ocuk istiyorum ama...

Feyzacim tesekkür ederim, umarim ikinci güzel haberi de bu ay içinde alirim canim.
Hayir kür vs. hiçbirsey yapmadik bu ay, hayirlisi olsun diyorum sadece.10-15 gün icinde olumlu olumsuz bir sonuc alirim ama ilk seferde de bebisin gelmesini pek ummuyorum.ilk bebegim bir sansti, mucizeydi, süprizdi..her istedigimiz an bu mucizeye sahip olmak...:uhm:su an o bebisi istedigim icin bana gelmesi biraz zaman alabilir yani! bilmiyorumkismile

Allah acill şifalarr versinn tubişimmm, ahh çok zor olsa gerekk herkes herşey bi yana anacıklarımız bi yanaaa. Eminim ve umarım en kısa zamanda iyileşme haberleri alacağızzzzz :Saruboceq:

HAdi bakalımmmmmm tabana kuvvettt, sizin artıkk bahtınız açılmışş prensess kesin yola girmiş durumdaaa, bu ay olmasa sonraki ayyy kesin kesinnn, tecrübeyle sabittir şekerlerr bizim kuzumuzzz mucizevi gücüyleee böyle teker teker işlerimizi yoluna koydu ve koymaktaaaa, sizinde öyle olacak biliyorumm kesinn :lepi:

tugbacim cok cok gecis olsun, acil sifalar dilerim canim..annecigine iyi bak, dualarim sizinle ...yerimseniben

sinemcim agzindan bal damliyoropuyorumnanaktan
insallah güzelim, hersey daha iyi olsun, hemde hepimiz için..yerimseniben

Geldim geldim, ancak :))) Çok güzel bir gündü bugün, bebeğimizi gördük. Kendisi çok hareketliydi maşallah, tabi annesi muayene öncesi bir magnumu mideye indirirse başka türlü olmazdı :)
78 mm olmuş teyzeleri ve ense kalınlığı 1,86. Doktorumuza göre herşey harika gidiyor. Yarın sabah 2'li test için kan vereceğim. Haftasına göre yaşıtlarından daha iyi gelişmiş.
Veeeeee baktık baktık ama pipi göremedik. Şimdilik yüksek ihtimal bir KIZ geliyor :))) Henüz çok sevinmiyorum. Bir sonraki randevumuz 21 Haziran'da. 17. hafta içinde olacağız. O zaman kesinleşir.
ışte böyleee :))

Sıbel'cim güzel haberlerine çok sevindim. Bizi dinleyip ertelememekle de iyi yapmışsın (kendimize pay çıkaralım di mi ama). ınşallah bebeşin de sizi fazla bekletmez ve en kısa zamanda göbişine konuverir.
Aklıma geldikçe bebek isteyen tüm arkadaşlar için dua ediyorum zaten. Umarım benim listemi beklemeye gerek kalmadan sen 1-2 ay içinde güzel haberi verirsin.

Nur canım annene çok geçmiş olsun. Anjiyodan güzel sonuçlar çıkar umarım.

Hepinizi çok öpüyorum...

vayyssi züperrrmişş ense kalınlığıı herbişeyi çok iyiii, maşallahh annesii maşallahhhh

Canim gözün aydin, güzel haberler verdin bizlere..masallah hersey gayet güzel görünüyor.belki bir prenses daha geliyor desenezemuszemus aman saglikli olsun cinsiyetin hic önemi yok gercekten..yerimseniben

umarim pelincim en kisa zamanda, bende sizlere hayirlisiyla güzel haberler veririm..hamilelerin dualari kabul olurmus bu arada..öyle derler opuyorumnanaktan

pelinciimm gözün aydın canım.. çok mutlu oldum, inş. bu süreci sağlıkla tamamlarız ve kucağımıza alırız bebişlerimizi.. kaydirigubbakcemile5

merhaba kızlar pelinin heyecanına kapılınca birden dalıverdim ortalığa kaydirigubbakcemile3 bende de şahsi bi heyecan fırtınası var ayrıyetten yerimseniben bugün öğleden sonra bende bebikimi görmeye gideceğim.. inş. iyi haberlerle gelirim..

tubacım annene için acil şifalar diliyorum canım. Allahım ameliyatını sağlıkla ve sorunsuz bi şekilde atlatmayı nasip etsin..

görüşmek üzere hanımlar.. kendinize iyi bakın.. opuyorumnanaktan

ooo dr a giden gidene..yerimseniben
hadi bakalim feyzacim , sen de güzel haberlerler git ve gel.opuyorumnanaktan

amanınn ne güzelll kontroller peş peşe geldiii, hadi bakalımmm herşeyy haftasıyla uyumluu bomba gibidirrr inşallahhh. Bu arada sen hiç şu testlerinden bahsetmiyorsun ya da ben atladımm. Üçlü taramanında yapılmış olması lazımm hatta bu yakınlarda da ayrıntılı ulrason zamanıııı. Ahhh kendi geçmişime döndümde benim için o zamanlarr 11. haftadan itibaren az biraz kabus gibi geçmişti, şimdi sona yaklaştıkça ve ak koyun kara koyun netliğeee geldikçeeee aynı buhranlarıı bir türlü içimden atamıyorummm ve tek söylediğimmm niyee amniyo yaptırmadımmm. Offff geri dönüşü olmayan anlar bunlarrr, eşim sağolsun buhranlarımla çok iyi başediyorr ama geçenlerde bi akşamm bu mesele için yeterince zaman harcadık ve beni çok üzüyorr diyinceee iime gömülüverdimm. Doğruuu, sonuçtaaaa bu testlerr tamamen bir istatistikk ve 3000 de 1 ihtimal çıkmasııı o bir kişi için bunun geçerli olduğunu gösteriyorrrrr. Amannn neysee nerde geldi bu saçmalıklar şimdi aklımaaa gidin başımdan gidinn bakimmmm klava:

ben şimdi kocacım için kurabiye yapmaya gidiyorumm, yalnız son derece trajikomikk olacak çünkü kendisi damla çikolatalı kurbiye olsa ne güzel olurdu derkenn ben evdekii var olan malzemelerden ona kaşar peynirli tuzlu kurabiye yapmaktayımmmm sırnaşık şey Ne yapayımmm evde damla çikolata yok ve hava dışarı çıkılamayacak kadar sıcakkkk :jeyyar:

oyyy dua listemizeee yeni isimler katabilmek ne güzellll, heyecanla bekliyoruzzz güzel haberininnn, dualarımm tüm istiyenlereeeee :Saruboceq:

ben de o listede olmak istiyorum artık ama hep bişeyler çıkıyor. moralim çok bozuk şimdi de fissur çıktı başıma çok bela bi durumbenneyaptımki

ben de o listede olmak istiyorum artık ama hep bişeyler çıkıyor. moralim çok bozuk şimdi de fissur çıktı başıma çok bela bi durumbenneyaptımki

canım yaa çok geçmiş olsun.. doktora göründün galiba değil mi? ne diyorlar bi tedavi uygulayacak mı? :1no2:

bu arada bende gelmiş bulunmaktayım hanımlaarr... öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. doktor teyzemize gittik ve mutlu mutlu döndük.. canım kızımın keyfi pek yerindeydi yan gelmiş yatıyordu.. maşallah haftasının bi 10 gün kadar ilerisinden gidiyo bizim yavrucak ve tontiş tontiş olmuş dedi doktorumuz bakalım 15 gün sonra ayrıntılı ultrasonumuz olcak ve düşününce heyecana kapılıyorum. biz ikili test yerine bi kere daha girmiştik ayrıntılıya ama o zaman taslak halindeydi vücudu.. şimdi eli, yüzü, parmakları.. herbişeyi olmuşmuş tatlımın ve kıpır kıpır durmuyo bi dakka.. boshayallersmile anneciii yesin onuu.. bu arada sinemcim burada da yazmış olmam lazım ben aslında o ihtimal testlerini yaptırmak istemiyordum ve netekim 2li ve 3lümüz olmadı ama 1 ay kadar önce 4lü test yaptırdık. çok şükür riskimiz düşük çıktı ve bunu da bu şekilde atlattık.. sanırım şimdi ayrıntılıyı da yaptırınca bi aksilik çıkmazsa bi tek şeker yüklemesi kalacakk..

hadi bakalım hepimiz için hayırlısı.. kaydirigubbakcemile2

annesi bi maşallah desin kuzucuunaa :kedi:

Feyzacim hersey süper desene yerimseniben masallah prensesimize

bisi soracagim; 2 li ve 3 lü testi yaptirmadan direk 4 lü mü yaptirdin onu anlayamadim??

cok gecmis olsun aslicim, nerden cikti bu fissur simdi..bilmiyorumkismile sirasimiydi? neyse cnm hemen tedavini ol, kurtul bir an önce...ve sonraaaaaa birlikte ...:CüvCüv:

oyyy dua listemizeee yeni isimler katabilmek ne güzellll, heyecanla bekliyoruzzz güzel haberininnn, dualarımm tüm istiyenlereeeee :Saruboceq:

sinemcim bosu bosuna kendini eritip bitirme lütfen .bebisi de kivrandirma icinde..hersey gayet iyi ..neden simdi böyle vesveseniyorsun ki!klava:

sen simdi git, güzel güzel kocisine kurabiyeler yapin kizinla.. oooh sonrada hepbirlikte afiyetle yiyin..gerci esin cikolatali beklerken, kasarliyla karsilasak ama olsun, ama eminim ki keyfile yiyecektir.yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…