Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

bende bugun sersem gibiyim sol kasigimda gerilme var
sizlerde bepirti varmi
6.gunum bugun pazartesi kan testi yapacagim 10.gun ama cumartesi idrar dusunuyorum8.gunde

ne iş yapıyosunki canım. yorucu bir iş değilse çalış bencede. yoksa evde insan düşünmeden saniye geçiremiyo
Avukatlık yapıyorum canım -adliye günleri hariç- bedenen değil ama mental olarak bitiyorum gün sonunda. Bir de hızımı alırsam kalkamıyorum dalıyorum. Bilemedim çok kararsızım. Cumartesi sabah benim transfer.

Kandiliniz mübarek olsun kızlar. Dilerim yeni haftaya mutlu gireriz. Rabbim bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin. Sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlere. Birbirimize dua edelim.

selamlar
Dun 2 subatta transferim yapildi. 12 sinde kan testi istedi doktor. bu ilaclardan mi ne sanki sinirlerim alinmis gibi. boyle surekli uykum var ama yok gibi. baska boyle hisseden var mi? hepimize bol sanslar

selamlar
Dun 2 subatta transferim yapildi. 12 sinde kan testi istedi doktor. bu ilaclardan mi ne sanki sinirlerim alinmis gibi. boyle surekli uykum var ama yok gibi. baska boyle hisseden var mi? hepimize bol sanslar
Ah benimde dün yapıldı transferimmm
Birlikte bekliycez o halde
Ben de hiic oyle bi sey yok

Kızlar benim karnım çok ağrıyor sanki âdet olacakmışım gibi çok korkuyorum. Daha önce tüp bebek yapanlar deneyenler böyle bir şey yaşadınız mı
Benimde aynı şekilde ağrıyor daha önceki denemelerinde de agriyordu negatif oldu hepsi..ama ağrı kesinlikle ilaçların etkisi

kızlar benim çok kötü ateşim çıktı boğazlarımda hafif ağrıyo. napıcam ben şimdi
Geçmiş olsun canım bugün nasıl oldun var mı iyileşme
Bol bol c vitamini al portakal falan ye belki iyi gelir
bende bugun sersem gibiyim sol kasigimda gerilme var
sizlerde bepirti varmi
6.gunum bugun pazartesi kan testi yapacagim 10.gun ama cumartesi idrar dusunuyorum8.gunde
Benim ara ara batmalar oluyor inşallah olumlu sonuç alırsın haberdar edersin bizi de
İnşallah bende senin için dua edicem aynen cok hey anlıyım valla
Çok sağol canım insalahhh
Benimde aynı ateş basıyor bi anda bogazımda tıkanıyor arada oksuruk geliyor grip gibi oldum baş agrım var bugün hastalandım ayaklarım donuyor resmen parol içtim bende
Dikkat edin kendinize kızlar parol harici ilaçlar yasak ya daha da dikkatli olmak lazım grip olma gibi lüksümüz yok
Kızlar benim karnım çok ağrıyor sanki âdet olacakmışım gibi çok korkuyorum. Daha önce tüp bebek yapanlar deneyenler böyle bir şey yaşadınız mı
Benim geçen akşam olmuştu çok korktum aynı adet ağrısı gibiydi geçti çok şükür inşallah seninde gecer
selamlar
Ayy sen yine iyisin ben transfer gününden beri inanılmaz sinirliyim herseye ağlıyorum herseye sinirleniyorum ve uyku düzenim yerle bir oldu .
Transferin hayırlı olsun bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…