ocuk istiyorum ama...

Artık resmen hayırlı olsun Handecim, bu yazı hamile geçireceğiz birlikte :))

Dün aksam komik bir rüya gördüm ben, artık nerelerim açıkta kaldıysa çok gercekciydi. Ruyamda hastanedeyim, kalp atisi için ultrasona gireceğim. Doktorumu bekliyorum ama bir türlü gelmiyor. Derken eski doktorumu görüyorum, hah diyorum Tugan bey siz bakın bari bana. Ultrason probunu koyuyor karnıma ve diyor ki: "aman Tanrim burada 2 tane kese var ama icindekiler At !!!. Kromozomlar karışmış herhalde 2 tane tayınız olacak" ben olamaz canım, yok yalan falan derken esas doktorum geliyor, o da bakıyor ve evet bunlar tay diyor.bir daha kontrole gelmene gerek yok, ağrın falan olursa bakarız diyor.
Sonunda uyandım çok şükür ama sabah esime haberi verdim : 2 tayimiz olacak diye :))))

canım sağolasın. inşallah hayırlısı olsun benim için de herkes için de.

ben de onu umuyorum. bu yaza hamile olarak başlamak ve önümüzdeki yaza kucağımda bebeğimle girmek istiyorum. inşallah Rabbim gönlüme göre verir.

bu arada taylar beni kopardı yaaa. nerelerin açıkta kalmış bilemiyorum bence toptan açık kalmışsın sen anacım. at murat demektir derler, 2 tane tay da 2 murat demektir o zaman. bence çok güzel bir rüya. iyiye yoralım iyi olsun di mi şekercim =)

günaydın topiimizin tatlı hanımları...

günaydın güzellerim harika bir hafta diliyorum hepimizeeeee opuyorumnanaktan

sinemcim yine başlamış amalar =) sanırım bir çocuk sahibi olmaya karar verdiğin anda başlıyor ve bir daha hiç bitmiyor o amalar =))))

dr randevuma gelince. eşim bir defa daha test verdi, benim de kaç yumurtam var, yumurta rezervim yeterli mi diye bakıldı. ilk olarak sağ yumurtlağıma baktı dr um ve sadece 2 yumurta vardı. o an işte dedim benim de yumurtalıklar bitmiş ne yapıcaz biz şimdi. dr umun yüzüne baktım, o neşeli adamın suratında eğri bir gülümseme gördüm, derin bir nefes aldım, haydi sola bakalım dedi veee neyse ki sol yumurtalığımda 7 tane gördük. o an ooh dedi dr um ben de =)))) en azından benden yana sıkıntı olmayacak gibi inşallah tabi. eşime gelince o kadar kürlere rağmen (keçiboynuzu, e vitamini, gingseng, çinko, selenyum) (gerçi daha 1,5 ay falan oldu başlayalı) sadece hareketimiz artmış kalan herşey aynı güzeller. tüm sonuçlardan sonra ilk görüşmemizde bize isterseniz 3-4 ay daha bekleyelim diyen dr uma bakıp, bekliyor muyuz dedim. beklemeyelim dedi =) ve sonuç olarak uzun protokolle bu işe girmiş bulunuyoruz. hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. 22 nisan da tablet olarak başlıyorum şimdi adını unuttuğum bir ilaca, daha sonra 28 nisan da da lucrin iğnelere. görücez bakalım ne olacak. lütfen dualarınızı eksik etmeyin. bahar geldi, benim de bir tomurcuğum olsun ben de çiçek açayım artık =)

ay taze anne adayı sana da günaydınn.. yahu mesajının sonunda öyle sözler etmişin ki gözlerim doldu inan. evde olsam şakır şakır ağladıydım şimdik.:çok üzgünüm: bu hamilelik hormonlarımı alt üst etti... :sinifsinif: maş.çabalamalar başlamış. senin için en hayırlı sonuçları diliyorum canım. hadi bakalım hamilelerin duası kabul olur derler hep bir elden dua edelim sen ve diğer çaba içinde olan arkadaşlarımız için..

benden şimdilik bu kadar.. güzel haftalar diliyorum hepiciinize.. opuyorumnanaktan

günaydın güzellerim harika bir hafta diliyorum hepimizeeeee opuyorumnanaktan

sinemcim yine başlamış amalar =) sanırım bir çocuk sahibi olmaya karar verdiğin anda başlıyor ve bir daha hiç bitmiyor o amalar =))))

dr randevuma gelince. eşim bir defa daha test verdi, benim de kaç yumurtam var, yumurta rezervim yeterli mi diye bakıldı. ilk olarak sağ yumurtlağıma baktı dr um ve sadece 2 yumurta vardı. o an işte dedim benim de yumurtalıklar bitmiş ne yapıcaz biz şimdi. dr umun yüzüne baktım, o neşeli adamın suratında eğri bir gülümseme gördüm, derin bir nefes aldım, haydi sola bakalım dedi veee neyse ki sol yumurtalığımda 7 tane gördük. o an ooh dedi dr um ben de =)))) en azından benden yana sıkıntı olmayacak gibi inşallah tabi. eşime gelince o kadar kürlere rağmen (keçiboynuzu, e vitamini, gingseng, çinko, selenyum) (gerçi daha 1,5 ay falan oldu başlayalı) sadece hareketimiz artmış kalan herşey aynı güzeller. tüm sonuçlardan sonra ilk görüşmemizde bize isterseniz 3-4 ay daha bekleyelim diyen dr uma bakıp, bekliyor muyuz dedim. beklemeyelim dedi =) ve sonuç olarak uzun protokolle bu işe girmiş bulunuyoruz. hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. 22 nisan da tablet olarak başlıyorum şimdi adını unuttuğum bir ilaca, daha sonra 28 nisan da da lucrin iğnelere. görücez bakalım ne olacak. lütfen dualarınızı eksik etmeyin. bahar geldi, benim de bir tomurcuğum olsun ben de çiçek açayım artık =)

haydi uğurlar olaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! handecim hadi bakalım kolları sıvadık heeee bu cıvıl cıvıl bahar günlerindeee, bence bebek yapmak için bundan mikemmel zamanlar olamazzzzz, tam laboratuvar mevsimi tammmmmmm..
spermlerinde sayısı diil hareketi möhimdir sen daa iyi bilin, unutmaaa işi görecek tek spermmmm, hemdeee en oynak olanı ennnnnnnnnn ehuehuehuheuee..

sinem gelmiş ama ama amaaaaa diyee sayıklayıp gtmiş geneee sinem zaman zaman ilk sayfaya dönüon anacım ama biz bayağı bi ilerledik o amalardan sonra sayfa kaçtayız şimdi bilmiom. çocuk yetiştirmek konusu benimde kafamda kocaman bir amaydı heppppp amaaaaaaaaaaaaaaaa yenilerde bir şeyi farkettim kiii; ben bu işin üstesinden kesinlikle gelirimmmm yaaaa.. nasıl bi güvense bu bilemiom ama bu işin ilmi felan yokkk bu zamana kadar heybene ne koyduysan onlar.. biriktirdiklerimizin karşılığını almak vaktidir artık. bakalım neler yapmışız görücez hep birlikte.. aşırı bir güven söz konusu sanırım bende. hattaaa geçenlerde bebeğin zekasını geliştirmek için bilmem kaç oyun diye bir kitap buldum, alsam mı diye düşünüp içeriğini kurcaladım biraz, ya dedim yapmayın yaaaaaaaaa anneler bu kadar aciz değil!! yani epi topu her annenin bebeğine yaptırdığı oyaladığı, eylediği oyunlar şakalar elin amerikanyalısı yazınca kitaba dönüşmüş. kendimi ordan bakıp bebeğimle oyun oynarken düşündüm birden ve kendim kendime aciz geldim. hayal gücüm el verdiğince bebeğimi maddi ve manevi büyütmeye geliştirmeye çalışacağım. ötesi zaten genetik miras ve allah vergisi zaten.. çok da kastırmaya gerek yok, fütursuzca evlenip çocuk yapan milyonlarcasından daha iyisini yapacağımdan eminim.. gerisi teferruat bence..

herkeşi öper ben giderrr.. haa bu arada bugün randevumuz var oğluşumla. 36. hafta ve şafak: 28..
takvime bir çentik daha..
kaydirigubbakcemile2

günaydın topiimizin tatlı hanımları...

ay taze anne adayı sana da günaydınn.. yahu mesajının sonunda öyle sözler etmişin ki gözlerim doldu inan. evde olsam şakır şakır ağladıydım şimdik.:çok üzgünüm: bu hamilelik hormonlarımı alt üst etti... :sinifsinif: maş.çabalamalar başlamış. senin için en hayırlı sonuçları diliyorum canım. hadi bakalım hamilelerin duası kabul olur derler hep bir elden dua edelim sen ve diğer çaba içinde olan arkadaşlarımız için..

benden şimdilik bu kadar.. güzel haftalar diliyorum hepiciinize.. opuyorumnanaktan

canım benim içtenliğin için çok teşekkür ederim. dünya dualarla dönüyor der annanem, benim de şu an en çok ihtiyacım olan şey dua. Allah hepinizden razı olsun. bir yola çıktım, yanımda arkamda sağımda solumda sizler... hepinize ayrı ayrı, çok çok teşekkür ederim. dilerim en mutlu günümü de sizinle paylaşmak nasip olsun, burdan ben de anne oluyorum diye bağırabiliyim tüm bu çabaların sonunda =)

[
Artık resmen hayırlı olsun Handecim, bu yazı hamile geçireceğiz birlikte :))

Dün aksam komik bir rüya gördüm ben, artık nerelerim açıkta kaldıysa çok gercekciydi. Ruyamda hastanedeyim, kalp atisi için ultrasona gireceğim. Doktorumu bekliyorum ama bir türlü gelmiyor. Derken eski doktorumu görüyorum, hah diyorum Tugan bey siz bakın bari bana. Ultrason probunu koyuyor karnıma ve diyor ki: "aman Tanrim burada 2 tane kese var ama icindekiler At !!!. Kromozomlar karışmış herhalde 2 tane tayınız olacak" ben olamaz canım, yok yalan falan derken esas doktorum geliyor, o da bakıyor ve evet bunlar tay diyor.bir daha kontrole gelmene gerek yok, ağrın falan olursa bakarız diyor.
Sonunda uyandım çok şükür ama sabah esime haberi verdim : 2 tayimiz olacak diye :))))

hahahhahaaa pelincim ne güldüm rüyana yaaa.. sen daha duuuurrrr bundan sonraaa daha afillileri gelicek ve sen de hayret ediceksin bilncinin altının sana yaptıklarına. bu arada kabusların artarsa bil ki omega 3 almalısın. omega 3 eksikliği kabuslara davetiye çıkartıyor çünkü. kıdemli bir hamileden günün ipucusu..kaydirigubbakcemile2

haydi uğurlar olaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! handecim hadi bakalım kolları sıvadık heeee bu cıvıl cıvıl bahar günlerindeee, bence bebek yapmak için bundan mikemmel zamanlar olamazzzzz, tam laboratuvar mevsimi tammmmmmm..
spermlerinde sayısı diil hareketi möhimdir sen daa iyi bilin, unutmaaa işi görecek tek spermmmm, hemdeee en oynak olanı ennnnnnnnnn ehuehuehuheuee..

sinem gelmiş ama ama amaaaaa diyee sayıklayıp gtmiş geneee sinem zaman zaman ilk sayfaya dönüon anacım ama biz bayağı bi ilerledik o amalardan sonra sayfa kaçtayız şimdi bilmiom. çocuk yetiştirmek konusu benimde kafamda kocaman bir amaydı heppppp amaaaaaaaaaaaaaaaa yenilerde bir şeyi farkettim kiii; ben bu işin üstesinden kesinlikle gelirimmmm yaaaa.. nasıl bi güvense bu bilemiom ama bu işin ilmi felan yokkk bu zamana kadar heybene ne koyduysan onlar.. biriktirdiklerimizin karşılığını almak vaktidir artık. bakalım neler yapmışız görücez hep birlikte.. aşırı bir güven söz konusu sanırım bende. hattaaa geçenlerde bebeğin zekasını geliştirmek için bilmem kaç oyun diye bir kitap buldum, alsam mı diye düşünüp içeriğini kurcaladım biraz, ya dedim yapmayın yaaaaaaaaa anneler bu kadar aciz değil!! yani epi topu her annenin bebeğine yaptırdığı oyaladığı, eylediği oyunlar şakalar elin amerikanyalısı yazınca kitaba dönüşmüş. kendimi ordan bakıp bebeğimle oyun oynarken düşündüm birden ve kendim kendime aciz geldim. hayal gücüm el verdiğince bebeğimi maddi ve manevi büyütmeye geliştirmeye çalışacağım. ötesi zaten genetik miras ve allah vergisi zaten.. çok da kastırmaya gerek yok, fütursuzca evlenip çocuk yapan milyonlarcasından daha iyisini yapacağımdan eminim.. gerisi teferruat bence..

herkeşi öper ben giderrr.. haa bu arada bugün randevumuz var oğluşumla. 36. hafta ve şafak: 28..
takvime bir çentik daha..
kaydirigubbakcemile2

ahahahha evet anacım tam lab mevsimi =))))) kocacığımın oynak spermiyle benim çatlak yumurtamın buluşmasından nasıl bir labboy/girl çıkacağını merakla beklemekteyim. Allah gösterir o günleri de inşallaaaaah =)

şafak 28 komtanım hazırlıklar başlaasııııınnnnnnnnn bayanssulusmile

ahahahha evet anacım tam lab mevsimi =))))) kocacığımın oynak spermiyle benim çatlak yumurtamın buluşmasından nasıl bir labboy/girl çıkacağını merakla beklemekteyim. Allah gösterir o günleri de inşallaaaaah =)

şafak 28 komtanım hazırlıklar başlaasııııınnnnnnnnn bayanssulusmile

ehueuhehueuhe bende bilincimin altıyla ufak ufak hazırlıklara başlıorum, rüyamda oğlumun altını değiştiriodum öle bi yapmıştı kiii pöffffffff!! çok fenaaaaaaaa.. fisfisfis

Kizlar günaydiiinopuyorumnanaktan iyi haftalar olsun herkese

Pelincim Allah iyiligini versin, yeni haftaya keyifli olarak baslamamistim bugün, pazartesi sendromunun da etkisi var tabiii ki! ama rüyani okuyunca koptum resmen...ama cok güzel bir rüya görmüssün..hayirlar olsun diyelimcaniim yerimseniben

Handecim ilk adimi attiniz artik, hersey arzu ettiginiz yönde gelissin hayatim..yerimseniben

ehueuhehueuhe bende bilincimin altıyla ufak ufak hazırlıklara başlıorum, rüyamda oğlumun altını değiştiriodum öle bi yapmıştı kiii pöffffffff!! çok fenaaaaaaaa.. fisfisfis

günaydin :))
bu rüyanin anlami da "annecim hazirlan , cok siki geliyorum..."demek oluyor sanirimhihoyyyt

öffff beeee koku buraya kadar geldi ne yediriyorsun kısım sen bu çocuuğaaa =Pp

Kizlar günaydiiinopuyorumnanaktan iyi haftalar olsun herkese

Pelincim Allah iyiligini versin, yeni haftaya keyifli olarak baslamamistim bugün, pazartesi sendromunun da etkisi var tabiii ki! ama rüyani okuyunca koptum resmen...ama cok güzel bir rüya görmüssün..hayirlar olsun diyelimcaniim yerimseniben

Handecim ilk adimi attiniz artik, hersey arzu ettiginiz yönde gelissin hayatim..yerimseniben

inşallah canım inşallah. Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallaaaah :Saruboceq:

anaaa Handemmm hayırlı olsun canım vatana milleteee çok güzel haberlerini alıcas allahın izniyle Rabbim bu yolda yanında olsun hep canım dualarımız seninle olucak inşallah..
Sağlıcakla kalıııınnnnnnn :)

Selamssss hanımlarr...

Uyku vakti öncesi ben celdümmm.... Amanın biz kaçtık Ankaradan ama Ankaralılar peşiğmizi bırakmıoor yaw, bu akşam süpriz misafirlerim vardı ve sanırım hafta sonuna kadar , . Tam eşimle malum yürüyüşümüze çıkacaktıkki bir kapııı ve bizz geldikk nidalarıııı. Anacım iyi hoş güzelde ben az biraz yoruldum galibaaa, çok şükür ki kızımın bana hiç bi derdi yokk pek bi güçlü kuvvatli ama sinir sistemim için aynı şeyi söyliyemiyeceğimmm, sanırım artıkın birazda eşim ve bebişimle yalnızlığa ihtiyacım varrr, çok uzun zaman oldu kızımla değil müzik dinlemek konuşamıyoruz bile, hem zati doğum sonrası bi curcuna lacak zaten bi de öncesinde bu gelen gidennn offfff çok söylendim galiba, soryyy...

Bu arada vay Handecikkk herşey züperrr gidiyor yawww, hadi hayırlısı, dualrım tüm olumlu enerjim sizinleeeee, eşinede sanada bol bolll güzel moral dilerim, olacak tutacakk kesinnnn kesinnnn :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Pelünnn rüyana çok güldümmm, epey bi Dali vari çalışma olmuş tebrüklerrrrr, ama şöyle bi çakralar çalışınca bende hatırladmmm başlarda böyleee sürreal rüyalar epey bi olooorduu, nur hocamın buram buram kokulu rüyasından anlaşılacağı üzre sonlarada doğruda olorrr. Nur hocammm çok az kalmış yawww oyyyyyy helecannlıda durmuyorsun hiç heleki bu özgüven tavan durumlarııı ne güzelll. Yok ben endişeliyimmm belkide sorun kendimle ilgili hani diyorsunya biriktirdiklerimizi dökmenin zamanı şimdi diye, galiba ben kendi birikimlerimden emin değilim, hala bir çatışma bocalama, ama yinede haklısınnn kaygııı bizi sadece geriletirrr hade bakalım yaşayıp göreceğizzzz...

Hadin ben kaçtım, anniş uyukluyor, zavallı kadının yatacağı yerde tünemiş durumdayımm, ben kendimi yatırayım bariiii, öpüldünüzzzz :1hug:

geldim ben ama çıkmam lazım çok yoğunum hepinize sevgilerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :) suur ha gayret topla konuyu :KK70:guclubacismile

kızlar burdayım burdayım da
çok yorgunum vallahi bee..
bir süpriz yanlız biraz evvel kim bendeydi ???!!???zemuszemus
Elöver yani Handem geldi bana ..
saatlerce turduk yedik içtik lafladık..
sanki birbirimizi burdan değil de okuldan tanıyormuş gibi ne dedikodu yaptık amanın ne kaynattık bir bilseniz :)))) Hani kimi falan derseniz kaynanalrımızı, kocalarımızı, eski sefgülülerimizi .. cek cak da cek cak... kadın kısmı işte birbirini 2 dakkada tanısada dedikodu her daim yapuılır :)))
hepinizi öpüyorum
görüşürüz..

günaydın, güzel günler hanımlar.. opuyorumnanaktan kaç gündür uğrayamadımdı buralarda pek sakinmiş.. bu arada bir araya gelinmiş dedikodular yapılmış.. :teselli: eminim doruk paşa ve sen handeye tedavi öncesi güzel moral olmuşsunuzdur canım.. aklinialirimsmile

herkesler iyi gördüğüm kadarıyla.. bizde iki gündür kasık sancısı çekiyoruz. :ecrin_bebek: sanırım yukarı çıkıyo bebeğim çünkü sanki böyle iplere asılıyorlarmış gibi bi şeyler hissediyorum. bi de midemi yukarı doğru itiyo anladığım kadarıyla.. :CüvCüv: iyice kendini belli etmeye başladı tatlım benim.. bi de rengini belli etse..boshayallersmile

kızlar burdayım burdayım da
çok yorgunum vallahi bee..
bir süpriz yanlız biraz evvel kim bendeydi ???!!???zemuszemus
Elöver yani Handem geldi bana ..
saatlerce turduk yedik içtik lafladık..
sanki birbirimizi burdan değil de okuldan tanıyormuş gibi ne dedikodu yaptık amanın ne kaynattık bir bilseniz :)))) Hani kimi falan derseniz kaynanalrımızı, kocalarımızı, eski sefgülülerimizi .. cek cak da cek cak... kadın kısmı işte birbirini 2 dakkada tanısada dedikodu her daim yapuılır :)))
hepinizi öpüyorum
görüşürüz..

selaaaam opuyorumnanaktan
size cok özendim vallahi kizlar ya! cok iyi yapmissiniz, süper olmus görüsmek, tanismak.. sanal sanal nereye kadar di mi ama! yerimseniben
ee kizlar biraraya gelir de dedikodu yapilmaz mi hic, iyi yapmisisniz kizlar...en iyi dejarj metodu :sm_cool:

X