Ocak ayında aşılama olanlar?

Doktora soran kim..ben yapmam ikinci defa..hayırlısı
Negatif sonuç insanı psikolojik olarak yoruyor. İnşallah sonucunuz pozitif olur ama kısmet bu ilk denemede olmayabilir bir süre dinlenin belki o dönemde doğal gebelik elde edersiniz 🌸
Olmazsa da 2.3. deneyin pes etmeyin bence , Rabbim kolaylıkla nasip etsin i

Negatif sonuç insanı psikolojik olarak yoruyor. İnşallah sonucunuz pozitif olur ama kısmet bu ilk denemede olmayabilir bir süre dinlenin belki o dönemde doğal gebelik elde edersiniz 🌸
Olmazsa da 2.3. deneyin pes etmeyin bence , Rabbim kolaylıkla nasip etsin i
Tabi çok yıkranıyor.. bakıyorum teste gösteriyor zaten dünki testde gösteriyordu..kızlar diyor kesin var..bazıları diyor çok erken çocuk küçük batımada çok var..hayırlısı diyorum

Regli oldum kızlar doktordan geldim şimdi ya aklım ermedi iki yumurtam vardı kistleşmiş bu ay tekrar aşılama yapacaktı olmaz bu ay kendiniz deneyeceksiniz dedi muayeneye çağırdı tekrar duphastn vereceğim yine ve ilişki günü vereceğim dedi

Regli oldum kızlar doktordan geldim şimdi ya aklım ermedi iki yumurtam vardı kistleşmiş bu ay tekrar aşılama yapacaktı olmaz bu ay kendiniz deneyeceksiniz dedi muayeneye çağırdı tekrar duphastn vereceğim yine ve ilişki günü vereceğim dedi
Bi umut var mı benim için kisti olupta bu şekilde hamilelik olur mu

Sen kan verme gününü bekle canım bencede ümitsiz olma.bende yarın sabah gideceğim olmadı bikaç ay sonra tüp bebek yaş ilerkedikçe normal gebelik şansımız düşüyor malesef
Sen iyi sabr ediyorsun yarın kaçıncı gün sende?bende olmasa malesef tüp bebek

Bende dün itibariyle bu yolculuğa başladım, inşallah güzel sonuçlar almak nasip olur. Çipli aşılama yapalım dedi dr um, aranızda böyle yaptıran var mı acaba?

11. Günde yaptım silik çizgi vardı 13. Gün tekrarladım tam çizgi çıktı sonra kan testi verdim pozitif çıktı pazartesi günü doktorum tekrar kan testi istedi verdim betahcg 800çıktı doktorum ikiz gebelik olabilir dedi önümüzdeki pazartesi ultrason günü verdi ultrasonda anlaşılır dedi rabbim sizlerden nasip etsin inşallah canlarım 🤲🏻
Merhaba öncelikle hayırlı olsun İlk aşılsmanız mıydı? Bide bir probleminiz var mıydı çift olarak. Ben de bu ay yaptırıyorum çok heyecanlıyım, darısı başıma inşallah

Bende dün itibariyle bu yolculuğa başladım, inşallah güzel sonuçlar almak nasip olur. Çipli aşılama yapalım dedi dr um, aranızda böyle yaptıran var mı acaba?
Hoşgeldin aramıza Rabbim hayırla sonuçlandırsın🌹ben normal aşılama yaptırdım daha 6.günündeyim geçmiyor zaman 😊

Bende yine test yapıcam yine hafif çıkarsa kan vericem.Hadi hayırlısı olsun ikimiz içinde
Amiin canım hayırlısı bakalım bence sende kan ver ben testlere tam güvenemiyorum bu arada ben çok ümitli değilim sonuç için ama nasip bakalım

X