Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Seni strese sokuyorsa hic yapma ben şehir efsanesi saniyordum stres meselesini ama insan stres olunca beyin bu stresle hamile olamam diye kodlayip progesteron hormonunu fazla uretiyormus o da dollenmeyi engelliyormus işe bak. Suan bende de gelen giden yok dongunun 33. Gunu catlamanin 11. Gunu meme hassasiyeti var regl gelemedi.

Canım ben birşeyler gördüm sen sanki erken yumurtlamıştın değil mi bak böyle daha belirgin ParlayanGece Eki Görüntüle 3367249
Aynen kuzum erken yumurtladım yani 26 aralik battı battan 3 4 gün sonra yumurtlama akıntısı gibi akıntılarım geldi. Bende böyle hayali bir şeyler gördüm ama göremedim de garip geldi yani diyorum gözüm bozuldu heralde seninkindee daha net gibi gördüm

Çok küçük evlenmişsiniz onun etkisi çok büyük. İnsan olgunlaştıkça ilişkisi de olgunlaşıyor

Vallahi öyle strese girdim bu sefer kafamda acabalar oluşuyor acaba yumurtlama günü ilişkiye gec saatten başladık acaba çatlama 24 saat sürdüğü için mi kaçırdım bilmem ne tonla soru . O dedggın dogru döllenmede etkılenıyordur ilk gebeligimde kafam rahatlamakta hamıle kalmıştım yanlış hatırlamıyorsam nasıl olsa olmaz dedim cok rahatttım stres cok etklıyor ciddi anlamda

Napsak bilemedim bu strese ya gecen bir kadinin hikayesini okudum 20 yil cocugu olmamis sonunda doktordan bu saatten sonra cocugu olamaz raporu aliyor ve evlatlik ediniyorlar 1 yil icinde pat kadin hamile kalmis o yaşta ve doktor şok

Bende öyle hatırlıyorum testin varsa sabah denebilirsin canım daha koyu çıkar inşallah

Olsun ya seviyorum ben test yapmayı her yeni güne acaba bugün ne olcak diye başlıyorum elimde çok test var hergüne 1 tane
Ahaha dur bakalım ben de yarın yapar
Büyük bi ihtimalle regl canım. Hakkında hayırlısı üzme kendın diycem ama insan beklentiye gırınce ilk başta bi şok etkısı oluyor bılıyorum renk olarak nasıl kırmızımı? Miktarı falan nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…