Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de sana dua edicem Allahım bir muzice olsun. Allah ol der ve olur. Kafaya takmadım hiç bu ay ped bile aldım koydum bakalım neler bekliyor bizi sonu hayır olsun insallah ben en son 10 ocakta test yaptım eğer gelmezse pazar sabah yapıcam. Allahım sana sabah güzel bir süpriz olur inşalla. Benim de karnımda şişlik var ve alt karnımda. Hafif bel agrısı var ve şeffaf uzayan akıntım. Yarın beni de etiketle canım teste umarım güzel haberler alrııız

Sana ve hepinize bol dua ettim bu saatlerde kalkarsın sen. Sonuçtan haberdar et beni olur mu?

Yaptim canim negatif lilyrosey ya hala erken oldugu icin cikmiyor ya da regl bekleyecegim. 3 gun daha olmazsam tekrarlarim yine sabah uykulu olunca etiket yapamadim merak edenler vardi ama benimle ayni durumda olan kizlar catlamadan sonra bat gunu gelmedi gecmedi daha cikmayadabilir Medala

Eklentiler

• 20240112_074404.jpg
    118,4 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:
Canım dediğin gibi henüz erken olabilir test için ,hayırlısı olsun inşallah

Kızlar günaydın. Dün çatlama sonrası 11.günümdü. Aynı zamanda regl günümdü de, ben 26 günde bir hiç aksamadan regl olurum. Daha önce de dediğim gibi çatlama sonrası 14.gün regl olma kuralı bende tutmuo. Eşimle ilişkiye girdik sonra ben uyuyakalmışım kalktığımda çamaşıra koyduğum peçetelerde açık pembe kanamam vardı eyvah regl başlıo dedim. Gece boyu hiçbişey gelmemiş tampon takmıştım regl oldum diye onda da nerdeyse hiçbişey yok.Sabah hatta işe gelirken tamponu zor taktım ne gelen var ne giden kupkuru. Sizce bu yerleşme olabilir mi ya da geç döllenme her neyse. Çok bilgim yok size sorayım dedim. Sağ yumurtalığım da dolgun dolgun ağrıo regl ağrısı gibi bi ağrım yok iki tarafa da yayılan. Neyin nesi olabilir bu? Yoğun kanamaya çevirmezse şüphelenmeli miyim test vs yapmadım bugüne kadarkiler hep negatifti

Yerlesme kanamasi olabilir olmasi gereken gun tutuyor canim kahverengi veya acik pembe miydi

Fotografta oyle cikmis olabilir kuzum ya ciplak gozle birsey yok simdilik bak bulaniklasmadan cekebildigim en net fotografi atayim
ben göremedim kuzucum çizgiyi kaçıncı gün regl gecikmesi? daha erkendir belki bekleyelim biraz daha
şubat topiğine geçtim ama size de bir bakayım dedim özledimmmm

Bence erken kuzum burda kaç kişinin 14. 15. Günde pozitife döndüğünü gördük o yüzden biraz daha bekle bide sen geç yumurtladın iki gün sonra bida yap test

ben göremedim kuzucum çizgiyi kaçıncı gün regl gecikmesi? daha erkendir belki bekleyelim biraz daha
şubat topiğine geçtim ama size de bir bakayım dedim özledimmmm
Cizgi yok canim simdilik 35. Gunumdeyim ama gec yumurtlama oldu catlamaya gore 12. Gun 3 gun daha gelmezse yine tekrarlarim

Kızlar kürtajdan sonra ki ilk adetini nasıldı? Ben 2.gundeyim hala leke şeklinde söyle gümbür gümbür Bi olamadım. Olsam bitse de rahatlasam diyorum
Ben 25 Ekim de kurtaj oldum. 23 Kasim da ilk adetimi oldum bir hafta surdu normalde daha cok olurdu. 20 Aralikta 2. Adetim kahverengi akinti ile basladi ve arada pembe akintilar oldu sadece ve bitti. 5 Ocakta gunduz kahve rengi akinti geldi aksamda kirmizi olarak devam etti.

Bugun 6.gun ve hala cok yogun geliyor neden boyle oldu anlamadim belki sizin de sonradan cogalir. Emin olmak istiyorsaniz kan testi yaptirabilirsiniz. Ben 2. Az gelen adet sonrasi kan testi yaptirdim beta 2.43 cikti negatif. Tam bitki caylari icemeye niyetleniyordum tekrar adet oldum bekliyorum simdilik.

Hadi benim net negatif bekleyecegim ama evde dogal efekt yapiyorum kizlar masa lambasina ters tutunca fotografta cok belli olmuyorda ciplak gozle hersey kabak gibi gorunuyor

Eklentiler

• 20240112_090456.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 54
Hadi benim net negatif bekleyecegim ama evde dogal efekt yapiyorum kizlar masa lambasina ters tutunca fotografta cok belli olmuyorda ciplak gozle hersey kabak gibi gorunuyor
Aaaa çok mantıklıymış kskfjs Bence bir kaç test depola sen de benim gibi kuşum canın istediğinde sabahları yapıverirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…