ocuk istiyorum ama...

selamm kızlarrr!!

pelincim en kısa zamanda kalp atışlarını da duyarsıınn inşallah hızlıdan hızlıdan :) handem sen şu sıralarda doktor yollarındasın inşallah sen de güzel haberlerle dönüceksin anacım!
anam nası bi topikse açıldığında bi tek sena hamişti şimdi hemen herkes hamiş oldu maşallah!!!darısı göbişi boş olanların başına!!

kızlar ben de cumartesi günü rahim filmine gidiyorumm... artık doktorlar herşeyi yaptırmışsın bi film çektirmemişsin diyorr benim de canıma tak etti artık bu ay da onu yaptırıcam..

ve bu ay korunucam filmden dolayı o yüzden rahatım.. ay oldu mu tuttu mu yine mi yokk derdim yok bu ay :)) hoplayıp zıplayıp hatta takla bilem atıcam bu ay rahat rahat :))) sonrası kısmet... çünküm dellenme noktasına geldim bu ara benim içinde nadas dönemi olucak bu ay ehehehehahaha :)

haydenn görüşürrrrrüük.. öpüyorum sizleri! nisan ayı çok sevdiğim bi aydır uğurlu olduğuna inanırım o yüzden daha çok hamiş olsun bu ay :)))

Rahim filmi çekildiği ay hamile kalma şansı daha yüksek derler sincabım neden korunuyorsunuz ki? Ben2 kere çektirdim, hiç korunmadım o aylarda. Doktorum tam tersi bol ilişki önermişti :)

Artıkın delüler demiyorum ZIRT delüler diyorum size..
Anacım 2 dakka boş kalmıyor lem burası, gerçi aferün demek lazım Sinem in yokluğunda kisme boş bırakmadı zemuszemus

Pelin cim sen inancına devam et ister maşallah ister kısmet ister inşallah , bunlar başka zaman olsa çok umurunda olmaz da böyle zamanlarda insana kuvvet veriyor nedense...

Handem ben de seni seviorum sanal arkadaşım benim. Artık bu sanallığı face to face yapalım diyorum hem sana hem Ist dakilere :)) Hele ki aynı yakada oturuyoruz yani ayıp 10 dakka taksi mesafesindeyiz çoğumuz.

Nurum delüüü hojaamm benim, sen de inşallah bir çırpıda doğurucen, sonra leylek paşayı görücüye çıkarıcan, hatta mümkünse bir IST buluşmasına da al paşayı kap gel yüzünüzü görelim.

Suur, Senem, hata ve hatta burada olmayan Çiçekçikimmm sizleri de kocaman öpüyorum.
Atk, Nurum Fezam tubabaam tubişimm Sinem cim keşke bu çevirdiğimiz cik cak geyikleri ayy pardon sohnetlerimzi çay kahve eşliğinde de yapabilsek, sanki uzun zaman oldu tanıyorum sizi gibim geliyor artıkın.. hayırlara vesile olsssunn inşşşkaydirigubbakcemile3

Rahim filmi çekildiği ay hamile kalma şansı daha yüksek derler sincabım neden korunuyorsunuz ki? Ben2 kere çektirdim, hiç korunmadım o aylarda. Doktorum tam tersi bol ilişki önermişti :)

valla bende öle biliom doğrusu. bence fikfik eylemlerine daha bi hızlı sardırın bu ay şahsi kanaatim.

ay kız valla doru dion heee sanki yıllardır kankiymişiz gibi olduk galii. valla isdanbul buluşmasını bende çokkkkk isterim ama benim öleee ağır kanlı müşkülpesent bi kocam var kiii 6 ay öncesinden planlamadan hava durumuna bakmadan, o günün şartlarını düşünmeden hayatta böle radikal kararlar alamaz. bir kahvaltıya gitcez allam allammmmmm yolun durumundan tut, havadaki buluta kadar her bi ayrıntıyı düşünüp öle yola çıkıoz bide çocuk olunca amaneeeyyyyyyyyy!!!benneyaptımki

valla ben çocuğu doğurur doğurmaz kendimi sokağa atabilme potansiyeline sahibim. eşimle bir tek bu konularda anlaşamıyoruz ilişkimizdeki erkek model benim o da çalışan ev hanımı rol modeli. hehhehehehee çocuummm kime anne diyeceğini şaşırcak valla. :jeyyar:

bu arada dün annemde nasıl yediysem öleee tüm gece karnım sertleşti ahanda şimdi doğuruom galba dedim akşam bile bişi yiyemedim ve hatta sabah kalktığımda hala toktum. kaportayı da bozmuşum galiba rafine yaşaya yaşaya fest fuud tarzı hayat beni bi seferde bozdu bileemeeee. annem bugün gelcen mi kahvaltıya die soruo, yokk dedim yokkkkkk mümkünse bi süre görüşmeyelim, ben hala kendime gelemedim. çocuuumaaa gezinmeye yer kalmadı beyaaa..
:roflol::roflol:

Güzel annecim benim:)ne güzel yazmissin caniiiim opuyorumnanaktan. senacim keske keske yüz yüze görüsme sansimiz olsa...ben de cok isterdim :bbo: inan ki sabahlari ofise geliyorum, isimi gücümü biran önce bitirip sizlerden haber almak icin siteye girmeyi hayal ediyorum zemuszemus (hatta bu aralar iyice azittim, siteyi baslat cubugunda asagi alip, elimdeki isi biran önce bitirip sohbete dalmak istiyorum yerimseniben bir gün yakanacagim bakalim ne zaman :bbo:)gün icinde bazen mesajlari sadece okuyabiliyorum , bazen kisa mesajlarla size katilabiliyorum ama gönlüm sizlerle yerimseniben
bende hepinizi öpüyorum fistiklar opuyorumnanaktan

sen bu gidişle mide fesatından erken doğum yapıcan, az ye kızım biraz :))
lohusalıkta süt verirken nasılsa yiyosun bak bana hala tutamıyorum gırtlağımı korkarim ki üst bedenden sonra alt beden de 42 ye yol amış durumda ((
hem sen onu bunu boırak, Delüüü Leylaa ne isim koydun oğlana ??????

günaydın canımmm
aman haa dikkat işte azar işitmeyelim :)))))

kız veceteryennnn beslenioduk biz eşimle ne güsel, tavuk bile yemiom horrmonlular diye hahahahhaaaaaa.. zeytinyağlılar bol bol, birde yeşillik bol bollll, semizotu, tere, roka, maydanoz, nane, dereotu mööööööööööööööö.. hahhahaaaa
anama bi gittim dayadı kızartmayı önüme kırmızı etler felan almadı tabe mide ne zamandır hatta hamilelik öncesinden beridir ender saraç gibin yaşıoduk biz standardımız bu galiiiiiii hahahahhaaa. :roflol::roflol::sm_cool:

akşam gocam eve çiçek die dereotu maydanoz demeti getirio boynuna sarılıom sevinçten o derece yaneee. ya şaka bi yana cidden kaportayı bozmuşum yaaa bugünü çok hafif geçircem kararlıyım, güzel bi zeytinyağlım var akşama da gocamın zeytinyağlısını bişiririm yanında yoğurt ohhhh missss.. ay hala düşündükçe fenalaşıom yaaa ben o evden obez çıkmadıysam valla bu bir şanstır anacım başka da bişi demiommmmmm..:dilcikar:

bu arada çocuumuzaaa kağan dicektik yaa biz ama göbeğimdeki adı hep baturdu bilionuz. bigün dedim adıyla seslenim bakim oğluşuma adını öğrensin; kağaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnn die bağırdım anacım aradaki 'A' öle bi uzadı kiiiiiii hiçççç yakışmadı benim ağzıma. ben hep böle mi seslencem oğluma yaaa dedim eşimle birbirimize baktık o da cıksss dedi vazgeçtik. şimdi son kararımız OĞUZHAN anacımm. gene tarihsel isim malum bende sevdim doğana kadar caymazsak oğuzhan diycez kuzuma..
a.s

günaydıııııııınnnnnnnn puyorumnanaktan:

dünkü görüşmemi anlattıktan sonra okiciim yazdıklarınızı en baştan sööliim =)

evet dün eşimle buluştuk 19.00'daki görüşmemiz için tam 18.20 de hastanedeydik. danışmadaki kadının azizliğiyle kötü bir başlangıç yapıyorduk neredeyse. emre beye geldik dedik, e ama çıktılaaar dedi bize. ali (eşim) zaten çok gergindi o zaman gidelim dedi, ben arada kalıverdim. neyse ki bir yanlış anlama olmuş hemen alt kata yönlendirildik. emre bey bizi koridorda karşıladı ve odasına kadar eşlik etti. ilk izlenimimiz oldukça olumluydu. oturduğumuzda size nasıl yardımcı olabilirim dedi. ben beni hamile bırakarak dedim. o an koptuğumuz andır canlarım. gerginlik tamamen ortadan kalktı ve sonrası da güzel geldi. koccaman bir dosya hazırlamıştım eşimin ve benim tahlillerimizden oluşan. masasına bırakıverdim. oldukça panik atak bir hasta olduğumu söyledim. zaten benim jinekoloğumla aynı hastanenin farklı şubelerinde olduklarından benim hakkımdan ön bilgiyi almış kendisi. görüşmenin detaylarına gelince, bilmediğim bişi anlatmadı açıkçası. zaten kendisi de siz bu işin uzmanı olmuşsunuz zaten biliyorsunuz dedi. tek olumsuzluk benim hastane fobim. görüşme sırasında tansiyonum çıktı, nefesim daraldı, başım döndü, bir ara bayılmamak için dua ediyordum =( bunlar olumsuz yönlerim benim ama elimde değil. bu konuyu da cmt kendisiyle paylaşıcam tabi. herşeyi anlattı. tek embiryo koyulması gerektiğini yasaların bunu öngördüğünü söyledi. şansım azalacak mı dedim, çok çok az bir şanssızlığınız var tabi yok dersem yalan olur ama biz yasadan beri tek embiryo ile başlattığımız gebeliklerden sadece 1 ini sonuçlandıramadık dedi. blastokist (5.gün embiryosu) transfer edeceklermiş. zaten 1 senedir 3. gün embiryosu kullanmıyorlarmış.

işin özü, sadece geçen ağustostan beri denediğimiz için isterseniz 1 seneye tamamlayabiliriz dedi. beklememizi de önerdi. sizin hamilelik şansınız normal çiftlerde %20 ise sizde %8 %5 arası dedi. olumlu bir insan. bu cmt adetimin 2. günü kontrole gidicem, ali de tekrar spermiyogram yaptıracak ve ona göre tekrar görüşücez. ilaç olaylarını, uzun-kısa protokol olayını hiç konuşmadık zaten. herhalde onlar cmt gününe. 1,5 saat görüştük, ondan aklımda kalanlar işte tam bu kadar. panik atak hande bildirdi efem...

korkuyorum, endişeliyim, mutluyum, heyecanlıyım, karmakarışığım ama anne aday adayıyım işte. bir yola çıktım, beni yalnız bırakmayın sakın olur mu =)

adıyla bin yaşasın ismi gibi krallar gin yaşasın inşallahhh

canım allah utandırmasın yüzünüz gülsün inşallah
hemen başala , sakın 1 yılı falan bekleme, bu işler böyle tam gaz motive olduğun zaman girişeceksin, o 1 yılı bekle kısmına katılmıyorum % 5 yüksek bir şans olayı değil madem niyetlendin vakit kaybetme.. naçizane ben...

adıyla bin yaşasın ismi gibi krallar gin yaşasın inşallahhh

amin canımmmm aminnnnnnnnnn inşşş..:Saruboceq:

bu arada handeee anacım valla ne diyim ben senden accayip ümitliyim yaaa, beraber aşıcaz bu süreci inşşş. yani ne zaman tedavi fiilen başlarsa o ay sen annesin artık hayırlısıyla. valla çok inanıyorum ben içimde garip bir ümit var. kim bilir?

senam tam olarak seninle aynı görüşteyim. beklemek istemiyorum. zaten dr da bekle demedi. bence rahatlatmak için söyledi. çünkü gerçekten çok korkuyorum ve her halimle bunu ele veriyorum. beni yatıştırmak için olmayacak örnekler bile verdi. çabasını takdir ediyorum =)) zaten ben son olarak bizim durumumuzda tüp bebek gerekli değil diyebilir misiniz dedim, diyemem şartlar bunu gerektirir ama doğal yolla olmaz da diyemem, belki 3 ay belki 3 sene sonra o da olabilir ama asıl sorumuz şu beklemek ister misiniz? dedi. ve cevabını hepimiz biliyoruz. şu an için en önemli sorunumuz benim hastane fobimi ne yapacağız bakalım =)))))

tam gaz motive değilim aslında tam olarak yusuf yusufum. sanki bu ay hamile kaldım da aaa bunların hepsi boşunaymış diyecekmişim gibi hayallere dalmışken yakalıyorum kendimi. bir garip hallerdeyim, Allah sonumuzu hayır etsin =)

oğuzhan hayırlısıyla sağlıkla gelsin, adıyla yaşasın inşallaaaah maşşaaallllaaaah =)))

canım ilknurum inşallah dediğin gibi ben de anne olacağım inşallah ama çok korkuyorum doğal mı bilmiyorum. sanki ilkim sanki tekim peeeh. ne kıymetli totom varmış beee =)))))

ehh toto kıymetli şekerim bakınız şekila 1- BEN (
ama senin durumunla bunun bir ilgisi yok. ben gelir tutarım senin elinden hastanede üzülme sen. hemi de bir tane uğurlu tacım var benim üstünde uğur böcüğü tüp tedavisinden evvel aldım onu ben, her kontrolde, her operasyonda başımndatakılıydı. tahmin edersin ki doğumda da onu taktım. fotolara bak anlarsın kırmızı :))))

onu sana vericem ... iyi sakla sonra ben 2. yi yaparken geri almam lazım ama :kedi:

canımsın yaaa.. valla ne desem bilemedim öyle duygulandım.. salak salak bakıyorum ekrana. ne güzel insanlar kazanmışım ben burda. şansızlığım sandığım şeyde bile bir hayır varmış, sizleri bulmuşum.

Senam Doruk'umu sana getiren uğur böcüğü belki bana da bir melek getirir. getirmese bile senin bu sıcacık önerin, yüzünü canlı canlı görmemiş olsam da yüreğini tüm sıcaklığıyla hissettiğim bir dost getirdi...

gerçekten gelip elimi tutar mısın, Doruk cum da agu der mi =)))))

iyi ki varsın, iyi ki varsınız. evelallah bu işi de halletcez hep beraber.

handeciiiim, sena cok güzel bir rüya görmüs ..bence bu iste bir hayir var...sizin icin olumlu güzel seyler olacak gibi görünüyor canim...Allah rast getirsin

inşallah canım benim umarım öyle olur. dualarınızı eksik etmeyin noolur. ben de hepimiz için hayırlısını diliyorum daima =)

Handecim hayırlı olsun diyeyim önce. Bu görüşme ile kocamaan bir adım attın bence. Sena gibi bende gelir elini tutarım canımcım, hiç korkma sen. Zaten korkacak birşey de yok, bebeğine kavuşmak için azıcık uğraşacaksın o kadar. Annelik kolay mı di mi ama :)))

senemim inşallah dediğin gibi uğurlu bir ay olcak bu ay. benim de içime öyle doğuyor neden bilmem =)

rahim filmi konusuna gelince arkadaşlar. çok yakın bir arkadaşım çektirdiği ay korundu. nedeni o ay radyasyon alıyor olmak ve enfeksiyona çok açık olmak. belki gereksiz bir korku diyebilirsiniz ama çektirmem gerekirse o ay kesinlikle korunmadan duramam ben. benim dr. um da o ay korunmam gerektiğini söylemişti bu da benden bir bilgi olsun =)

Hamile hanımlar ve sevgili annecik Sena bir bakın bakayım bana.. ben şimdi 5+6 hamileyim ya, ultrasonda keseyi görmesem asla inanmam. Geçen hafta az da olsa belirtilerim vardı bu hafta hiiiiççç.. Canımı sıkıyor bu durum.
Tek farklılık: akşam 21h30 fosur fosur uyuyorum ve göğüslerim şiş ve damarlı.
Öyle kokularmış, mide bulantısıymış, ağızda tat değişmesiymiş hiçbirşey yok.. Acaba diyorum benim bebeiş büyümekten vaz mı geçti. Arada karnıma ağrı girerdi şimdi o da yok...

Evhamlıyım ben evhamlı, aklıma sürekli kötü kötü şeyler geliyor. Ne yapacağım ben 17 Nisana kadar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…