Ocak ayında aşılama olanlar?

Tabi buna şükür canım ama pkos falan varya o dert işte bir de zayıflamaya çalışıyorum oda yıpratıyor beni ama zamanı var işte ne kilo ile hamile kalanlar var 🤷🏼
Pcosla çok hamile kalan var .spor yap kilo alma..valla Allah verince veriyor canım

Kızlar bugun iğnenin 13.günü test yaptım sabah ama çıkmadı bidaha pazartesi kan vereceğim artık adet olmazsam
Bugün aşılamamın 6 günü 15 gün yatmayı planlıuprdum ama artık cok sıkıldım yarında yatarım 1 haftaya tamamlarom öyle kalkarım siye düşünüyorum idrara gec geliyor zaten doktorum demişti bana kan verip daha net sonuc alabilirsin

Bugün aşılamamın 6 günü 15 gün yatmayı planlıuprdum ama artık cok sıkıldım yarında yatarım 1 haftaya tamamlarom öyle kalkarım siye düşünüyorum idrara gec geliyor zaten doktorum demişti bana kan verip daha net sonuc alabilirsin
Canım senin yerinde olsam şimdiden takip ederim ne zaman silikleşmeye başladığını diğer türlü duramıyorsun zaten bekleyemiyorsun 10 gün test yapmak istiyorsun oda anlaşılmıyo iğnenin etkisi geçti mi geçmedi mi falan hepsi ayrı bir stres...

Kızlar bu topik uğurlu gelmedi bize benim kanda negatif :KK43:
Hiç pozitif olan yokmu aramızda mutlu etsin bizi bir nebze de olsa şu günlerde ..

Ben kan verdim malesef negatif inşallah seninki tutar canım 🤲🏼

Kızlar bu topik uğurlu gelmedi bize benim kanda negatif :KK43:
Hiç pozitif olan yokmu aramızda mutlu etsin bizi bir nebze de olsa şu günlerde ..
Canım aşılamanın şansı çok az ben bu fikirden hiç dönmem..tutanlarda sadece şans..nasip kısmet.Hayırlısı diyecez..sen kaçıncı gündesin şimdi?ben 13 günde adet oldum hiç beklemedim bile

Canım aşılamanın şansı çok az ben bu fikirden hiç dönmem..tutanlarda sadece şans..nasip kısmet.Hayırlısı diyecez..sen kaçıncı gündesin şimdi?ben 13 günde adet oldum hiç beklemedim bile
Bende biliyorum canım da bir umuttu işte 🌺
Canım iğnenin 16 aşılamanın 14 olmam gerekiyor ama duphaston içtim ondan gecikti belki de yarın olurum inşallah 🤲🏼

Canım sabah tekrarla mutlaka koyulaşırsa vardır zaten inşallah hayırlı haberlerle gelirsin🤲🏼
Baştan silikti 5 dakika gecmeden baya koyulaştı
94E98127-B675-4B3F-8698-0C32FA6565E0.jpeg

X