Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mutlaka yazıcam kuzum inşallah bi öğrenebilirsem 🥲
Canım benim beta bugün 315 çıktı 2 gün önce 129 idi .çok şükür..inşallah seninde iyidir..bu arada anormal gözüken değerleri yükledim korkulacak birşey yok dedi ebe ama 😏

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-10-18-02-55-417_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-01-10-18-02-55-417_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 42
IMG_20240110_192534_599.jpg
kızlar iyi akşamlar adet 4 ocakta bitti sizce pik olmuş mu acemiyim bugün yarın ertesi gün ilişki mi olmalı yardım eder misiniz

Eki Görüntüle 3367456 kızlar iyi akşamlar adet 4 ocakta bitti sizce pik olmuş mu acemiyim bugün yarın ertesi gün ilişki mi olmalı yardım eder misiniz
Hoşgeldin canım aramıza evet şu an pik görünüyor bugünü,yarını ertesi gününü değerlendirebilirsiniz. Test yapmaya devam edin T cizgisinin Cden soluk olduğunda çatlama olmuş demektir

Yrn test yapmaya gerek kalmayacak gibi. Adetim geldi gelecek sanki 😅 biran evvel gelse de önümüze baksak. Şubat topiği nerde açılmamış sanki 😅
Senın su adet yemenden mi geliyor ne gelmedi bi turlu aman gelmesin de😀eyer bebiş yoksa erken gelsin ama bende Baktım Şubat topıgı bulamadım

Senın su adet yemenden mi geliyor ne gelmedi bi turlu aman gelmesin de😀eyer bebiş yoksa erken gelsin ama bende Baktım Şubat topıgı bulamadım
Ya kızlar daha ocak bitmedi ki hem batınız şubatı gösterse de erken testlerle belki ocak bitmeden öğrenmiş olacaksınız ne bu aceleee😓

Programa göre 14 şubat görünüyor ama düzenim değişmiş de olabilir kürtajdan dolayı. Bekleyip göreceğim. Yumurtlamaya göre belli olur herhalde
Anladım canım 14 Şubat ha sevgililer gününde belki de hayatının aşkının haberini alacaksındır. Kocaları atalım ikinci plana hemen😅

Ya kızlar daha ocak bitmedi ki hem batınız şubatı gösterse de erken testlerle belki ocak bitmeden öğrenmiş olacaksınız ne bu aceleee😓
Kuzucum ben adete 5 gün kala erken gebelik testi yaptım terrrtemiz bi negatıf çıktı benım dıger adet 14 ocakta başlıyor 18 de bıtıyor sonrakı adetim şubata denk geliyor yanı Ocak ayı çoktan gecmıs olacak benım bu ay olmasa şubata kaldı hamıle kalırsam bile Şubat ayında ögrenıcem gecıcek yani Ocak ayı kuzucum ahh keşke regl gelmese hamıle olsakta şubatlara kalmasak

X