Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın. İnşallah hayırlı bir gün olur bizim için 🙏 V Vavelya09 kuzum erken olabilir devamlı gecikiyor muydu doktora gidecektin sanki noldu
Gunaydin amin canim doktora adet olunca gidecektim o da gelmediki leke bile yok tertemiz mis gibiyim simdilik 😊 sadece kimyasaldan sonraki ay 35. Gun olmusum birkere de 33. Gun olmustum baska da gecikmezdi kimyasaldan once 30u gectigini bilmem. 35. Gun bugun rekora kosuyorum

Gunaydin amin canim doktora adet olunca gidecektim o da gelmediki leke bile yok tertemiz mis gibiyim simdilik 😊 sadece kimyasaldan sonraki ay 35. Gun olmusum birkere de 33. Gun olmustum baska da gecikmezdi kimyasaldan once 30u gectigini bilmem. 35. Gun bugun rekora kosuyorum
Günaydın canım. Valla sırf senden haber almak için giriyorum. Testini gördüm ama bekle bakalım adet olmadıkça umut hepp var. Bak benim adetin 5. Günü diyorum ki vay be ne çabuk geçmiş. Yumurtlamadan sonra geçmeyen günler jet hızıyla geçiyor :)

Günaydın canım. Valla sırf senden haber almak için giriyorum. Testini gördüm ama bekle bakalım adet olmadıkça umut hepp var. Bak benim adetin 5. Günü diyorum ki vay be ne çabuk geçmiş. Yumurtlamadan sonra geçmeyen günler jet hızıyla geçiyor :)
Yaa canim benim ❤️ biraz daha zaman gerekebilir belki birkac gun daha bekleyip tekrar yaparim. Bu topik ilk acildiginda 2023 te hamile kalirsak 2024te ogrenecegiz demistim sat 9 aralik hakikaten 1 yil gibi gecti regl olmayi unuttu benim vucut. Benden sonra regl olanlarin cogu birdaha calismalara basladi seninde vaktin gelmis 😊

Kızlar ya devlete gittim ama ordaki doktor test yapmıyoruz gebelik düşünen kadınlara folik asit öneriyoruz dedi. Karından ultrasonla baktı bir sıkıntı görünmüyor dedi. Normalde testler yapılmıyor muydu ya ben mi yanlış hatırlıyorum

Ben bi karar aldım (ben de içiyorum bu arada) ilk adetimde o gün sigarayı bırakacam. Bide onsuz deneyim bakalım. Hamiş kalırsam da bırakacam yani herhalukarda bırakacam 😂😂
Cok guzel bir karar tebrik ederim sizi👏🏻👏🏻 aslinda regl olmadan oncesinde birde hacamat yaptirsaniz ne guzel olur burda bir arkadas yaptirmis iyi geldigini yazmisti

Kizlar birsey sorucam bata 2 gun kaldi bugunle birlikte ve bugun sol gogus ucumda acima basladi adet habercisimi acaba normalde yumurtlamadan itibaren agrim olurdu simdi iki gun kala oldu sasirdim bel ve kasik agrim hic ara vermeden devam ediyor

Kizlar birsey sorucam bata 2 gun kaldi bugunle birlikte ve bugun sol gogus ucumda acima basladi adet habercisimi acaba normalde yumurtlamadan itibaren agrim olurdu simdi iki gun kala oldu sasirdim bel ve kasik agrim hic ara vermeden devam ediyor
ben gebeliklerimi hep göğüs ucu ağrısıyla anlardım normalde hiç olmaz birtek hamile olduğumda olurdu

ben gebeliklerimi hep göğüs ucu ağrısıyla anlardım normalde hiç olmaz birtek hamile olduğumda olurdu
Normalde bir gebeligim var ama hic gogus agrim olmadi adet gecikmesinden sonra oldu tek hatirladigim siddetli kasik agrisi kurtaj oldukdan sonra basladi gogus agrilarim iki yildirda oylr sadece bu ay adete 2 gun kala olunca acabami dedimde iste umit dunyasi 🤭

Ben 25 Ekim de kurtaj oldum. 23 Kasim da ilk adetimi oldum bir hafta surdu normalde daha cok olurdu. 20 Aralikta 2. Adetim kahverengi akinti ile basladi ve arada pembe akintilar oldu sadece ve bitti. 5 Ocakta gunduz kahve rengi akinti geldi aksamda kirmizi olarak devam etti.

Bugun 6.gun ve hala cok yogun geliyor neden boyle oldu anlamadim belki sizin de sonradan cogalir. Emin olmak istiyorsaniz kan testi yaptirabilirsiniz. Ben 2. Az gelen adet sonrasi kan testi yaptirdim beta 2.43 cikti negatif. Tam bitki caylari icemeye niyetleniyordum tekrar adet oldum bekliyorum simdilik.
35.gun adet oldum canım. Şuan 4.gunumdeyim yoğun geliyor. Normalde döngüm hep uzun sürer düzelmesi için inofolic combo ve karışık bitkilerden oluşan bir gıda takviyesi kullanıyorum. Bakalım bu ay inşallah erken yumurtlarım ve bir de eşimi tekrar çocuk için ikna ederim yoksa ne olacak bilmiykrum🙄

Yaa canim benim ❤️ biraz daha zaman gerekebilir belki birkac gun daha bekleyip tekrar yaparim. Bu topik ilk acildiginda 2023 te hamile kalirsak 2024te ogrenecegiz demistim sat 9 aralik hakikaten 1 yil gibi gecti regl olmayi unuttu benim vucut. Benden sonra regl olanlarin cogu birdaha calismalara basladi seninde vaktin gelmis 😊
İnşallah seninde bebişin vardır da bundan dolayı unutmuştur vücut regl olmayı 🙏 ben doktora gittim çikolata kisti var dedi ama çok küçükmüş. Hormonlara bakıldı bugün sonuçları çıkacak. Ama doktor yaştan dolayı max. 6 ay kendiliğinden deneyin olmazsa tüp bebek dedi. İnan varya o kadar saldım ki şuan tüp bebeği duyunca. Eşimde dedi ki hiç sorun yok üzme kendini. Biz tüp bebekle hallederiz dedi. Bakalım zaman ne getirecek

X