ocuk istiyorum ama...

canlarım bugün birşey dürttü beni gelip bakmak istedim ve tubayı gördüm. o kadar mutluyum ki beklemediğin için, bebeğinin özlemini çekmeden haberini alabildiğin için. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tubacım. dualarına da Allah razı olsun. ama benim için işler hiç de kolay olmayacak...

nurum paşanın annesi nurum, ben kendi şarkımı uzunca bir süre belki de hiç söyleyemeyeceğim biliyor musun...

cmt günü eşim sperm tahlili yaptırdı. pazartesi aldık sonucu. yıkıldık... o kadar ama o kadar düşük ki sperm sayısı. 1.000.000 en az 20.000.000 olması gerekirdi. çok üzüldü eşim hala da kendine gelebilmiş değil. ben ona destek olmaya çalışıyorum ama içim acıyor. sıkılmaması için türlü hikayeler uyduruyorum ama o da farkında. aşılama bile yaptıramayacağımız bir değer. 5 milyona çıkarabilsek aşılama yapabiliriz yoksa tek şans tüp bebek. kabusta gibiyim. sanki ben değil başkası bunları yaşıyor ve ben karşıdan izleyip üzülüyorum o kadar. testi tekrarlayıp bir ürologla görüşeceğiz h.sonu ve dularınıza her zamankinden çok ihtiyacım var güzel anneler ve güzel anne adayları.

sinem geçmiş olsun canım, sena dorukcuğumu kokla benim için, nurfeza tubacım, pelincim inşallah sizin haberlerinizi en kısa zamanda alırım. ne zaman uğrarım bilmiyorum ama kalbim sizinle. sağlıcakla...

oy oy oyyy kıyamam ben sizeeeee. Yapmayın n'olur, hemen demorolize olmayınnn. Beni kendinize pay biçin, lab. sonuçları çok farklı çıkabiliyor, bir yere bağlı kalmayın ve sanırım zaten kalmayacaksınız daa. Hem diyelimki öyle pek bildiğim bir konu değil ama nelerin nelerin çözümü bulunabiliyorr. Bütün kalbimle herşeyin iyi gitmesi yolunda dualarım sizinleee :Saruboceq: Buarada iş birazda sana düşüyorr, biliyorum çok yorgun ve sıkkınsın ama gayret, erkekler hepimiz biliyoruzki çocuktan beterlerr, şimdi moral çok önemli moralini bozmasına izin vermee, Allahh size kolaylık versin anacım ne diyimmmm :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım benim içerisinde bulunduğun durumu anlayabilmeye çalışıyorum. gerçekten bebek özlemi çekmek ve arada hep engellerin olması dayanabilecek bi şey değil. Allahım hiç birimizi evladı ile imtihan etmesin. benim için bu ay bebek ihtimali yok denecek gibiydi tatlım. geçen ay tedavim bitmişti ve çok şükrediyorum Allahım bi mucize gönderdi. sende biliyorsundur hiç bir bebek tedavisi moral bozukluğunu kaldırmıyor. doğal tedavi yöntemleri uyguluyor musunuz bilmiyorum ama forumda dolaşmış isen sizin durumunuzda olup doğal yollardan hamile kalanlara rastlayabilirsin canım benim. erkekte sperm bozukluklarına karşı saraçoğlunun keçi boynuzu ve havuç kürleri var ve inan hem sitesinde hem de bu forumda millet teşekkür ede ede bitiremiyor kendisine. çoğunun tüp bebek tek çözümü iken doğal yolla hamile kalmışlar düşünsene.. dediğim gibi denediniz mi bilmiyorum ama şayet denememiş iseniz tavsiye ederim.

Allahıımm tez zamanda sizinde yüzünüzü güldürür inş.:Saruboceq:

bu arada sayfamızda tuba iki tane ama biri ben değilim kızlar :kedi: bi kaç kere daha karışmıştı :kedi: benim ismim feyza..

şimdi sırayla yazıcam gene allah sizi ne yapsın 2 dakkaaaaa boş bırakılmıyoo yaawwwwwwwwwwwwwwwwwwww :)))

Portakalım benim,
hakikaten her katılımcı ile bu topik iyice ballanıyor tatlılaşıyor, allah hayırlı uğurlu sağlıklı evlat versin, aslında o değerlere 2 tane bile vermiş olabilir, bakalım ne çıkıcak sonuç :))))

Hande cim sana sadece keçiboynuzu diyorum, bu forumdan Nesrin diye bir arkadaşım var, sperm sayısı yerklerde sürünen eşi 3 ay boyunca keçiboynuzu kürü yapmış, geçen ay kontrolde doktoru bu adam aynı adam mı spermi tavana vurmuş demiş ...!!!!! Yeşim diye başka bir arkadaşım şu an onu yapıyor, sen de denet eşine lütfen ne kaybedersin ??? üzme güzel canını lütfen ..

Atk senin hamişliğin nasıl gidiyor, keyfin yerinde mi ?

Sinem cim yaa çok üzüldüm senin hastalığına, sen kendine çok iyi bakmalısın şimdi uzaklara da gitme ihtimalin vari, oralara kadar toparlan canikom

Nurummm Tıfff ım nerde lenn Batur un fotosu çatlarım ben şimcik, hemen yollayıver Face den hade bakeeemm

Tuba sen gez gez gez , ikizleri ne zaman yapıcan merak ediyorum , senden korktum ben yanlız her ay 2 defa tutturabilir misin acep :)))

Pelin i özledim ben..Nerde bu kız yaww

melabaa güzel hanımlarrr...

Nasılsınız bakemm, bugün Ankara fena kasvetli, çamur gibi yağmur yağıyor ara ara. Bende bugün itibariyle odamı masamı toplamış bulunuyorumm. Eh nede olsa son dört yılım burada geçti insan bi tuhaf oloorr haliyle bilmiyorumkismile ama dün müdürüm beni yine ve hala göreve göndermeyi planlarken suratına karşıı size kolaayyy gelsiinnnnn diyebilmek beni epey bi rahatlattı doğrusu :lepi: sanırım pek gözüm arkada kalmayacak gibi. Ya da pek bi apar topar gidiyorum daha anlayamadım durumun ciddiyetini, neyse işte velhasıl kelam bana yol göründü dostlar, umarım bu yolun sonu temize çıkarrr :Saruboceq:

Ve bi de malesef hala tam olarak iyileşemedim, sinüslerimi nasıl bir üşüttüysem boşaltamadım bi türlü mikropları, haliyle o da bitmeyen kronik bir başağrısına döndü kafamçokkarıştı

Bu arada Sena annecik gelmiş uğramış, hepiciğimize bi el atmışş, sağolsun varolsun. Anniş bebiş nasıl azıcık düzene girdiniz mi? Ne kadar zor olabilirki diyen eşime hep sizi örnek gösteriyorum, ama tabii bizde yaşayıp anlayacağız dünya kaç bucakmış. Bu arada Nur hocamın Bartusu pek bi çirkinmiş yawwww

Handecik bugün daha iyisindir umarımm, bak bilen biliyor şahane reçeteler var burada, yenicez bu canavarıda siz hiç endişelenmeyinnn..

Yeni anniş Feyza züper bir değer 250. Daha mense süre varken üstelik benim ilk ölçümde 49 du ve doktorum bi türlü evet hamilesin diyememişti 3300 lere gelinceye kadar, yoksamm topiciğimize ikiz mi geloorrrr :ecrin_bebek:

İşte böleeee, hadin bakalım hepiciğinizden güzel güzel haberler bekliyorum, bu sıralar çok sık giremeyebilirim nete, hafta sonu Samsuna gidip ev arayacağız, sonrada taşınma çalışmaları başlayacakk, topiciğimizi siz ihmal etmeyin hanımlar lmaz:

şimdi sırayla yazıcam gene allah sizi ne yapsın 2 dakkaaaaa boş bırakılmıyoo yaawwwwwwwwwwwwwwwwwwww :)))

hahahhaaa görüonuz mu sena geliyorum demiş bu seferr hepimize yetti valla kenarda minik bebiş, performansından hiçbişi kaybetmion valla sana maaşallah demim de kime diim anacımmmmmmmmmmm. süper anneeee!!:lepi:

handecim sana kızlardan farklı bişey yazmıcam bende çünkü onlarla aynını düşünüyorum. haber ilk duyulduğunda herşey imkansızmış gibi gelir ama yaşama tutunmak, zorluklarla mücadele etmek de böyle bişey işte ve hatta o kutsal annelik dürtüsü.. sen evladını sonuna kadar hakeden çok güzel bir anne olacaksın canım benim. bu bir son değil aslında yeni bir başlangıç bunu öyle kabul et. düşünsene artık her ay boş bir umutla beklemediğini bileceksin, ortada bir neden var ve çözümleri de mevcut. sena demiş, sinem yazmış, keçiboynuzu kürü ve kürden ziyade İbrahim Adnan Saraçoğlu diyorum (.) noktayı koyuyorum. ben o amcaya ciddi güveniyorum yaaa ailemden biriymiş gibi inanıyorum. incir kürünü harfiyyen uygulamıştım ama benim vaktim gelmemiş o zaman hamile kalamamıştım. bu ay da geçsin soğan kürüne başlarım diyordum ona gerek kalmadı, malum. keçiboynuzu kürünün ne mucizelere vesile olduğunu bende burda pek çok kişiden okudum. daha yaşın ne başın ne kızzzz elbette ki olacak hem bunu çok kısa zamanda haber alacağız allahın izniyle. uzaklaşmak iyi geldiyse devam et canım benim ama biliyorsun biz hep burdayız..a.s

sinemcim deme yaaa sende bugün itibariyle yepyeni bir hayata başlıyorsun haa? çok heyecanlı bir duygu olsa gerek. bir bebek, yeni bir iş, yeni bir şehir, yeni bir ev, yeni yeni yenii.. yeni kelimesi harika bir kelime yaaa bence hayatındaki yeniliklerin tadını çıkar canım benim. herşey çok güzel olacak inşallah.sositososito

bize gelirsek kızlar bizde oturduğumuz yerden ufak ufak hazırlıklara devam ediyoruz işte. bebişin mobilyaları geldi annemle iki gündür çamaşır yıkıyoruz, bugün de ütüsü var, malum ütüleyip kaldırıcaz artık dolabına. annem accık panik, benim oğlan da doktorumuzun yüreğini hoplatınca acele etmekte fayda var dedik nolur nolmaz. rabbim zamanında gelmesini nasip etsin inşallah. hepinizi çok öpüyorummmmmmmmmmmmm..
opuyorumnanaktan

meyaba kızlar :) Biliyom pek bir süredir yoktum işim fardı çok fena :)

Neler olmuşşşş neler vay anasını yaa pardon Sinem gibi vay annesini dicektim ama yok ya ben öle diyemiyom :)

Hande yazdıklarını okudum canım ancak eşinin etkilenmesi çok normal çok hassaslaşır belkide tüm kendinin gibi görür.. Ne olur eşini üzmemeye çalış yaptığını yazmışsın zaten Rabbim yardımcın olsun canım Doktora gittiğinde sonuçları gene bildir tamam mı...

Sinem valla hayatında şu kısacık sürede amma değişiklikler oldu yaa bi çocuk istiyorum ama.... dedin herşeyin değişti yaff...Hayırlısı ile çocuk oldu maşallah işlerde yoluna giecek Rabbim yolunuzu her daim açık etsin

Nur kıs oğlanın resmimi o yaa maşallah barekalah.. Ütü vs de başlamış oh beeee annede yardım ediyo izine de ayrıldın ne mutlu sanaaa Rabbim tamamına erdirsinnnnnn:))

Vee taze annecik ismi güzel feyzaaaaa kocana söledin mi kıs ne zaman söledin ? cevap ver hemen aklinialirimsmile naptı nasıl tepki verdi :)))))))))) sempatiksalakcinni ıKıZ gelioorrr :) :CüvCüv: :)))

Sena annem valla bir kaç ay sonra beni kimseler tutamazzzz tırırnım tırınım bu arada ben sirkeli su içorum çok fena afrodizyak etkisi var ahahahahahah ozamanda muhakkak içecem delikafadulden belkim o hızlan üçüz olum hihihihi :dance:

sirkeli su mu ?????????????????***
annem naaaptın sen offf demesi bile midemi bulandırdı bırak sen bunları tek evlat bile taşıması zor bakması daha zor valla tek olsun da sen sağlıkla taşı doğur , inan pek zor ben de istemiştim zamanında ama şimdi diyorum ki allah bilir hayırlısını ben 2 taneyi mümkün deil taşıyamazdım hele bakmak hiç bakamazdım aynı anda... sen bir olsun bizxim olsun de caniko

çirkin Batur çirkin Batur diyelim de nazar değmesin paşa ya
28. haftada çamaşır yıkamak için çok erken ama bakarsın senin oğlan süpriz yapıverir.. bu durumda 1-2 tane ne olur ne olmaz prematüre zıbın al sen, olmazsa da sadakan olsun diye bir fakire verirsin oğlan normal kiloda doğarsa.. son dakikada insanın eli ayağı çok dolanır neme lazım 2 tanecik tulum body aliver sen madem böyle bir risk var...

Tuba nın şu lafını pek tuttum aynen de ööle seni özetliyor
Bir kere çocuk istiyorum ama dedin bak 1 sene geçmeden hangi noktadasın :))
Yolun açık olsun şekerim Samsun larda bakalım nasıl bir macera bekliyor seni :))

var kız var premature donu bile var benim oğlumun, o erken gelmesinde ben sadaka vermeye razıyım. :dilcikar:

merhabalaar forumumuzun güzel hanımları opuyorumnanaktan herkeslere güzel güzel günler diliyorum opuyorumnanaktan

gördüğüm kadarıyla bir telaş almış gidiyor bizleri. sinem annecik yeni bir hayat başlıyor demek ailenizin yeni üyesiyle beraber.. alışmak zor olur mu bilmem ama inş. umduğunuzdan daha güzel bir gelecekle karşılaşırsınız. yerimseniben

nur hocam bu resimdeki batur değil mi :ecrin_bebek: benim iş yerindeki bilgisayar ekranı yüzünden epey bir esmer görünüyor ama eve gidince tekrar tekrar bakacağım yakışıklı batura bu arada isim ciddi ciddi batur oldu galibaa delikafadulden
sinem anne sizde henüz isim arayışları yok mu yaaa hihoyyyt bana bebiş işinin en hoş yeri gibi geliyor isim macerası sositososito

sena annecik ev ve bebek hayatı seni iyice hareketlendirdi anlaşılan. doruk bey nasıllar keyifleri iyidir umarım yerimseniben

tubişcim bu sirkeli su işini neden daha önce sölemedin ki yaf :kedi: biraz daha etkili çalışırdık dicem çalışırdık çalışırdıkta sonu ne olurdu ona bi şi diyemicem sırnaşık şey bu haliyle bile bende vahim durumlar var yannee delikafadulden

bu arada haftaya ilk doktor kontrolümüze gidiyoruz anacım hihoyyyt çok heyecanlıyım bakalım bizim ufaklıkın keyfi nasıl ya da ufaklıkların :1shok:

gelelim babamısaaaa Şeniz tubişcim geçen akşam babamısa söyledik bebişimizin yola çıktığını ama zaten benden haber bekleyerek sabırsızlık yaşarken nasıl böyle şok oldu onu anlayamadım bütün bir akşam şoktan kurtulamadı kocişim :teytey: acayip zevkli bişiimiş böyle bir haberi vermek şakkıdı ve şimdi yine en zevkli zamanlarım çünkü babamıs her işe koşuyor beni hiç yormuyor :CüvCüv: bakalım kaç gün sürecek naniknanik

Son düzenleme:

şekerim sen o babaya ikiz ihtimalini sööledin mi :)))))

Selams hanımlarrr...

Hızlıca herbişeyleri okudum, maşallah keyifler yerinde gibi gibi... Bi handecik artık biraz daha iyi hissettiği yolunda bir haber verse içim çok rahatlayacak :Saruboceq:

Bana gelince malumunuz macera bu akşam başlıyor, yola çıkıyoruz... Hepinize olumlu mesajlarınız için ayrı ayrı teşekkürederimm. Nur hocamın dediği gibi gerçekten yenilerle dolu bir başlangıç olacak bu seferki, umarım tüm yenilerrr bize iyi gelir tabii en önemlisi minik meleğimm... rabbim onu bize sağlıcakla bi ulaştırsın biz tüm başka sıkıntıları atlatırız evellallah :Saruboceq:

Şimdi koştur koştur valiz hazırlamaya kaçıyorum, hafta sonu yok olmayın topiciğimizi yalnız komayın olar mııı, öptüm hepiciğiniziiii :1hug:

hanımlaaarrrr merhabalaaaaarrr opuyorumnanaktan
hanisiniz yahu kimsecikler yok ortalarda. forum sayfamızın sakinleri pek yoğun geçirmiş hafta sonunu.. huuu nerelerdeyiz yahuu :sinifsinif: sinem anne gelince ne diyeceğiz benneyaptımki

hayırlı haftalar olsunnnnnn nasılsınız güzel anne ve anne adayları ve aday adayları :))))))))))))
feyza malum ya sena oluşla uraşıo, Sinem taşınıcak samsuna gitti, Nur desen hazırlıklarla uraşıo , hande de tahlil sonuçları tedavi vs onlarla uğraşıyo Allah yardımcıları olsun...Bende hafta sonu paso geziyorum işte sen neler yapyon aslında heee :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…