ocuk istiyorum ama...

şekerim senii Senanın listesinden buldumm ve davet ettimm bakalım teklifimi kabul edecek misinnn? :jeyyar:

günaydin fistik, simdi face e girebildim, ekledim seni...opuyorumnanaktan
kizinla sen cok sekerdiniz bayildim o resme...

hayırlı uğurlu olsunnn.. burada henüz birinciyi hakedememişler topluluğu olarakkk size sabır ve güç kuvvet dilerimm. Bu arada reklamda ciclerde güzel yaniii

tesk ederim canım allahım isteyen herekese varsin bakalım önümüzdeki ay denemelere başlayacagızbayanssulusmile

selam hanımlaarr... opuyorumnanaktan

çook güzel bi hafta sonunun ardından ilk iş günündeyiz kızımlaann.. biraz yorgunuz ama bu hafta doktor teyzemize de gideceğimiz için heyecanlıyız..

umarım sizler de iyisinizdir..

şimdik işlere bakmam lazım.. yine görüşmek üzere...

Son düzenleme:
ben yeni haftaya kötü başladım. iskenderundaki hain saldırı ve gazze sularındaki yardım gemilerine yapılan saldırılar fena midemi bulandırdı. böyle ..ok dünyaya çocuk yapmak hata mıydı kendimi sorguluyorum??mirmirmirmir

nur hocam yaa.. yorum yapmayacağım konulara değinmişsin (kayıtsız kaldığımdan değil yanlış anlaşılmasın, üzüntülerim sonsuzdur..) onu geçerek son cümlene bi soru ile karşılık vermek istiyorum. bu hepimizin ara ara düştüğü bi durum sanırım -böyle bi dünyaya çocuk getirmek akıllıca mı diye..- bilmiyorum yaa.. bilinçli ebevenyler olup bilinçli, eğitimli çocukları yetiştirmek, kötüyü iyiyi doğruca öğretebilmek, hep bir elden gücümüzce sayılarını çoğaltarak savaşmak lazım sanıyorum böyle(...)leri ile.. seninde benzerlerini düşündüğün kanısındayım ama hepimizin içine düştüğü bu sorunun da bi yanıtı olmalı.. bu boyuttan bakınca yorumun ne? en azından kendi ufkum için soruyorum..

:çok üzgünüm:

merhaba hanımlarrrr...

Kapkara bir gün oldu bugünn, ne densee boşşş. Kötü söz etme, bedduadan uzak dur diye büyüdüm ben ama şimdi içimden sadece lanet okumak geliyor. Neyse sanırım burası pek yeri değill, Allah herkezin müstehakkınıı versinnnn...

Bu arada Oğuzahan paşamızı ensesinden de olsa görebilmiş olduk çok şükür, maşşallahh annesi babasıı

evet kizlar gercekten de haftaya kötü baslattilar bizleri..önümüzdeki günlerden , yasayacaklarimizdan cidden endise duymaya basladim..

canım sinem bilir; o çocuk istiyorum ama derken ben de ona tıpkı senin dediklerini söylemiştim. fakat bu sabah yeni güne böyle haberlerle uyanınca sanırım gelecekle ilgili ümidimi kaybettim. pozitif bakamıyorum artık maalesef..

sanırım bunun bekara hatun boşamak sözüyle bi alakası var.. iş reele dönünce rengi değişiyo olmalı.. yarın bi gün yavrumuzu kucağımıza alınca bizim de kaygılarımız bu şekil büyüyecek..

nurcum sana cok hak veriyorum bakalim dunya boyle bir caniliğe sessiz kalabilecek mi! korunmasız savunmasız insanlara yapılan bir saldırıdan daha hayvani bir olay olamazkötükedihüso ben de çok kaygılıyım gelecek konusunda ve böyle bir ortamda bebek yapma düşüncesinde gel-gitler yaşıyorum ama sanırım ekmeklerine yağ sürmüş, hepten onlara bırakmış oluruz dünyayı bebek yapmayarak

Şimdi evimizin önünden bir grupp insan ellerinde Filistin bayrakaları, ağızlarında tekbir ve kahrolsun İsrail nidalarııı geçmektelerrr.... İnsanın tüyleri diken diken oluyorrr. Bu gemilereee en çok bu yüzden sevinmiş ve yüreklenmiştimmm, bağırıntıdan bir grupluktan kurtulmayı beceren yürekli insanlarrr daha gerçekçi daha olması zorunluu bir harekete geçmiştii ve arkalarında da dünyayı aldıklarını düşünerekkk. Amma velakinn ne olduuu dünyadann tıssss yokkk. Biz bile orası senin burası benimm gezmekte olan ................

offf konuşmak istemiyorummm ama dünyaa deliydii ve tımarhaneleik oldu diyee yaşamdan vazgeçmeyeceğimmm. sağduyulu, duyguluu, insan gibi insan olarakkk yetiştireceğimizzz çocuklarımızaa çok güveniyorummm. Tek üzüntümm onlara bu çirkinn ortamı anlatırkenn insanlığımdan utanmak zorunda kalacağımmmm

Bu arada 200. sayfamıza gelmişizzzz, diğer bembeyazzz sayfalarımızzzı özlem ve merakla bekliyorummmmm a.s.

Yarın öğleden sonra bebeğimi görmeye gidiyorum kızlar. Hatta eğer gösterirse kız mı erkek mi anlayacağız :)))
Ben bebeğimi bir umut olarak görmek istiyorum. Dünyayı onun geldiği bir yer olarak değil onun belki değiştirebileceği bir yer olarak görmeye çalışıyorum. Benim bu dünyaya yönelik bir amacım olmadı. idealist bir insan değilim ama kimbilir belki de benim görevim de bu dünyaya hayırlı bir çocuk verebilmek ve onu iyi yetiştirmektir. ımkanlarım dahilinde en iyisini vermeye çalışacağım... Moralinizi yüksek tutun arkadaşlar. Bizim gibiler hala var..

hadi bakalımmm bu gecenin güzel haberii olsunnn. İlk başlarda 4-5 haftada bir gidiliyor doktora ve ne kadar özlendiğini çok net hatırlıyorummm. Biz şimdilik 2 haftaya düşttük ve sanırım bu haftadan sonra her haftaya iner. Hoş artık komacan olduğumuzadannn pek bi şey anlaşılmıyor görüntülerden ama olsunn onun iyi olduğunu anlıyoruz ya yeter. Ahh bi dee unutmadannn umarım bendeki gibi karışıklık olmaz zira bana 12-13. haftada erkek bebiş geliyor denmiştii, halbukiii prensesss kendini salamışş meğersemmm Hadi bakalım hayırlısııı, ayy ne desemm kii 2010 prensessss yılıı olsunnn diyorummmmmm opuyorumnanaktan

Günaydinlaropuyorumnanaktan
Pelincim bende moralimizi yüksek tutma konusunda sana katiliyorum.Biz ve bizim gibilerin, bu kötü günleri bir nebzede olsa olumlu düsünerek, herseyin daha iyi olacagi inancindayim.kaydirigubbakcemile5

bu arada Pelincim nasil gidiyorsun bebisle?:CüvCüv:senin öyle bulanti vs.gibi problemlerin olmadi galiba??bebisin 2 li testleri ve ense kalinligi ölcümleri yapildi mi ?bahsetmedin de! yoksa ben mi kacirdim:bbo:

evet evet sinemcim ..bu sene prenses yili olsun.hatta bu aydan sonra hamile kalacaklarin hep prensesleri olsun boshayallersmile (benimde) saka bir yana saglikli gelsin, göbisime konsun bebisim.. baska istegim yok benim su anda

kizlar asil size benim icin önem teskil eden olaydan bahsetmedim..dün bahsedicektim ama dün yasanan hic de hos olmayan durumlar yüzünden dmur oldum ve sizlerle paylasamadim.:bbo:
gecen ay esimin is degistireceginden dolayi bebek yapmayi erteleme karari almistik biliyorsunuz, sonra sizlerin de desteginizle kafamdaki soru isaretlerini yararak, esimle konusmus ve "bebek kismetiyle gelir" düsüncesiyle yola cikarak fikrimizi degistirmistik.biz bu konuda calismalar yapmaya baslama niyetini kafamiza soktugumuz anda, esime istedigi bir pozisyonda is teklifi geldi, hatta bugün yeni görevine basliyor bile.hihoyyyt allahima sükür su an cok rahatlamis durumdayim.bebek kismetiyle geliyormus gercekten, kendisi gelmeden babasina, babasinin istedigi gibi bir is gönderdi bile. ve bundan sonra sira kendisinde.15 gün sonra kendiside annesinin göbisine konarsa, annesinden babasindan daha mutlu kim olur bu dünyada...hepinizi seviyorum, destekleriniz için çok tesekkürler kizlaropuyorumnanaktan

canım benim bende sana hak veriyorum.. sağlıklı, bilinçli ve eğitimli bireyler yetiştirip dünyayı bi nebze olsun yaşanabilir hale getirmek bizim ellerimizde..

yaa pelinciimm bugünün en iyi haberi senden geldi.. gözlerim doldu şu an.. Allahım sağlıkla, mutlulukla getirsin meleğini kucağına inş. ayrıntıları bekliyoruz ona göre..

darısı da sibelcimin, handemin, aslımın, tubişin ve isteyen herkesin başına.. opuyorumnanaktan

nur hocamın telaşını atlattık şimdi merakla topiimizin ilk prensesini bekler olduk sinemcim.. ilk zamanlar ve son zamanlar sık sık yapılan kontrol aralarında bile nasıl özlüyor insan değil mi? ya ben napim :sinifsinif: ayda bi görüyorum yavrumu.. o yüzden de yarını iple çekiyorum boshayallersmile

alkisalkisalkis eveeett sibeliimm hadi bakalım ilk hayırlı haberi aldık. darısı göbüşüne konacak o minik kelebeğe olsun.. sabırla bekliyoruz. bu arada yumurtlama ya da başka konular için kürler uyguluyor musun canım..

merhabalar anladığım kadarı ile herkes yoğun bir şaşkınlık ve üzüntünün elzemini yaşıyor bu üzüntülerin üstüne birde annemin rahatsızlığı eklendi. Kadıncağız ne ağır badireler atlatmışda haberimiz yok 2 kere kalp krizi geçirmiş meğersem ama oda farkında değil en son gittiği doktor ve doktor olan abimde sonuçlara baktı yarın hemen anjiyo olup sonuçlara göre hareket edilecekmiş çok üzgünüm pek belli edemesemde içim acıyor kadınlar ne kadar dayanıklıymış...Annem hep üzümeyin ecelim gelseidi oohhooo.. deyip bizlere annelik vazifesini yapmaktan kendi alakoyamıyor...Rabbim onu bizlere bağışlamış Allahım sana şükürler olsun..
Geleyim şu Mavi marmara daki dehşet verici olaylara zaten o gece sağsalim gider dualarıyla uyudum takip ediyordum basından da sadece okadar...gece yatamadım sabah namazından sonra 2 saat uyudum ve gelen mesajla ağladım ağladım...hala içim acıyor mutsuzum her tebessüm edişimde sanki duyarsız kötü kalpli gibi kendime kızıp kızıp dolanıyorum...anlıyacağınız mutsuz günler geçiriyorum ... Rabbim tümümüze sağlık sıhhat versin.. Ülkemizi tüm iç ve dış düşmanlardan korusun.. Ama Biz daha kendi içimizde bir birimize düşman iken, Düşmanda şimdi bize zulmediyor...Hala insanlar sen kürt, türk, açık, kapalı, dinci , dinsiz ithamları ile birbirini üzüyor, kinlendiriyor..Dilerim bu tür düşüncede insanlar el ele vererek cennet vatanımıza layık insanlar olmayı nasip eder...Neyse.
Yarın annem anjiyoya alınacak kızlar dua edinde herşey yolunda gider ve ileriye dönük bir sorun çıkmaz sağlıcakla ve selametle kalınız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…