Ocak ayı ovıtrelle iğnesi vurulan var mı?

Pozitife donme şansı varmı canım?şu an regl olucakmıw gıbı hıss edıyorum ama bı hafta var daha reglıme
Tabii ki zaten regline yakın bir tarihte bakmak gerek en az 10 gün sonra yavaş yavaş yükseliyor o değer. Kan testi yaparsan 10 gün sonra yapsan çıkar ama idrar testinde Reglinden 2 gün önce gibi bakabilirsin

Tabii ki zaten regline yakın bir tarihte bakmak gerek en az 10 gün sonra yavaş yavaş yükseliyor o değer. Kan testi yaparsan 10 gün sonra yapsan çıkar ama idrar testinde Reglinden 2 gün önce gibi bakabilirsin
Silik çizgi bile olmaması benım umutlarımı yıktı canım o yuzden boyle umutsuz konuwuyorum

Bende de öyle tertemiz
Ne durumdasınız? Benim bugün 13.gün test yaptım çok hafif hayali bir çizgi görüyorum. Yarın tekrar yapıcam ama yarında belirginleşmezse negatif demektir:KK43: bilindik bir markanın alıcam bu sefer yarın tekrar durumu bildiririm

Eklentiler

• 20230201_074911.jpg
    20230201_074911.jpg
    111,2 KB · Görüntüleme: 42
aşılamanın beşinci gününden beri test yapıyorum bugün 11.gün silik çizgi hala var gebelik mi iğne etkisi mi diye düşünmekten kafayı yedim 🥴🥴

Ne durumdasınız? Benim bugün 13.gün test yaptım çok hafif hayali bir çizgi görüyorum. Yarın tekrar yapıcam ama yarında belirginleşmezse negatif demektir:KK43: bilindik bir markanın alıcam bu sefer yarın tekrar durumu bildiririm
13.günde gebelik çıkabilir canım ama yarın bi daha test yap öyle kan ver bence

Kızlar merhaba, 26 ocakta iğne oldum bende 10 şubatta test yapmayı düşünüyorum 4 gün erken yapsam çıkar mı acaba

Bende 1 subatta ovitrelle oldum. Öncesinde klomen kullandım. 2.kez deniyoruz iğne ve klomen . Geçen ay olmadı umarım bu ay olur. Dua eder misiniz?

Bende 1 subatta ovitrelle oldum. Öncesinde klomen kullandım. 2.kez deniyoruz iğne ve klomen . Geçen ay olmadı umarım bu ay olur. Dua eder misiniz?
İnşallah hayırlısıyla gelsin bebeğiniz. Bende adetimi 2.günündeyim pazartesi randevum var benimde 2.denemem olacak

X