Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzu yeterli ben 6ay kadar ovulasyon yaptım master yaptım bu konuda bıraktım artık 😅 gün aşrı ilişkiyle denedim bu ay mesela. Daha düne kadar hala bırakmadık. Hem spermlerin tazelenmesi açısından hem erkek üreme sağlığı açısından zaten doktorlar haftada 3 diyor bebek
Adamlarda yoruluyor benım kocam da ovulasyon testı işine sıcak bakıyor kısa öz ve yorucu olmasın diyor 😀 ama ovulasyon testi beni strese sokuyor artık yapmayacağım

Seninki benimki demiyoruz ikimizinki inşallah gebeliktir 😍 hatta bu grupta olan isteyen herkesinki pozitif çıksın sonra yeni topiklerde buluşalım
İnsallah canım 😍😍 bakarsın bizde süpriz yaptık ve umut olduk buradaki diger arkadaşlara☺️Senın kasık agrın hala devam edıyormu adet olacakmıs gibi Ağrı cekıyorum dediğin agrı

Adamlarda yoruluyor benım kocam da ovulasyon testı işine sıcak bakıyor kısa öz ve yorucu olmasın diyor 😀 ama ovulasyon testi beni strese sokuyor artık yapmayacağım
Evleneli 1,5yıl oldu ondan galiba kocam bu durumdan çok memnun 🤣 hatta ben ovulasyon yaparken çatlama vs bitti ya dinlenme haftasına geçtiğimizde bana kızıyodu. Ben kuluçka makinesi miyim? Beni kullandın attın bi köşeye 🤣🤣

Var canim hatta hasta olunca da iciyorum ben soguk alginligi icin icinde c vitamini ve ostrojen varmis regl yakinsa da hemen sokturuyor gecen arkadasim demisti gecikti sistim olamadim diye bekar oldugu icin gebelik suphesi yoktu icirdim aksamina aramis regl oldum diye.
Anladım kuzucum bende gecıkırsem denerim ama hamile olmadığıma emin olduktan sonra tabi.

İnsallah canım 😍😍 bakarsın bizde süpriz yaptık ve umut olduk buradaki diger arkadaşlara☺️Senın kasık agrın hala devam edıyormu adet olacakmıs gibi Ağrı cekıyorum dediğin agrı
Kuzu hala ağrım var geçmedi 3 ocaktan beri bugün günlük ped koymuştum ya eve gelince çıkardım bembeyaz sümük akıntı gelmiş

Evleneli 1,5yıl oldu ondan galiba kocam bu durumdan çok memnun 🤣 hatta ben ovulasyon yaparken çatlama vs bitti ya dinlenme haftasına geçtiğimizde bana kızıyodu. Ben kuluçka makinesi miyim? Beni kullandın attın bi köşeye 🤣🤣
Ahaha😀senın daha cok yeni cicim ayları devam ediyor bizde suan sıç...m ayları mevcut😂😂😂

Kuzu hala ağrım var geçmedi 3 ocaktan beri bugün günlük ped koymuştum ya eve gelince çıkardım bembeyaz sümük akıntı gelmiş
Bak bu regl olacakmıs gibi Ağrı ve akıntı gebelik belirtisi olabilir kuzum 🙏insallah Allah’ın ıznıyle 😇😇

Kızlar ben 2 aydır ovulasyon testiyle deniyorum ama onunuzdekı ay gün aşırı ilişki planlıyorum şimdi bu regl haftasından sonraki ilk hafta yetiyormu gün aşırı ilişki için? Bı hafta içinde yapınca gün aşırı sayarsak 3 4 kere ilişki olmuş oluyor sizce yeterlimi? @Vavelya09 Y Yaseminnn35 bestmb bestmb
canım bence 2 günde 1 mutlaka ilişki olsun regl bittikten sonraki 3. yada 4.gün başla ve 10 gün öylece devam et derim şahsi fikrim yine sen bilirsin. spermler yenilensin canlılığını kaybetmesin diye 2 günde 1 diyorum :KK70:

Kız benim ilk 6 ayım sıç.m ayıydı öyle kavgalar ettik neredeyse boşanıyoduk😅 sonradan bi iyileşme bi kaynaşma alışma oldu. Arap atı gibi sonradan açıldık
Neyseki düzelmiş canım huzursuzluk insanı yıpratıyor ya bende yeni evlendiğim zaman kayınvalidem yuzunden eşimle cok tartıştım Cok sıkboğaz ederlerdi şimdi bıraktı beni aileye yeni damat geliyor ilgiyi onlara yöneltti

Kız benim ilk 6 ayım sıç.m ayıydı öyle kavgalar ettik neredeyse boşanıyoduk😅 sonradan bi iyileşme bi kaynaşma alışma oldu. Arap atı gibi sonradan açıldık
ilk sene yüzünü görmeye tahammülüm yoktu eşimin :KK70: bekar hayatına alışınca zor geldi valla.. benim şimdi 2.5 sene oldu daha yeni cicim aylarındayım :KK70:

canım bence 2 günde 1 mutlaka ilişki olsun regl bittikten sonraki 3. yada 4.gün başla ve 10 gün öylece devam et derim şahsi fikrim yine sen bilirsin. spermler yenilensin canlılığını kaybetmesin diye 2 günde 1 diyorum :KK70:
Takam canım teşekkürler 😇😇

Neyseki düzelmiş canım huzursuzluk insanı yıpratıyor ya bende yeni evlendiğim zaman kayınvalidem yuzunden eşimle cok tartıştım Cok sıkboğaz ederlerdi şimdi bıraktı beni aileye yeni damat geliyor ilgiyi onlara yöneltti
Çok şükür. Hep evliliklerde bi dönüm noktası illa ki oluyor. Önemli olan ağzımızın tadı kaçmasın 😅

Ben de ilk bebeğimi kaybettiğimde o kadar ağladım o kadar üzüldüm ki aylarca kendime gelemedim. Sonra Allaha sığındım demek ki benim için harika planları var diye
Orası öyle canım rabbim kimseye yaşatmasın. Hayat devam ediyor. Aldığımız nefes bile emanetken bize ait değilken ,verdiğine şükür vermediğine de hamd etmekten başka bir şey gelmiyor elden🙏

X