Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk çocuğumda da hiç yardımcı olmadı bana, zaten onun için çocuk istemiyorum, kızım için istiyorum o yalnız kalmasın diye. Bigun hepimiz ölüp gidicez o bu hayatta tek kalmasın diye istiyorum inan
Kız benim de benden büyük sözde kardeşim var ama görüşmüyoruz. Ne nikahıma ne düğünüme geldi sağolsun. O yüzden ne gelirse Allah'tan. inşallah kızının tatlış bir kardeşi olursa ömür boyu birbirlerinden kopmazlar hep birbirlerine destek olurlar ♥️

Kızlar biraz efekt yaptım bakar mısınız markası laboquick normal kaset test hassasiyeti nasıl acaba ilk defa bu markayı kullanıyorum 😇28 i pik 30 u çatlamaydi

Eklentiler

• IMG_20240108_111119.jpg
    IMG_20240108_111119.jpg
    123,5 KB · Görüntüleme: 63
BurcuYengec BurcuYengec canım ne oldu ne bıttı bugün pazartesi doktora gıdecektın ıyı haberlerle gel ınsallah
Canım gittim kan verdim bugün sonuç yarın çıkıcak tabi gelirkende test aldım bakiyim dedim koyulaşma varmı atıcam testi alta
KIZLAR BÖYLE BİR ŞEY OLDU. 20 dk sonra çıktı suyun altına tuttum geçmedi. Siz de görüyorsunuz dimi? V Vavelya09 @hmb1109 BurcuYengec BurcuYengec @Orangegreysky BB_Queen BB_Queen Eki Görüntüle 3365474 .
Yaaaa eveett gölge gibi görünüyor Allah'ım hadi inşallah vardır kuzum ya
Kızlaaar günaydın :) az önce sağlık ocağında kan verdim, sonuçlar yarın çıkacakmış 🥲 10'u 12'si tekrar kan vericekmişim HCG artışına bakacaklarmış. Tabi ben bu sabah yine erken gebelik testi yaptım yine farklı marka ile (prodoctor) onun sonucu da ektedir 😍
Günaydın canıımm ohh ne güzel maşallah bebiş el sallıyor resmen bende kan verdim az önce yarın sonuç alıcam inşallah hayırlı haberler verelim yarın 🥰 ve tabiki gelirken test aldım benimde baya belli artık
17047020216142664443392440200115.jpg

pcosluyum diyenler nasıl adet oluyor ya bende pcosluyum ilaçsız imkansız adet olamıyorum :)
Merhaba canım ben de pcosluyum. 13 yaşında tanı konuldu 27 yaşındayım şurda 2 ay sonra 28 olacağım daha pcosla mücadele ediyorum. Ben de 14 sene doğum kontrol hapı kullandım çünkü mecburdum adet olamıyordum çok kıllıydım sırtta sivilceler falan tek iyi yanım kilolu biri asla değildim. Aşılama öncesi hsg çektirdim ondan sonra 45 50 günlerden 35 e düştü adet döngüm geçen ay aşılamadan sonra da günü gününe ilk defa yasmin kullanıyormuş gibi adet oldum. Pcos çok tuhaf ayı ayına tutmuyor.

Canım gittim kan verdim bugün sonuç yarın çıkıcak tabi gelirkende test aldım bakiyim dedim koyulaşma varmı atıcam testi alta

Günaydın canıımm ohh ne güzel maşallah bebiş el sallıyor resmen bende kan verdim az önce yarın sonuç alıcam inşallah hayırlı haberler verelim yarın 🥰 ve tabiki gelirken test aldım benimde baya belli artık Eki Görüntüle 3365505
Ayyyy hayırlı olsuuun 😊😍😍 inşallah yarın harika sonuçlarla burda buluşalım 🥰🥰Bu arada senin ovulasyondan sonra kaçıncı günün ve bat kaç gün geçti kuzum?

Kızlarım ben de bugün itibariyle denemelere başlayacağım reglim bitti şükür, son reglim olsun(9 ay kadar olmayayım sağlıklı bir gebelikten dolayı inşallah çokca aminn)😅
Bende sendenimm 😍 dün bitti reglm ama dış gebelik geçirdim 2 ay oldu 19nda kontrolüm var doktor 3 ay korunma derse bu ay bitmiş olacak 😍 bir an önce başlamak istiyorum ama nasip bakalım

Ayyyy hayırlı olsuuun 😊😍😍 inşallah yarın harika sonuçlarla burda buluşalım 🥰🥰Bu arada senin ovulasyondan sonra kaçıncı günün ve bat kaç gün geçti kuzum?
Sadece regl olacakmış gibi kasık ağrısı yani kan testim negatif çıkarsa da şaşırmam inan başka da bir belirtim yok. :dondurma:
Ben ikinizede hayırlı olsun diyorum şimdiden testlerinizi gördümm😍 şey mi oluyorsunuz siz şimdi eylül annesi😍

Tabi görüyoruuuz daha çok minnak annesi 😍😍😍 hayırlı uğurlu olsun bitanem ♥️ 2 günde bir tekrarla bakalım testi. Bat geçti mi?
Bata daha 2-3 gün var kuzummm. İnşallah bebektir inşallah kuruma değildir inşallah saat 1 de kan vermeye gideceğim sonuç olumlu gelsin inşallah :KK200::KK200::KK200:

Ben ikinizede hayırlı olsun diyorum şimdiden testlerinizi gördümm😍 şey mi oluyorsunuz siz şimdi eylül annesi😍
Ay inşallah bitanem ya korkuyorum 20 dk sonra gördüğüm için kuruma çizgisidir diye saat 1 de test vereceğim inşallah değildir inşallah size mutlu haberler verebilirim. :KK200::KK200::KK200:

Günaydın canıımm ohh ne güzel maşallah bebiş el sallıyor resmen bende kan verdim az önce yarın sonuç alıcam inşallah hayırlı haberler verelim yarın 🥰 ve tabiki gelirken test aldım benimde baya belli artık Eki Görüntüle 3365505
Ay cok şükür canım bin şükür rabbime bak her zaman bi umut var Allah’a şükür cok cok sevındım😍

Kızlar biraz efekt yaptım bakar mısınız markası laboquick normal kaset test hassasiyeti nasıl acaba ilk defa bu markayı kullanıyorum 😇28 i pik 30 u çatlamaydi
Ben de laboquick ile öğrendim kuzum gerçi daha kesinleşmedi kan sonucunu bekliyorum da 😂 akşam yapmıştım bundan bi tık daha koyuydu ama hassasiyeti yüksek baya. 5-50 ml arası ölçüyor olması lazım. Kutu içerisindeki prospektüste yazar ☺️

Bata daha 2-3 gün var kuzummm. İnşallah bebektir inşallah kuruma değildir inşallah saat 1 de kan vermeye gideceğim sonuç olumlu gelsin inşallah :KK200::KK200::KK200:
Ayy inşallah inşallah ♥️ bence sonucun güzel çıkacak, en başından beri senin hakkında olumlu hislerim vardı 🥰🥰

Canım erken gebelik testi yapsaydın KEske varmı yokmu emın olamadım sankı efekt yapınca cok az alttan bi gölgelenme olmuş gıbı geldi ama emin olamadım 🙂

Ben cok secemedim ama gozunle gordugun birsey varsa yarin tekrarla istersen benimde ayin 31. inde catladi yarin kaset test yapacagim ama erken mi olur bilemedim daha

Ben cok secemedim ama gozunle gordugun birsey varsa yarin tekrarla istersen benimde ayin 31. inde catladi yarin kaset test yapacagim ama erken mi olur bilemedim daha
Kuzum erken olur bayağı. Döllenme zaten 6-12 gün sürüyor. 2 hafta bekle test için, erken yapıp moralini bozma hiç boş yere

X