Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çok tebrik ederim inşallah sağlıcakla gelsin yiğenimiz bu arada istediğim gibi değerlendiremedik diyordun nasip olunça günün önemi de kalmıyor
Çok teşekkür ederim kuşum gerçekten nasip, Allah yine nasibiyle kavuşturmayı nasip etsin :KK200: Şaka maka gerçekten değerlendiremedik yani bir tartıştık tam ovulasyon dönemi diye düşünüyordum. Ya ovulasyonum şaştı ya da ne bileyim iki kelimeyi bir araya getiremiyorum ki 🤗

Ya inşallah ya inşallah böyle kalakaldım. İnşallah önce güzel haberlerini sonra da varsa güzel artışlarını alırım :KK200: Senden de bir bomba bekliyorum da hadi hayırlısı :halay:

Belki bu akşam acilin yolunu tutamam çünkü eşime sürpriz yapayım istiyorum o bir önceki gebelik testlerimden negatif biliyor ona süpriz olacak belki yarın sabahtan giderim sağlık ocağına ama sizi muhakkak haberdar edeceğim :KK200:

Doğru dedin valla ndsfksdnfks 🤣
peki benim her tets pozitifi gorunce kendim gormus gibi heycanlanmama kaç puan d:KK200::emir_bebek:

Çok teşekkür ederim kuşum gerçekten nasip, Allah yine nasibiyle kavuşturmayı nasip etsin :KK200: Şaka maka gerçekten değerlendiremedik yani bir tartıştık tam ovulasyon dönemi diye düşünüyordum. Ya ovulasyonum şaştı ya da ne bileyim iki kelimeyi bir araya getiremiyorum ki 🤗
Tadını çıkarın canım her nasip vaktine esir bizim için dua edecek hamile arkadaşlar arttı ben ona da seviniyorum. Dualarda unutulmamak dileğiyle😘💕

Tadını çıkarın canım her nasip vaktine esir bizim için dua edecek hamile arkadaşlar arttı ben ona da seviniyorum. Dualarda unutulmamak dileğiyle😘
Allahın duası sizlerle beraber olsun. Dilerim isteyen herkesin kucağı sağlıkla dolar. Dur bakalım benim durum da bir netleşsin, hamiş duası ederim booool bol 💕

ilk denemeniz miydi kuzucum? Maşallahhhh

Hanımlar hepinize merhaba, umarım en kısa sürede sağlıklı bir gebelik haberini alırsınız :KK37: Bu günlerde regl bekliyorum, regl bittikten sonra da hamilelik çalışmalarına başlamak istiyorum, daha önce denemedik hiç. Yalnız 1 aydır diyetisyene gidiyorum ve neredeyse her gün yeşilçay, kiraz sapı, papatya gibi bitki çayları içiyorum. Olası bir gebelikte bu bitki çaylarının zararı olur mu? Yani gebeliği öğrenir öğrenmez keserim tabii içmeyi ama öğrenene kadar :KK43: Şubatın 19'u gibi diyetisyenim bitiyor. Sizce hiç risk almadan o tarihe kadar bekleyim mi?

Geçen ay karar verdik ve yumurtlamaya denk getirme vs bilmediğimden reglime bir hafta kala yaptığım şey olacak sanmıştım :) Bu ay ilk deneme diyebiliriz kuşum. Allah razı olsun. :KK200:
Maşallah , inşallah çok daha güzel ve sağlıklı bir başlangıca girmişsindir... tebrik ederim canım

IMG_20240108_150422.jpg
maalesef olumsuz 😢

Kuzum ben yarin yapmamaya karar verdim yapip yapip regl oluyorum testlere surekli para dokuyorum en az 1 hafta falan regli bekleyeyim diyorum hic o kadar gecikmedim cunku o kadar gecikirsem kendimden daha emin yaparim gibi geliyor Z zesamu93
kendimde istediğim düşünceler ah ah keşke bende senin gibi düşünsem bak gittim şimdi yine sipariş verdim eczaneden erken gebelik testi :KK43:

Kizlar iyi gunler bu ay ovulasyon takibi yaptim normalde takvime gore uyumludur ovulasyon gunum bir kac aydir ayni gun pik olup catliyor bu ay 23 gune kadar ovulasyon takip ettim fakat pik gormedim acaba yaptigim saatlerde ovulasyon gerceklesip catlamis olabilirmi gece falan birde o haftayi hep jel ile degerlendim umarim kacirmamisimdir cunku yaklasik uc gundur deli gibi adet sancisi cekiyirum ayakda durdukca belim kopucak saniyorum bata son 6 gun kafam cok karisti normalde adete 10 gun onceden gogus agrim olurdu oda hic yok basina boyle gelem varmi yardimci olursaniz cok mutlu olurum

Eklentiler

• IMG_20240108_152237.jpg
    IMG_20240108_152237.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 33
X