Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne yaşlısı daha çok genciz çıtırız biz (yaş 37 konuştu)

Yap canım tabiki çoğu kişi hamileliklerini öğrenmeden önce adet ağrısı çektiğini söylüyor sende neden olmasın

Kesinlikle öyle imkansız yok, moral motivasyon düşürmek yok. Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Aminnn inşallah gönülden edilen duaları Allahım geri çevirmez tez zamanda kavuştursun ❤❤

Canım 16 sı yumurtalama günüydü aynı günün gecesi yumurta çatladı ben ağrısından da hissettim testte de çıktı..o sebeple 16 sı iki test yapmıştım şöyleki 15 i ilişki oldu 16 sında da akşam 6 buçukta olmuştu yani yumurtlama ve çatlamanın arasında bir saatteydi..ertesi günü olmadı çünkü eşim nöbetçiydi eğer evde olsaydı 3 gün üst üste deniycektik.hatta üzüldük çatlamayı gördükten sonra yapmadığınız için ama kısmet işte . ilişki ile yumurtanın çatlama zamanı arasında 4 saat falan var belkide spermler canlı kaldı çatlamaya kadar .ama şöyle birşeyde var yumurtlamanın öncesi ve 2 gün sonrasında da tutma ihtimali varmışya o da olabilir

Test yaptın mı kuzum az önce şüpheleniyorum yazdığını okudum heyecanlandım
Dun sabah yaptim canim vanu diye bir erken gebelik testi negatif cikti ama internette bile satisi yok guvenemiyorum o yuzden. Hic belirtim yoktu dun ogleden sonra regl agrilarim geldi sanci cekiyorum o zamandan beri ama beyaz akinti disinda birsey yok anlamadim olmadan agrimazdi hic. Bugun dongumun 30. Gunu gecen ay 30. Gun regl olmustum

Canım sen doktora gittin mi kese için ne zaman gidicen bakmaya
Pazartesi sağlık ocağına gidip kan vericem önce. Kadın doğumdan da ayın 16 sına randevu alabildim en erken, o da son adet tarihime göre 5 hafta 4 günlük olacak inşallah bebişimde bi aksilik yoksa kese görünür herhalde o zaman da dimi?

Şimdi beta 48 saatte bir 2 ye katlanarak artarmış doktor sayıyı hesapladı katlayarak 19 una kesin kese belli olur o gün gel dedi..bir de yarın bende ikinci kez kan vericem dün 41 di yarın 80 i geçmesi gerekiyormuş yoksa anormallik vardır yanıma gel dedi doktor sonuca göre. Yarın bana yaz bakalım seninki kaç çıkıcak benimki kaç

Benim sonuç yarın hemen çıkmaz salıya kalır ya

Aynı yaştayızŞimdiden hayırlı olsun inşallah güzel haberlerle dönersin doktordan dişlerim ağrıyor demiştin ya başka belirtin var mıydı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…