Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Başaklarla genel olarak iyi anlaşıyorum ama anlaşamayınca da hiç anlaşamıyoruz 😂😂😂Ay sağlıkla doğsun da isterse maymun burcu olsun hiç önemli değil 😂
Hahahahah amiiin amiiin 😍 ama bizede dua et lütfen arkandan gelelim veee muayene bir sorunum çıkmasın çokkk amin❤️

Yok gibi canım ya 😕
Ben de fotoğrafın değerleriyle biraz oynadım da senin testte bi gölge var bence ya. Bana var gibi geldi. 2 gün sonra erken testle tekrarla istersen

Eklentiler

• 1704704993323-01.jpeg
    1704704993323-01.jpeg
    239,9 KB · Görüntüleme: 57
Kizlar merhaba bende sebepsiz infertelite magduruyum. 38 yasindayim,3 tup bebekten sonra 3 dusuk yasayip 1 kez dogal yolla hamile kaldim 5 yasinda bir kizim var. 2 senedir tekrar deniyoruz. Ama olmuyor olmuyor. Surecleri bildigim icin doktora gitmeyi erteledim gecen aya kadar yine sorun yok. Rahim filmi sperm testi vs.. bu ay asilama denedik. Yine umutlu degilim. Cok seyler yasadim gercekten stresimde yok. Yumurtlamami hep takip ediyorum pik yakaliyorum iliskide oluyor ama dogal yolla hamile kalamadim.

Hahahahah amiiin amiiin 😍 ama bizede dua et lütfen arkandan gelelim veee muayene bir sorunum çıkmasın çokkk amin❤️
Hamile olduğumu hatırladıkça önce kendim için şükredip sonra size dua ediyorum hep merak etme 🥰🥰🥰 siz de bana dua edin HCG güzelce yükselsin de ayın 16 sında kesemizi ve mümkünse bebişimi görelim ♥️♥️♥️

Hamile olduğumu hatırladıkça önce kendim için şükredip sonra size dua ediyorum hep merak etme 🥰🥰 siz de bana dua edin HCG güzelce yükselsin de ayın 16 sında kesemizi ve mümkünse bebişimi görelim ♥️♥️
Allah seninle ve bebeğinle beraber olsun. Dilerim sağlıkla büyütür kucağına alırsın mercimeğini ♥️🥰

Pekı herhangı bir belirti varmı kuzum kasık agrısı göğüs hassasiyeti falan?
Var canım o yüzden çok umutluydum çatlamadan sonra göğüs hassasiyeti başladı kasik batmalari var geçen ay da kimyasal gebelik geçirdim adetim 10 gün gecikince evde test yaptım silik çıktım kan verdim 13 çıktı beta ertesi gün de adet oldum bu ay da ovulasyon testi yaptım geç yumurtlama oldu döngünün 23.gununde çatlama oldu yani 30 Aralık bekliyorum bakalım 😇

X