Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim kimyasaldan sonra 35. Gune geciktigi olmustu ama son 3 aydir da duzenliydi ya
9 ekim
10 kasim
9 aralik diye gidiyordum yine mi duzen tepetaklak oldu anlamadim
Şimdi kuzu ben sana şunu söyleyim benim ilk gebeliğim geç döllenmeydi. Sonra takip ettiğimde gördüm ki benim yumurtam hep geç olgunlaşıyor çatlıyor. Bazen 21. Gün bazen 23. Gün tabi 27. Günlere çıktığı bile oldu. Kürtaj düzensizliği yaşadım ben de ama geç de olgunlaşsa adetim hep düzenliydi. Bence pazartesi bi kan ver sağlık ocağına gebelik varsa ne mutlu 😍😍 yoksa bi randevu al kadın doğumdan bi hormonlarına baksınlar. Tabi stres de etken, kimyasal olduğun için de günlerin şaşmış olabilir. Hoş şöyle bişi de var ben 38. Gün adet olduğumda 3. Günü doktora gittim hiç bir şeyin yok dedi. Sonra önceki yıllara baktım hakkaten de her yıl eylül- ekim aylarında bi gecikme yaşamışım. Enteresan ama gerçek

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-13-12-10-41-222_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-01-13-12-10-41-222_com.miui.gallery.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 50
Şimdi kuzu ben sana şunu söyleyim benim ilk gebeliğim geç döllenmeydi. Sonra takip ettiğimde gördüm ki benim yumurtam hep geç olgunlaşıyor çatlıyor. Bazen 21. Gün bazen 23. Gün tabi 27. Günlere çıktığı bile oldu. Kürtaj düzensizliği yaşadım ben de ama geç de olgunlaşsa adetim hep düzenliydi. Bence pazartesi bi kan ver sağlık ocağına gebelik varsa ne mutlu 😍😍 yoksa bi randevu al kadın doğumdan bi hormonlarına baksınlar. Tabi stres de etken, kimyasal olduğun için de günlerin şaşmış olabilir. Hoş şöyle bişi de var ben 38. Gün adet olduğumda 3. Günü doktora gittim hiç bir şeyin yok dedi. Sonra önceki yıllara baktım hakkaten de her yıl eylül- ekim aylarında bi gecikme yaşamışım. Enteresan ama gerçek
Ben senelerdir takip ederim kuzucum evlendikten sonra bile 29 gun sabitti erken olurdu gec olmazdi ama insanin yas ilerledikce de olabilir saat gibi olamiyoruz sonucta. Ne zaman korunmayi biraktik dalgalanma basladi sonra kimyasal oldu hemen sonra da toparlayamadim iste son 3 aya kadar. Bende de sıkıntı var sigara var kotu beslenme var meyve yemek yok. Pazartesiye kadar yolu var dedigin gibi daha da olmazsam giderim muhtemelen. Bu arada benimde bu ay 23. Gun catlama oldu senin 23. Gun catlayinca regl kacinci gun geliyordu

Ben senelerdir takip ederim kuzucum evlendikten sonra bile 29 gun sabitti erken olurdu gec olmazdi ama insanin yas ilerledikce de olabilir saat gibi olamiyoruz sonucta. Ne zaman korunmayi biraktik dalgalanma basladi sonra kimyasal oldu hemen sonra da toparlayamadim iste son 3 aya kadar. Bende de sıkıntı var sigara var kotu beslenme var meyve yemek yok. Pazartesiye kadar yolu var dedigin gibi daha da olmazsam giderim muhtemelen.
Korunmayı bıraktığın için de olabilir. Yumurtalar bunlar kim yaa diye tepki vermiş olabilir 😍😂 sigarayı yarın bırakıyorum hadi birlikte bırakalım 😍 eşimi aradım az önce sigarayı yarın bırakıyoruz dedim. Kim diyo dedi. Ben dedim dedim tmm dedi 🤣🤣🤣🤣🤣 inşallah gebesindir kuzu bu beklemene değmiştir Rabbim biliyor ya kalbimden geçen bu 😍

Ben senelerdir takip ederim kuzucum evlendikten sonra bile 29 gun sabitti erken olurdu gec olmazdi ama insanin yas ilerledikce de olabilir saat gibi olamiyoruz sonucta. Ne zaman korunmayi biraktik dalgalanma basladi sonra kimyasal oldu hemen sonra da toparlayamadim iste son 3 aya kadar. Bende de sıkıntı var sigara var kotu beslenme var meyve yemek yok. Pazartesiye kadar yolu var dedigin gibi daha da olmazsam giderim muhtemelen. Bu arada benimde bu ay 23. Gun catlama oldu senin 23. Gun catlayinca regl kacinci gun geliyordu
Ay sonunu görmemişim. 23. Günü de çatlasam adet günümde oluyodum kuzu. Hatta doktora yumurtam neden bu kadar erken atılıyor diye gitmiştim.

Tahmini 31 Aralık geç yumurtlamam vardı yani 13 gün geçti üstünden. 7 gün gecikmem var. Ama umudum tükendi artık bu test hcg 10 bile ölçüyor olsa her türlü bu testte çıkardı diye düşünüyorum. Şimdi regl söktürücü ne yapmalıyım?
V Vavelya09

Eklentiler

• IMG_20240113_122143.jpg
    IMG_20240113_122143.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 52
Dayanazsın kiiiiii🤭😅
Dayanırım aşkım Alıştım artık 😂😂Bu belirti mıdır bilmiyorum bugün 2 saatte bir uyandım çok huzursuz bir uyku oldu bu gece benim için hatırlıyorum eşim erken yatalım dedi 22.00 da yattım 12 de uyandım 2 de uyandım 4 te uyandım 6 da uyandım bir daha 9 da uyandım 😂😂

X