Ocak ayında aşılama olanlar?

Amiin canım hayırlısı bakalım bence sende kan ver ben testlere tam güvenemiyorum bu arada ben çok ümitli değilim sonuç için ama nasip bakalım
Ya neden ümitli diğilsin sen test bile yapmadın dur bakalım..ben boşuna kan vermek istemiyorum..çok verdim çok bekledim ondan hiç sevmiyorum..yarın belli olucak

Selamlar canım maalesef tutmadı düşündüğüm gibi. Tüp bebek için adet olmayı bekliyorum. ☹️ sen ne durumdasın?
Hadi ya.. vardır herşeyde bir hayır Rabbim bekleyişlerini çabalarını hayırla sonuçlandırsın inşallah kuzum benim..💕💕Ben bugün iğnenin 10 aşılamanın 8.günündeyim canım bende bekliyorum işte ne yapayım

Bende kan verdim sabah kızlar malesef negatif.Doktor adet olunca gel dedi tüp bebek başlıycaz ama gitmicem dedim doktora mayıs gibi gidecem bakalım hayırlısı

Bende kan verdim sabah kızlar malesef negatif.Doktor adet olunca gel dedi tüp bebek başlıycaz ama gitmicem dedim doktora mayıs gibi gidecem bakalım hayırlısı
Hayırlısı olsun İnşallah hakkında canım zaten bu ilaçlardan sonra hamile kalma oranı artıyormuş 2-3 ay kendin denersin evde bir şeyler yaparsın İnşallah nasip olur

İğnenin 11 aşılamanın 9 erken gebelik testi yaptım çıkmadı iğne etsiki ya tamamen sıfırlandı yada hiç oluşmadı hayırlısı olsun 🤲🏼
Kız neden haber etmiyorsun..bende ama 11 günde çıkmıştı demek etkisi hala duruyordu..hayırlısı neyse o olsun..ama aşılamaya hiç güvenmiyordum zaten

Kız neden haber etmiyorsun..bende ama 11 günde çıkmıştı demek etkisi hala duruyordu..hayırlısı neyse o olsun..ama aşılamaya hiç güvenmiyordum zaten
Kız deme öyle ilkinde tutan çok insan var nasip işi işte Rabbim yazdıysa oluyor ama adet olana kadar test yapmayı düşünüyorum bakalım🤲🏼

Kız deme öyle ilkinde tutan çok insan var nasip işi işte Rabbim yazdıysa oluyor ama adet olana kadar test yapmayı düşünüyorum bakalım🤲🏼
Ben görmedim mesela hatda bu topikleri bile okudum kızların yarısı adet oldum hep yazmış..aşılamanın normal ilişkiden farkı yok..sperm yıkanıyor bu kadar..gün aşırı ilişkiye gir tutacaksa öylede tutacak emin ol..ben mesela kendim hamile kaldım..benim şansım daha çoktur ama olmadı çünkü bana göre aşılama boş bir şey zaman kaybı stres.İn şa Allah sen olumlu sonuç alırsın..belki pozitif olur

Ben görmedim mesela hatda bu topikleri bile okudum kızların yarısı adet oldum hep yazmış..aşılamanın normal ilişkiden farkı yok..sperm yıkanıyor bu kadar..gün aşırı ilişkiye gir tutacaksa öylede tutacak emin ol..ben mesela kendim hamile kaldım..benim şansım daha çoktur ama olmadı çünkü bana göre aşılama boş bir şey zaman kaybı stres.İn şa Allah sen olumlu sonuç alırsın..belki pozitif olur
Benim yakın bi tanıdığım tutmuş ilkinde Rabbim ol der olur zamanı var demekki canım hepimiz içinde. Normal şekilde denedim olmadı oda ama bu ay bişeyler yapıcam evde kür falan bide öyle denicem 🌺 Allah'tan ümit kesilmez 🌹

X