ocuk istiyorum ama...

ay sana benzese keşke canımmmmmmm keşkeeeeeeeeeeeeeopuyorumnanaktan

canımmmmmmmm opuyorumnanaktan güzel annesine benzesin gözleri, yakışıklılığı da babasına inşallah. senanın doruk u biliyorsun babasının kopyası senden de öyle birşey bekliyorum ben. copy ettin çok yakında paste edeceksin hayırlısıyla sağlıkla inşallah:))))) e sonra sıra bana gelecek sizi aradan çıkarayım diye bekledim ben zaten :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:

canım benim yaaa sıra sana da gelecek elbet. valla ben bu siteye üye olalı beri şahsen ne mucizelere tanık oldum, senin mucizelik işin de yok normal yoldan bile olabilir canımcım. sıramızı savcaz biz sonra siz dökülceniz arkamızdan inşşş hayırlısıylaaa..:Saruboceq:

valla yavrucum devlet buba 35 yaş altına tek embiryo diye ısrar etmeye devam ederse, kendi kendine 3 embiryo transfer eden ilk türk anası olarak literatüre geçeceğim kesin, bunu mucizeden sayar mısın onu bilemicüüüüm :)))))))))))))))

ayrıca o güzelim dileklerine amiiiiin diyorum canım benim.

hahhha topiğin delüleri olarak gene toplandık yazışıp çizişiyo muyuz :))
Handem seni kızdırırlarsa sen git bi Kıbrıs tatili yap 5 yıldızlı aradan da ikizleri alır gelirsin :))))

ılknur cum senin oğlanın gamzesini bilmem ama boylu poslu olacagi asikar bu haftada 48 cm maşallah diorummm anasına bak oğlunu al !

heee bu arada son bombamı patlatayım hemen , blog yazıcam anacım benim helin avşar dan neyim eksik ??!!??? nie helin demeyin aklıma kapasitesi düşük ilk o isim geldi :))))))

Oğlumla benim ruhsal manevi delü sıkıntılı çatlak maceralarımızı yazıcam , sonra da bastırır ilerde kitap yapar ona armağan ederim, hemi de ekonomik bi hediye olur nassııı ???

zemuszemus

senam yaaaw balayında da kıbrıstaydık bu bir işaret olmalı :)))) yavru vatan da yavrulayıp gelcem en sonunda haklısın da şu yumurta toplama işinden çok tırsıyorum sana ihtiyacım var bacım yaaaa :)))))))

savol cicim doruk paşamın izinden gelioz az daha sıkarsam dişli, bıyıklı çocuk doğurabilim. :jeyyar:aklinialirimsmile

senam yaaaw balayında da kıbrıstaydık bu bir işaret olmalı :)))) yavru vatan da yavrulayıp gelcem en sonunda haklısın da şu yumurta toplama işinden çok tırsıyorum sana ihtiyacım var bacım yaaaa :)))))))

hahhahahaaa yavru vatanda yavrulamak heee delüsün kız sen.. :roflol::roflol:

Son düzenleme:
ahahaha biri bebesine 3,5 aylıkken diş çıkarttırır, biri bebesini doğuma 55 gün kala 48 cm e ulaştırır ben de bu iki şahsiyeti örnek alarak yavru vatanda tedavinin akabinde yavrulayarak gelicem işte. kısa protokol mü ne haltsa ona yeni bir boyut kazandırıyorum xxs protokol fena mı :roflol:

selam kizlaaaaar, nabersiniz bakaliiim?
islerimi bitirdim geldiiiiiiimopuyorumnanaktan
handecim senden ve nur dan baska ugrayan olmamis galiba...
hehehe dedigin gibi bu topic in bebekleri süper bebekler olarak tarihe gececek ..hihoyyyt

merhaba canım opuyorumnanaktan

yok yok sena annecik de burdaydı hakkını yemeyelim. biz topic in 3 delisi olarak (biri karnı burnunda, biri doğurmuş diş problemleriyle uğraşıyor, biri de yumurta peşinde koşuyor :)) çevirdik geyiğimizi :)) herkesler iyidir umarım.

ama sinem annecik beni geri çağırdığına pişman olmuş olabilir :roflol:

Selamm hanımlarr gece kuşunuz döndüüü...

Kusuruma bakmayın ihmal ettim buraları, ama hanımlar benim işler bi sarpa sardıki sormayınn, artık dün son damlayıda patlatınca ben kriz benzeri bi şey geçirdim ama bugün biraz daha iyiyim. Şimdi dünya mı yıkıldı diyeceksiniz evet haklısınız benim bu sıralar aksiliklere tepkim aynen böyle oluyor gören dü nyam yıkıldı sanıyor. Şöyleki atama işimde çok ciddi bir pürüz çıktı, kurunun yanında yanma durumlarııı, müsteşar sinirliymiş tüm tayin istekleri reddetmişşş tabii benimkinide. Kaldım mı ben bi başıma Karamandaa, oyyy çıldırdımmm, bakanlıkta daire başkanının karşısında kan kıyamet ağlamaya başladımm, ama ama siz bana söz vermiştiniz diyee, tabii herkez panik oldu ziraa ben göbeşimi tuta tuta hıçkırıyorumm, ayy rezalett.. Neysee işte herkez telkinlerde aman yapmayın etmeyin halldeceğiz şöyle yaparız böyle yaparız, siz biraz zaman verinnn vs vs vs söonuçta bana heyet raporu alma yolları gözüktü, iki gündür hastanedeyim, iyi haber rapor alabileceğim ama tam olarak kaç gün olabilecek bilmiyorum zira pazartesine kaldııı...

Bi yandanda kocişde yanımda değill tabi bu krizi koca olmayınca annemde patlatmam ayrı bi üzüntü vesilesii... Kısaca bu sıralar kızçemi çok fenaa üzmüş bulunuyorummm, çok üzülüyorumm ama bi türlü kaybettiğim sükunetime kavuşamıyorum. Anlayacağınız bu sıralar başımda gönlümde ruhumda pek karman çorman, ama en kısa zamanda eminim ve inanmak istiyorum herşey yopyolunda diyerek bomba gibi olacağımmm...

eee sinemm e sinemmmm
biz sana o halde tek başına oralarda zorlanabilirsin dedik di mi :)))
Ama hallolacak içimden gelen ses bu biraz zorlayacaklardır seni, makbuzdu yok evraktı yok protokoldü bilmem neee ama hallederler hamleliğini de göz önüne alarak, sakin olmaya gayret et lütfen .Kızcağız ağlama krizlerinden etkilenebilir, ben bir ara çok ağpladım çok det ettim herşeyi biliyorsunuz oğlan doğdu hemen de kolik ! Çok etkileniyorlar lütfen iyi düşünmeye gayret et.

yaaaa bu diş çıkarma işi çok zor bea!
alt 2 dişini çıkardı çıkarmasına da hala çok kaşınıyor , ağzımızdan devamlı salyalar akıyor ne bulsa ağzına götürüyor hadi buraya kadar tamam da salyayı temizlemezsen cildi tahriş oluyor diye elimde ıslak mendil habire başında nöbetteyim. SOnra acısından doğru dürüst uyku da uyuyamıyor, uykuya dalması bir det en az 1-2 saat uyuyunca da 1 saat sonra kalkıyor. ben 1 saat uyuyp 2 saat nöbetteyim. Haliyle serseme döndüm yaaa kafamçokkarıştı

Haa bir de tosun oldu bu bee, 6,5 kg oldu sürekli kucata sakinleştirmeye çalışmak demek kopan bel kasları demek.. benimkilr kesin koptuuuuu

İyi geceleeeer :)))gerçekten de bebiş büyütmek zor işmiş ya!!doruk ele avuca sığmıyordur artık??bir de diş faslı , vay annesinin haline..bilmiyorumkismile.

bebişin anne karnına düştüğü andan itibaren başlıyor tüm fedakarlıklar..annelik gerçekten de zor ..annelerin hakkı ödenmez derler , kesinlikle doğru..
bebişlerin büyüme aşamalarını öğrendikçe, çevreden görüp duydukça; geriliyorum aslında... sonra bebişimi doğurduğum,kucağıma alacağım ve mis gibi kokusunu içime çekeceğim günü düşündükçe tüm zorluklara değer diyorum...

Haklısın Sena annecik bende biliyorum ama benimki biraz karışık bi durumm, bu işi birazda maddi anlamda ciddi bir düzelme sağladığı için ve olabilecek en üst noktalardan güven alarak kabul ettim. Ama malesef bilemediğim bir aksilik banada vurdu ve normalde soğukkanlı kalabilecekken sanırım birazda hormonal olarak durumu çok ağır karşıladım. Neyseki hezeyanım bir günle kaldı ve devam ettirmeme iradesini gösterebildim, herşeyi oluruna bırakmış durumdayım, 45 gün rapor sonrasıda doğum öncesi izni sonrası doğum sonrası Allah kerim... :sm_confused:

oyyyy doruk bebiş ne zaman büyüdüde iki dişi birden çıktııı, amanınnn zaman çok hızlı yawwww, Allah kolaylıklar sabırlar versin annesiii

sinemcim Allah kolaylık versin sana, inşallah işler yoluna girer. Tabi Senayı da unutmamak lazım,onun da işi zor. Bu arada Doruk paşa hangi ara diş çıkarmaya başladı yaa, o kadar büyüdümü harbiden. Şaştım kaldım valla. Maşşallah paşama:)

Bu arada biz de dün 3lü testimizi yaptırdık, cuma günü alıcas sonuçları. Doktorumuz herşey yolunda dedi veeee bebişimizin kesin cinsiyetini sööledi. ılkinde yanılmış, oğluşumuz geliyo:)

ahahahaaaaa oğlanlar artıyorrrr :)))
hepinize hayırlı uğurlu olsun , sağlıkla gelsinler herşeyden evvel.
,Sinem cim benim sana güvenim galiba senin kendine olanından daha fazla, atlatacağını biliyorum , yavaş yavaş hepsinin üstesinen geliyotrsun işte o hormonlar var ya o hormonlar önce adamı allak bullak ediyo sonra Zeyna ya çeviriyor :))))
durmak yok yola devam Zeyna larım :)))

merhabalaarrr, günaydınlaaarr, güzel güzel haftalar topiğimizin tatlı hanımları... opuyorumnanaktan maşallah diyorum hepinize. baharın gelmesiyle herkes bi enerci dolmuş önüne gelen zorlukları halledip geçiyo bakıyorum.. bizde inş. mart ayını geçirince sizin moda gireceğiz bebişimlen. valla bu aydan hiç bi şi anlamadım malum mart ayı dert ayı biz muhasebeciler için kafamçokkarıştı hesap kitap kafamız ve bedenizmi epey yoruldu. bi yandan da az kaldı inş. sık sık gelip okuyorum ama yazmaya vaktim olmuyor -tatlicadiarzu- şu önümüzdeki haftayı da atlatayım faal olarak aranızdayım hanımlarr o zamana kadar hepiciiniz öpüldünüz opuyorumnanaktan

merhaba hanımlarrrrr uzun süredir bişiler yazamadım ama hepinizi görmek çok güzel zemuszemus Sinem ablam boş ver bak bebeğini düşün heeee çok stres yapma atanırsın inşallah bişicikler olmas Allahın izni ile sen sağ salim kucağına alda şu kızçeni gerisi hallolur inşallah diğer hamişlerede boll bolll ekmeli günler diliorum :)
Handeeeeeeee çok öpüyon seni haaaaa aklinialirimsmile
Sena hakket hangi arada diş çıkarmaya başladı yaff :) yoksa yaşınamı girdi alla allaaaaaaaaaaaa ya bu zaman dedikleri şey gerçekten süper hızla ilerliyor...

Bende bu aralar ev alma telaşına tutuştum eşimle sürekli planlar yapıp duruyoruz. Bakalım şu anki evimiz küçük olduğundan büyük bir ev olayı anlıycanız kredi işlemleri vs vs bir sürü koşuşturma bakalım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah :bbo:
Herkese güzel günler diliyorum sağlıcakla ve selametle kalın :)a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…