Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@Vavelya09 Z zesamu93 @BurcuYengec
Tabii ki test yaptım şimdi 😂😂😂😂 gelen giden yok 1 ocak çatlamaydı bugün 12si sanki olsaydı çıkması gerekirdi. Geçen aya göre bugün adet günüm, ortalamaya göre yarın adet günüm. Gelen giden yok umutlar azalıyor 🫠
Sen ginness rekorlar kitabına dünyanın en hızlı test yapanı olarak gırebilirsin testbadim bükemedigim bileği öperim vallahi 🤣 bence senın reglin biraz geç olacak geçende regl gunlerını atmıştın ya. Ay olarak bı kaç ay atmıştın. sankı günler cok degısken gibiydi aylık regl günlerin

Sen ginness rekorlar kitabına dünyanın en hızlı test yapanı olarak gırebilirsin testbadim bükemedigim bileği öperim vallahi 🤣 bence senın reglin biraz geç olacak geçende regl gunlerını atmıştın ya. Ay olarak bı kaç ay atmıştın. sankı günler cok degısken gibiydi aylık regl günlerin
O 38 gün süren ay ben 23. Günde doktora gitmiştim yumurtan 16mm demişti muhtemelen o ay yumurta geç gelişti pik oldu. Ama bu ay gördüm gözlerimle gördüm piki 😂😂😂 yumurta 12-14 gün içinde atılırmış bakalım en geç pazar adet olurum inşallah

O 38 gün süren ay ben 23. Günde doktora gitmiştim yumurtan 16mm demişti muhtemelen o ay yumurta geç gelişti pik oldu. Ama bu ay gördüm gözlerimle gördüm piki 😂😂😂 yumurta 12-14 gün içinde atılırmış bakalım en geç pazar adet olurum inşallah
İnsallah canım benimde tam pazar gününü gösterıyor pazartesı yepyeni bir sayfa oluyor ☺️

Takip etmesek çoktan gelmişti sayılı gün çabuk geçmiyor kim söylemiş o yalanı 😂
Sayılının böyle sor gectı saymadan Şafak nasıl atacaktı bilmiyorum 🥲biz bidahakı ay tam gaz hazırlığa devam edelim ama düyt ve spora yönelelim kafamız dagılır en azından

Haktan hayırlısı kuzum bende eşime şimdiden sinyal verıyorum yeni yumurtlama günlerine hazırlıklı ol dıyorum benim kırmızılarda 2 güne gelecek haber verıyor vücut bana yavaştan yavaştan😀ama yinede Allah bilir bakalım ne olacak 15 ise dahil 15 ine kadar regl gelmeZse şüphelenebilirim belki bişeylerden😌

Allaha şükür tek elle tutulur şey sağlığımız yerinde reglimiz düzenli. Bu ay olmazsa birdahaki aya umut var diye diye kendimi oyalıyorum ben de. Üzülen kafadan çıktım yeni bir dönem var önümde kocamann daha iyi değerlendiririm bu sefer diye içime Pollyannacılık oynuyorum

Allaha şükür tek elle tutulur şey sağlığımız yerinde reglimiz düzenli. Bu ay olmazsa birdahaki aya umut var diye diye kendimi oyalıyorum ben de. Üzülen kafadan çıktım yeni bir dönem var önümde kocamann daha iyi değerlendiririm bu sefer diye içime Pollyannacılık oynuyorum
Cok şükür gercektende 🙏Sağlıklı olmak tesellimiz

@Vavelya09 @BurcuYengec Kızlar ben ilk kanımın sonucunu öğrendim hahahaha doktormuşum gibi aradım laboratuvarı 39 çıkmış tekrar çalışılması istenmiş üzerinde.. Neyse yavrum 8 Ocak gecesinden 9 Ocak sabahına 25 ten 39 a çıkarmış inşallah ertesi gün de 50 lere çıkarttıysa kendini düzgün artmış demektir. Bugün ki sonuç bakalım kaç çıkacak
Tekrar çalışmışlar ve onaylamışlar 42 olmuş beta 9 ocakta bakalım bugün ki sonuç kaç çıkacak :KK15:

Yaptim canim negatif lilyrosey lilyrosey ya hala erken oldugu icin cikmiyor ya da regl bekleyecegim. 3 gun daha olmazsam tekrarlarim yine sabah uykulu olunca etiket yapamadim merak edenler vardi ama benimle ayni durumda olan kizlar catlamadan sonra bat gunu gelmedi gecmedi daha cikmayadabilir Medala Medala
Canım eğer 31 aralıktaki yumurtlamaya göre kaset test erken olabilir pazarı bekle bence ona göre net olur. Olur ya da olmaz bunu düşünme çok. Hayırlısı bizim için. Ben pazar günü test yapıcam çıkmazsa haftaya perşembe ya da cuma hastaneye giderim kan için

X