Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben iki yıl önce yine Ocak ayı gebelik planlayanlar topigine katılmıştım bana uğur getirmişti hatta ilk gebelik haberini bn vermistim tekrar yine bir ocak topigindeyim inşallah hepimize uğurlu gelir kızlar 🤗♥️
Insallah Uğur getırırsın bize 🤗🤗

Yarin bende yapcammm ama kaset test. Insallah artimedden baska bisey bulabilirim
Yaaaa inşallah ikimizinki de pozitiftir. Yol arkadaşımdın belki ben kan sonucumu sen de kıpkırmızı test sonucunu öğrenirsin. Ama ben pozitifsem şu bir gerçek ki, tüm belirtileri unutun dskfjsdkf

Bugün kan testim pozitif gelirse uğurlu geldin bile
Canım kasık bel agrısı göğüs hassasıyetı tarzında belirtiler hissettinmi hıseettıysen de ne zaman başladı ? Ay hadı ınsallah kan testındede garantılersın bugün o hastanedeki tatlı bekleyişin verdıgi hazzı anlatamam cokk tatlı bi telaş oluyor 😍

Yaaaa inşallah ikimizinki de pozitiftir. Yol arkadaşımdın belki ben kan sonucumu sen de kıpkırmızı test sonucunu öğrenirsin. Ama ben pozitifsem şu bir gerçek ki, tüm belirtileri unutun dskfjsdkf
Belirti zaten kendimizi bata kadar oyalamak durdurmak icin konustugumuz seyler toplulugu. 😃 yarin sabah kaset test yapcam bende insallah hayirli sonuclarla gelelim

Sadece regl olacakmış gibi kasık ağrısı yani kan testim negatif çıkarsa da şaşırmam inan başka da bir belirtim yok. :dondurma:
Herkeste farklı belirtiler veriyor böyle belirti veren çok kişi biliyorum ☺️mesela bnmde ilk gebeligimde mideden kasığıma kadar uzanan bı batmadan başka bişey yoktu ara ara kasıkta batma gibi.
Evde test yaptın mı

davranısları değişmeden bebek işini asıl sen ertele kuzucum. acı ama gerçek bu. eşimizin desteği çok önemli. bebek oldugundada elinde telefon kanepede oturacaksa işimiz iş.
İlk çocuğumda da hiç yardımcı olmadı bana, zaten onun için çocuk istemiyorum, kızım için istiyorum o yalnız kalmasın diye. Bigun hepimiz ölüp gidicez o bu hayatta tek kalmasın diye istiyorum inan

X