Ocak ayı ovıtrelle iğnesi vurulan var mı?

sema55

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2023
50
8
37
Femara kullandım doktor ovıtrelle iğnesi verdi 24 saat sonra beraber ol dedi eşinle hamile olan var mı?

Merhaba

Bu iğneyi yaptıran arkadaşlar ben yaklaşık 1 yıl önce bu iğneden yaptırdım gebelik oluşmadı sonrasında depresyon ve panik atak teşhisi konuldu. İğne cok yan etkisi olan bir iğne lütfen doktorların kolayına geldiği için tüm hastalara veriyorlar iuicr araştırın norma yolla gebe kalabiliyorsanız kimyasal gebelik dahil iğneyi yaptırmak içün acele etmeyin. Hepinize iyi günler dilerim

Merhaba bu ovitrelle iğnesi hakkında ilk defa duydum böyle birşey ..bu iğneler tek seferlik uzun vadede kullanılan bir ilaç değil ama herkesin bünyesi farklı tabiki. Bu yan etki olayı binde bir ve ovitrelle en az yan etkisi olan iğnelerden biri Gonal F iğneleri çok daha ağir bu arada geçmiş olsun

Bende hepsini kullandım valla gonal f ovitrelle Allah yardımcımız olsun şifa olur inşallah

Teşekkürler

Merhaba, bende 26 ocak'ta vuruldum iğneyi bakalım hayırlısıyla herkes istediği sonuçları alır inşallah

Merhaba Kızlar bende aranıza yeni katıldım 24 ocakta yaptırdım bende iğneyi beklemedeyim

Etkısı neden bu kadar çabuk geçti acaba?elımde değil yaa çok üzülüyorum her ay negatifi gördükce

Kac aydır denıyoruz hıc pozıtıfı goremedım o yuzden merak etdım bı defalık belkıde pozıtıfı gorurum diye
Canım aynı durum bende de var iğnenin 7.günündeyim aşılamanın 5 ama gebelik testi negatif çıktı bakmak istedim iğnenin etkisi geçmiş mi diye

Beklemek çok zor .Bıde hıc belırtım yok daha cok uzuluyorum
Bende 10 ay oldu deniyoruz. Geçen sene hiç uğraşmadan ilk gebeliğimdi geçirdim ama 6.hafta başında düşük oldu maalesef. O gün bugündür denemediğimiz kalmadı desem abartmam. 2 gün daha beklicem öle yapıcam testi. Bende de şuanlık belirti yok. İlk hamileliğimde regl olacağım tarihte göğüslerim çok hassaslaşmıştı başka bi belirti olmamıştı. Yine buradan haberleşiriz Allah gönlünüze göre versin inşallah isteyen herkesin kucağını doldursun hayırlısıyla

Amin canım ben bu gun akşam üzeri yone yaptım yıne negatıfı gordum malesef.8cu gunum bu gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…