Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaaaarrrr ben hamileyim beta 55,80 🥹 çok yeniymiş bana biraz yardımcı olur musunuz ne yapmam lazım bu süreçte ilk gebelik ve ben ne yapacağımı bilmiyorum değişik duygular içerisindeyim 🥹🥹🥹
Gözün aydın canım şimdiden ❤️ hemen kadın doğumdan randevu al onlar ilk testlerini yaparlar. Sonraki süreci onlarla planlarsınız. Artışı takip etmeniz için tekrar kan vermen gerekebilir

Kızlaaaarrrr ben hamileyim beta 55,80 🥹 çok yeniymiş bana biraz yardımcı olur musunuz ne yapmam lazım bu süreçte ilk gebelik ve ben ne yapacağımı bilmiyorum değişik duygular içerisindeyim 🥹🥹🥹
Hayırlı olsun 😍😍 Allah kucağına almayı nasip etsin. 2 günde 1 kan verip beta takibi yapacaksın. Kadın doğumdan randevunu al canım hadi hayırlı uğurlu olsun 😍

Yaaa çok sevindim hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun 🥰…bundan sonra belirli bi süre kan verip artışına baktırmak,zararlı şeylerden ve doktora danışmadan ilaç kullanımından uzak durmak…bir de doktorunuz folik asit ve başka vitaminler yazacak onları düzenli kullanın mutlaka 💐

Kızlar merhaba son âdet tarihim 15 aralık ovulasyon testleriyle takip yaptım ama pik göremedim dün kaset test yaptım hafif silik cıktı kan verdim 16.76 cıktı sizce değer normal mi günüm çok geçtiği için sanki daha yüksek olması gerekiyodu gibi.testimi de ekledim

Eklentiler

• Screenshot_20240121-205020_Gallery.jpg
    Screenshot_20240121-205020_Gallery.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar merhaba son âdet tarihim 15 aralık ovulasyon testleriyle takip yaptım ama pik göremedim dün kaset test yaptım hafif silik cıktı kan verdim 16.76 cıktı sizce değer normal mi günüm çok geçtiği için sanki daha yüksek olması gerekiyodu gibi.testimi de ekledim
Geç döllemmedir canım stres yapmana gerek yok hayırlı uğurlu olsun 😍

Herkeste değer farklı oluyor canım benim iki güne bir kan ver doktorun baksın değer iki katına çıkıyor mu çıkmıyor mu önemli olan o

canlarım ben tahlil verdim de e2 140 fsh 3,32 lh 9.98 lh 7.98 prolaktin 30.46 ve progesteron 12.51 çıktı anlayan varsa yorum yapabilir mi pcos olduğu için yumurtalama takibi yapamıyorum..

Kızlar siz bir şey görebiliyor musunuz?

Eklentiler

• IMG_20240122_121823.jpg
    IMG_20240122_121823.jpg
    138 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_2024-01-22-09-51-12-764_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-01-22-09-51-12-764_com.miui.gallery.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 48
Kaset testte çıplak gözle çok net. erken gebelik testinde de ufak silik milik bir şeyler. Cumaya kadar beklicem artık

X