Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar erkende comfort aldim daha oncede kullanmistim onu hic yalanci pozitif cikarmadi normalde miratech aldim o iyimidir
Canım ilk gebeligimi miratech erken gebelik testiyle öğrenmiştim ben adetime 5 gün var sanıyordum ama meğerse o ay erken yumurtlamisim adetim 3 kala yapmışım aslında o testi hayalet bi pembelik cıktı dikkatli bakınca belli olan bir çizgisi miratech söyle bence varsa pozitif yoksa negatif çıkıyor sadece çok aşırı net çıkarmıyor ama bende miratech alicam yarin

kızlar az önce erken gebelik testi aldım bu markayı verdi bilginiz varmı bu marka hakkında sizce doğru gösterir mi yumutlamanın 18. Günü bu gün yarın bat

En erken 10. Gün diyorlar ya acaba yumurtlama gününden 10. Gün mü çatlama mı (1 günü kar gören ben )
Tabiki 1 günü bile kâr görücez canım bu topik neler gördü kocasının başı ağrıyıp peşinde sapık gibi gezdim diyenlermi çeşit çeşit macun yedirenler mi dersin adamlara neler yaptık o yüzden değerlendir

Abi evet böyle oluyormuş gerçekten e ben şimdi ne zaman yumurtladım boşuna mı adamla kavga ettim kdfnksfs bir de 3 gün önceki testim negatif diye takılıyordum ona al bak negatif diye
Canım senin yumurtlama olmadan önceki ilişkiden içeride bekleyen bebiş adayları yumurtayı yakaladı o zaman. Siz kavga ede durun bebeniz işi bitirmiş çoktan

Yaa iyi o zaman canim zaten ondan baska adam artimed teklif etti adama bir kalsin diyisim vardi o da anlam verememistir Allahin delisi diye.
Insallah hamisizdir

Yumurtlamam geç oldu takip ediyordum ona göre dundu adet günüm

Ben ilk gebeligimi onla öğrendim canın bence güvenilir
sanırım ben de ilk gebeliğimde onuna ogrendim cunku gecen yıldan kalma test var evde miratech . dediğin gibi silikti ama doktora gittigimde en az 5- 6 hafta var demişti beta cok yuksekti. yani o betaya gore kıpkırmızı gormek lazımdı sanırım . son 3 ayı baz alırsam yarınadetin gelmesi lazım sekmezse. sabahtan deneyyim bakalım.

Yaa masallah masallah sen haftasonu esinle gezerken aslinda 3 kisiymissinizde haberiniz yokmus
Ya inşallah ya inşallah böyle kalakaldım. İnşallah önce güzel haberlerini sonra da varsa güzel artışlarını alırım Senden de bir bomba bekliyorum da hadi hayırlısı
Annecim ben burdayım diyor resmen
İş çıkışı acilin yolunu tut bu gece güzel haberini almadan uyumicam haberin olsun
Belki bu akşam acilin yolunu tutamam çünkü eşime sürpriz yapayım istiyorum o bir önceki gebelik testlerimden negatif biliyor ona süpriz olacak belki yarın sabahtan giderim sağlık ocağına ama sizi muhakkak haberdar edeceğim
Canım senin yumurtlama olmadan önceki ilişkiden içeride bekleyen bebiş adayları yumurtayı yakaladı o zaman. Siz kavga ede durun bebeniz işi bitirmiş çoktan
Doğru dedin valla ndsfksdnfks

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…