlerde bitiveriyorrr. Hadi bakalım gelişmelerinizden habersiz bırakma bizi...

merhaba hanımlaarr.. bu aralar işlerim yoğunlaşıyo yine.. ama sık sık gelip bakmaya çalışacağım. gelen ve gelmeyen herkeşler umarım iyidir. özellikle nur hocamdan iyi haberler bekliyorum. inş. oğuzhan bebek sağlıklı bi şekilde dünyaya gelmiştir.

pelincim bu hafta buluşma var demek hadi hepimizin yerine eğlenin bakem.. yerimseniben

neysem benden şimdilik bu kadar. yine geliriim anaccıımmm.. opuyorumnanaktan

merebe hanımlar yaw amma hamiş oldu beaa :) Rabbim tez zamanda kucağınıza almayı nasip etsin stressiz olmak imkansız sinem aplam :)))) Sende sağsalim kızını alcaksın kollarına hiiiiç endişe etme :)boshayallersmile sonra 2.çocuk istiyorum ama... :) ahahaha Nur annemizinde gözü aydın olsun Rabbim vatana millete anasına babasına hayırlı evlatlardan eylesin inşallah çocuk sahibi olmak isteyen herkese nasip olur :)
Hepinizi öpüyorum Allaha emanet olun Sibel apılam nerdeeeeeeeeeeeee? Sena yooookkkk:umursamaz:

merebe hanımlar yaw amma hamiş oldu beaa :) Rabbim tez zamanda kucağınıza almayı nasip etsin stressiz olmak imkansız sinem aplam :)))) Sende sağsalim kızını alcaksın kollarına hiiiiç endişe etme :)boshayallersmile sonra 2.çocuk istiyorum ama... :) ahahaha Nur annemizinde gözü aydın olsun Rabbim vatana millete anasına babasına hayırlı evlatlardan eylesin inşallah çocuk sahibi olmak isteyen herkese nasip olur :)
Hepinizi öpüyorum Allaha emanet olun Sibel apılam nerdeeeeeeeeeeeee? Sena yooookkkk:umursamaz:

evet şekerim yawww pek kimseler yok ortada. Aslında bende bu sıralar farklı başlıklara bakıyorum ama ne mümkün o kadar hızlı ilerliyorki nerde kalmıştım bana cevap uazan oldu mu bulamıyorum bile. Yani diyeceğim o ki o denli bir hız ve değişim istemediğimi biliyorum, çünkü burada kimse sürekli pc başında geçiremiyor, öylede olmasın zaten. Off aman ne diyorum yahu ben anlamışsınızdır umarım. Neyse sonuç olarak çok sık olmasada bi cee yaw özletmeyin kendinizi...

merhaba hanımlaarr.. bu aralar işlerim yoğunlaşıyo yine.. ama sık sık gelip bakmaya çalışacağım. gelen ve gelmeyen herkeşler umarım iyidir. özellikle nur hocamdan iyi haberler bekliyorum. inş. oğuzhan bebek sağlıklı bi şekilde dünyaya gelmiştir.

pelincim bu hafta buluşma var demek hadi hepimizin yerine eğlenin bakem.. yerimseniben

neysem benden şimdilik bu kadar. yine geliriim anaccıımmm.. opuyorumnanaktan

meşgul olabilmeyi bende özledim doğrusu ama yinede sen sen ol dikkat ettt, aman fazla yorma kendini, en önemliside stresten uzak kall. Ben senin bulunduğun haftalardan itibaren tam bir stres yumağının içindeydimmm ve bunun sonucu bana nasıl gelecek çok merakla bekiyorum, umarım kızım benim onu sıktığım gibi üzmez biziiii. Hadi bakalım kolay gelsinnn, haberlerini bekliyoruzzz.

Ya bu arada handeden hala ses seda yokk zor zamanlar yaşamıyordur umarımmm.

Bu arada Samsunda hava epey bi karardııı ama bir türlü beklenen yağmur patlayamadı, bende birazdan eczane eczane dolaşıp mustela (bebek bakım ürünlerinden biri) ürünlerini bulmaya çalışacağımmm, umarım nette bulduklarımdan daha ehven fiyatlı bulabilirimmmm. HAlbuki ben sebamed alıp kurtulacaktım ama bi baktım çoğunluk bu markayıı şiddetle tavsiye etmekte, bi de apartmanızmızda büyük bir şans eseri Samsunun en iyi çocuk doktorunun muayenehanesi var yani kendisi elimin altında olooorr, ona sordum ve o da hiç düşünmeden mustela dedi ve hatta benim de biliyor olmama şaşırdı, neyse arayacağız bakalımm. Hadi bol bol öpüldünüzzzz...

kizlaaaar ben geldiiiim opuyorumnanaktan hepinize selamlar..
umarim herkesin keyfi yerindedir.

Sizlerden ögrendigim kadariyla Nur hocam da oglusuna kavusmus, Allah anali babali, saglikla büyütmek nasibetsin:Saruboceq:darisi da tüm isteyenlerin basina olsun hemde hemencecik yerimseniben

Sinemcim sen de tansiyon oynamasi yasamissin, cok cok gecmis olsun diyelim, kendine dikkat et, bol bol dinlen cnm..hamisler icin hep azar azar dinlenmeler yapsinlar derlerdi, bir anlam veremezdim, ben 2 aylik hamileyken bile o kadar cabuk yoruluyordum ki, sizleri düsünemiyorum bile..bebisin agirligi da artiyor tabi ki günden güne:bbo: sanki bebek annenin enerjisini de aliyor ki cabucak yorulunuluyor..

Pelincim sen de bebisini büyütüyorsun yavas yavas...:CüvCüv: az kaldi cinsiyeti ögrenmeye desene zemuszemus

Sena annecik de, Doruk’la pek hasir nesir olsa gerek, ne zamandir görmedim kendisini...Arada yazdigi bloglarini okuyorum , çok keyifli..

Tubiscim sen neler yapiyorsun bakeem?? Gecen haftalarda benim yeniden yasadigim AMA lar simdi sana mi gecti.? Kizlar sagolsun yardimci oldular ve ne istedigim konusunda kafam karmakarisikken, onlarin sayesinde simdi ne yapmak istedigime karar vermis durumdayim.sana gelince, tabi ki bir psikolog yardimi almak istiyorsan, öyle hissediyorsan öyle yap hayatimyerimseniben Bu arada elimizi cabuk tutalim, trene binmeyen bir tek ; sen, ben ve Hande kaldik galiba....boshayallersmile

X